0

Wczoraj wielka pochwała należy się naszym kibicom stadionowym. Jeszcze niedawno buczeli na zawodników w meczu, a teraz po meczu nie odwrócili się od naszych-podobna postawa jak z Bayernem na Camp Nou przegraliśmy

1

@Luciano99 Czy przegraliśmy przez wujka Zenka? Tak jak to było we wtorek na Anfield.

0

@AlwaysBlaugrana Jednak Barcelona miała ograniczenia finansowe w przeciwieństwie do Man UTD

1

czyli tak jak myślałem

0

Lewandowski już z 25 golem dla Barcelony w tym sezonie :)

0

@AmigoBlancos co ciekawe obstawił wynik i chyba strzelca dla Barcelony

1

@AmigoBlancos trudniejsi Realu ;)

2

@AmigoBlancos ale musisz też przyznać, że do rywali Xavi szczęścia nie miał w tym sezonie-Inter, Bayern i Man Utd.

1

@Chada jak zaskakiwać to po całości

5

@Jakchcesz a na bramkę Gavi

0

@AmigoBlancos Alaba chyba w ligowym nawet nie zagra, czytałem gdzieś, że miesiąc absencji.

0

@TheNekro94 Looney Tunes Show lepsze

0

@kiper09 większość znajdziesz gdzieś w internecie.

0

@Cule1234 uff, już myślałem, że sędziów.

0

@Kgorecki2500 niby tak, ale to wciąż Napoli.

1

@mr Barca Wiem, ale przyznasz, że nie wygląda to kolorowo.

5

Kurde
Man City-średnia forma
Bayern-nie najlepsza forma
Napoli-zagadka, grają dobrze, ale doświadczenie
a reszta to Porto/Inter, Benfica, BVB i Milan/Spurs (oczywiście najprawdopodobniejsze awansy)
Ciężko będzie zatrzymać Real

2

@Sulimo nie mieli nóg

2

@Yiamuiaijahaima największa strata chyba to Mariano

0

Jak komuś się nudzi to właśnie na Twitterze detektywa Rafała Muniaka rozpoczęło się śledztwo.

3

@tomek8756 Juventus już mu nie przeszkadzał xD

0

@Emhyr dziś czuje, że będzie gol z karnego Lewego.

4

@Deviler to niech strzeli hat tricka, wszystkich zadowoli.

2

@Tasde ojj nie. Uważam, że Lahoz by go od razu wywalił. To jest taki sędzia co uwielbia pokazywać kto tu rządzi, a wszelka dyskusja z nim kończy się zazwyczaj żółtą kartką.

5

@PatrychoO Czekam na mecz w którym Lahoz będzie sędziował, za to co dzisiaj powiedział wywaliłby go na pewno z boiska. Lahoz jest jaki jest, ale pyskówek bardzo nie lubi.

0

@bartas97 dobre, obiektywne podejście. Mam wrażenie, że ostatnio była dyskusja nie o tym o czym powinna. Vinicius robi sobie co chce, a sędziowie nie karają go odpowiednio. Przecież za te wyzwiska czerwona od razu powinna pójść, tak samo jak z Mallorca. Mając na koncie żółtą kartkę, dyskutuje kilka razy z sędzią i nic, żadnej kary tylko upominania.

0

Czy Viniciusowi mogą dać karę za te wyzwiska w stronę sędziów? W sensie zawieszenie czy coś?
Pytam, bo sędzia nie wpisał w protokole tego.

2

@JimMorrisonFCB Busquets ma grać chyba

8

@Don Lucas a De Jong?

0

@albi tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?