Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wczoraj wielka pochwała należy się naszym kibicom stadionowym. Jeszcze niedawno buczeli na zawodników w meczu, a teraz po meczu nie odwrócili się od naszych-podobna postawa jak z Bayernem na Camp Nou przegraliśmy
1
@Luciano99 Czy przegraliśmy przez wujka Zenka? Tak jak to było we wtorek na Anfield.
0
@AlwaysBlaugrana Jednak Barcelona miała ograniczenia finansowe w przeciwieństwie do Man UTD
1
czyli tak jak myślałem
0
Lewandowski już z 25 golem dla Barcelony w tym sezonie :)
0
@AmigoBlancos co ciekawe obstawił wynik i chyba strzelca dla Barcelony
1
@AmigoBlancos trudniejsi Realu ;)
2
@AmigoBlancos ale musisz też przyznać, że do rywali Xavi szczęścia nie miał w tym sezonie-Inter, Bayern i Man Utd.
1
@Chada jak zaskakiwać to po całości
5
@Jakchcesz a na bramkę Gavi
0
@AmigoBlancos Alaba chyba w ligowym nawet nie zagra, czytałem gdzieś, że miesiąc absencji.
0
@TheNekro94 Looney Tunes Show lepsze
0
@kiper09 większość znajdziesz gdzieś w internecie.
0
@Cule1234 uff, już myślałem, że sędziów.
0
@Kgorecki2500 niby tak, ale to wciąż Napoli.
1
@mr Barca Wiem, ale przyznasz, że nie wygląda to kolorowo.
5
Kurde
Man City-średnia forma
Bayern-nie najlepsza forma
Napoli-zagadka, grają dobrze, ale doświadczenie
a reszta to Porto/Inter, Benfica, BVB i Milan/Spurs (oczywiście najprawdopodobniejsze awansy)
Ciężko będzie zatrzymać Real
2
@Sulimo nie mieli nóg
2
@Yiamuiaijahaima największa strata chyba to Mariano
0
Jak komuś się nudzi to właśnie na Twitterze detektywa Rafała Muniaka rozpoczęło się śledztwo.
3
@tomek8756 Juventus już mu nie przeszkadzał xD
0
@Emhyr dziś czuje, że będzie gol z karnego Lewego.
4
@Deviler to niech strzeli hat tricka, wszystkich zadowoli.
2
@Tasde ojj nie. Uważam, że Lahoz by go od razu wywalił. To jest taki sędzia co uwielbia pokazywać kto tu rządzi, a wszelka dyskusja z nim kończy się zazwyczaj żółtą kartką.
5
@PatrychoO Czekam na mecz w którym Lahoz będzie sędziował, za to co dzisiaj powiedział wywaliłby go na pewno z boiska. Lahoz jest jaki jest, ale pyskówek bardzo nie lubi.
0
@bartas97 dobre, obiektywne podejście. Mam wrażenie, że ostatnio była dyskusja nie o tym o czym powinna. Vinicius robi sobie co chce, a sędziowie nie karają go odpowiednio. Przecież za te wyzwiska czerwona od razu powinna pójść, tak samo jak z Mallorca. Mając na koncie żółtą kartkę, dyskutuje kilka razy z sędzią i nic, żadnej kary tylko upominania.
0
Czy Viniciusowi mogą dać karę za te wyzwiska w stronę sędziów? W sensie zawieszenie czy coś?
Pytam, bo sędzia nie wpisał w protokole tego.
2
@JimMorrisonFCB Busquets ma grać chyba
8
@Don Lucas a De Jong?
0
@albi tak