Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Infantino-"Moim apelem do was wszystkich jest, abyście pomyśleli o tymczasowym zawieszeniu broni na 1 miesiąc, na czas trwania Mistrzostw Świata"
Brak słów po prostu...
0
@Worny Ok, zgadzam się z tobą, ciekaw jestem tylko kto miałby być drugim PO, bo na razie tylko oni są łączeni. Masz jakiś pomysł?
0
@Worny Właśnie też się zastanawiam czy Foyth i Arnau by przyszli razem, ale trzeba brać pod uwagę, że jak odejdzie Roberto i Bellerin nie będzie żadnego prawego obrońcy, a w klubie powinno być 2 przynajmniej.
2
Wyobraźcie sobie takie 2 okna w 2023:(mało realistyczne)
Foyth
Arnau Martinez
Inigo Martinez za darmo
Gundogan za darmo
Messi za darmo
Moukoku za darmo
+zastępca Busquetsa może Zubi
Byłoby pięknie
1
@AmigoBlancos dobry uczynek!
2
@CulerParaSiempre Pewnie Asensio chciał mieć 10, Pedriemu nie zależało na numerze. Koke pewnie za doświadczenie, ale nie wiem
1
@CulerParaSiempre Asensio ma 10, a numer 8 ma Koke
1
@Sau_Ron opcja numer 1
0
@DaPidejpi Coentrao i Bruno co zrobili?
0
Widzę, że Daro Lew tak łatwo nie odpuści. Następnym rywalem został wybrany Footroll.
0
@Sysia11 "Ronaldo>Man Utd i Ten Hag"
"Real musi ściągnąć Ronaldo chociaż do końca sezonu."
"Najlepszy piłkarz w histori-Ronaldo"
"Najlepszy trener-Mourinho"
"LE-Barcelona i Xavi"
0
@Emhyr "jest narcyzyzem? Jak większość piłkarskich gwiazd"
"jest oderwany od rzeczywistości? To prawda jak większość znakomitych piłkarzy"
Ciekawe o kim autor miał na myśli. Skoro WIELU piłkarzy tak postępuje to czemu nie wymienił ich.
0
Ciekaw jestem czy te tweety Nitro to na serio czy nie.
0
@Emhyr Może Arnau Martinez, oby tylko nie kupowali Inigo.
0
@macio_944 Ale mimo wszystko, będzie trochę nie smak, jak tylko tyle się uda sprowadzić.
2
@Ojciec5tkidzieci Man Utd=Judasz
0
@macio_944 tylko tyle, a Haaland?
0
@MrPGG ciekawe za kim będzie IShowspeed
0
Ciekawe co się działo tam w szatni.
0
Jak taka globalna marka jak CR7 może robić takie ruchy. To serio jest dziwne.
1
Daro Lew tak łatwo się nie podda, znowu wyzywa Footrolla do oktagonu.
0
Rosell ponoć będzie kandydować na burmistrza Barcelony w 2023...
3
Gdzie wy macie info o tym zawieszeniu Lewego?
2
I dlatego Lucho musiał powołać Fatiego. Gdyby Ansu stracił kolejny turniej to mogło by się to źle skończyć.
1
@maroon i bardzo dobrze, lepiej nie poznawać reszty szczególnie łysego.
1
@siuuu Oliwka Brazil, Jacek Murański, Jaś Kapela, Fagata i Staśko
0
@FcPortoFan1999 nie ma szans Barcelona, chyba że Bellingham chciałby tutaj bardzo trafić. Czytałem, że negocjacje zaczną się od 150 mln.
1
@escarabajo Tez tak myślę.
0
Oby Balde nie przeżywał jakoś bardzo braku powołania.
3
@Mario96w do tej pory nie.