7

Infantino-"Moim apelem do was wszystkich jest, abyście pomyśleli o tymczasowym zawieszeniu broni na 1 miesiąc, na czas trwania Mistrzostw Świata"
Brak słów po prostu...

0

@Worny Ok, zgadzam się z tobą, ciekaw jestem tylko kto miałby być drugim PO, bo na razie tylko oni są łączeni. Masz jakiś pomysł?

0

@Worny Właśnie też się zastanawiam czy Foyth i Arnau by przyszli razem, ale trzeba brać pod uwagę, że jak odejdzie Roberto i Bellerin nie będzie żadnego prawego obrońcy, a w klubie powinno być 2 przynajmniej.

2

Wyobraźcie sobie takie 2 okna w 2023:(mało realistyczne)
Foyth
Arnau Martinez
Inigo Martinez za darmo
Gundogan za darmo
Messi za darmo
Moukoku za darmo
+zastępca Busquetsa może Zubi
Byłoby pięknie

1

@AmigoBlancos dobry uczynek!

2

@CulerParaSiempre Pewnie Asensio chciał mieć 10, Pedriemu nie zależało na numerze. Koke pewnie za doświadczenie, ale nie wiem

1

@CulerParaSiempre Asensio ma 10, a numer 8 ma Koke

1

@Sau_Ron opcja numer 1

0

@DaPidejpi Coentrao i Bruno co zrobili?

0

Widzę, że Daro Lew tak łatwo nie odpuści. Następnym rywalem został wybrany Footroll.

0

@Sysia11 "Ronaldo>Man Utd i Ten Hag"
"Real musi ściągnąć Ronaldo chociaż do końca sezonu."
"Najlepszy piłkarz w histori-Ronaldo"
"Najlepszy trener-Mourinho"
"LE-Barcelona i Xavi"

0

@Emhyr "jest narcyzyzem? Jak większość piłkarskich gwiazd"
"jest oderwany od rzeczywistości? To prawda jak większość znakomitych piłkarzy"
Ciekawe o kim autor miał na myśli. Skoro WIELU piłkarzy tak postępuje to czemu nie wymienił ich.

0

Ciekaw jestem czy te tweety Nitro to na serio czy nie.

0

@Emhyr Może Arnau Martinez, oby tylko nie kupowali Inigo.

0

@macio_944 Ale mimo wszystko, będzie trochę nie smak, jak tylko tyle się uda sprowadzić.

2

@Ojciec5tkidzieci Man Utd=Judasz

0

@macio_944 tylko tyle, a Haaland?

0

@MrPGG ciekawe za kim będzie IShowspeed

0

Ciekawe co się działo tam w szatni.

0

Jak taka globalna marka jak CR7 może robić takie ruchy. To serio jest dziwne.

1

Daro Lew tak łatwo się nie podda, znowu wyzywa Footrolla do oktagonu.

0

Rosell ponoć będzie kandydować na burmistrza Barcelony w 2023...

3

Gdzie wy macie info o tym zawieszeniu Lewego?

2

I dlatego Lucho musiał powołać Fatiego. Gdyby Ansu stracił kolejny turniej to mogło by się to źle skończyć.

1

@maroon i bardzo dobrze, lepiej nie poznawać reszty szczególnie łysego.

1

@siuuu Oliwka Brazil, Jacek Murański, Jaś Kapela, Fagata i Staśko

0

@FcPortoFan1999 nie ma szans Barcelona, chyba że Bellingham chciałby tutaj bardzo trafić. Czytałem, że negocjacje zaczną się od 150 mln.

1

@escarabajo Tez tak myślę.

0

Oby Balde nie przeżywał jakoś bardzo braku powołania.

3

@Mario96w do tej pory nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?