Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys Co się dokładnie wydarzyło?
3
@Roobo Lewandowski w tym meczu nie wyglądał źle. Uważam, że na tle kolegów wyglądał najlepiej. Miał słupek w 1 połowie, kilka razy piłki zbierał z środka albo otwierał akcje, a na końcu zdobywa bramkę na wagę trzech punktów.
2
@Kondziubarca Ja to odbieram(jeżeli takie coś miało miejsce) jako żart zwykły.
1
@Janiama Barcelona 3:0 Lewy, Pedri, Fati
1
Nie no, ale dziś trzeba przyznać, że kibicie na Spotify Camp Nou wypadli rewelacyjnie. Cały mecz doping i śpiewanie hymnu.
0
Te konto Madrid Zone ciekawe.
1
@Janiama 1:0 Lewy
0
Ale jak tak dalej będzie to ta Liga Europy nie jest tak pewna dla Juventusu.
1
Messi i Lipsk w tym samym momencie.
0
@Mroziu Podałem przykład Probierza. Uważam, że w tym momencie żaden trener Polski nie poradziłby sobie w FC Barcelonie. Nie mówię żeby uważać się za najgorszych, ale obiektywnie podejść do tematu. FC Barcelona jest drużyną grającą w LM i mająca na celu wygrać wszystko. Czy ty byś chciał żeby trenerem FC Barcelony został taki Papszun czy Michniewicz?
0
@Mroziu Jak niby trener Polak ma poradzić sobie w takim klubie jak FC Barcelona? Twierdze, że mamy słabych trenerów, ponieważ czy któryś z nich pracuję w jakimś dobrym klubie. Oczywiście odpowiedź brzmi nie, skoro sam Probierz nie poradził sobie w Grecji to jak ma w Barcelonie.
0
@Mroziu ty tak na serio?
5
Probierz ostatnio nieźle się kompromituje. Ostatnia wypowiedź jego brzmiała, że trener Polski poradziłby sobie w FC Barcelonie.
0
@Mow_mi_Douglas on to akurat ostatnio po za klasykiem ciągle gra ładnie.
4
Jeżeli jakimś cudem Inter przegra 2 mecze to Barcelonie wystarczy remis z Bayernem i wygrana z Victoria.
0
@Roobo w przypadku 2 remisów, a Barcelony 2 wygranych wychodzi Barca.
42
Balde niesamowity dziś był.
0
Barca na Camp Nou jeszcze(odpukać) nie straciła bramki w lidze.
0
O nie Orłowski...
1
@Janiama Barca 1:0 Lewandowski
1
@Jakchcesz To nie była asysta. Po za słupkiem, był chyba rykoszet piłkarza Villarrealu.
0
@FcPortoFan1999 nie możecie przegrać.
0
Pedri przypomina Inieste, a Gavi nikogo nie przypomina, jest w swoim rodzaju. Czy w historii Barcelony był taki piłkarz zbliżony charakterem do Gaviego. Kibicuje od 2017 roku, więc nie wiem.
0
@Limit_l3ss Pisałeś o dzisiejszym meczu. Mecz wygrany 3:0 z zeszłorocznym półfinalistą Ligi Mistrzów to chyba nie jest na miano~Xavi to oficjalnie zero trenerskie.
1
@Limit_l3ss Tutaj akurat też się mylisz. Ty naprawdę chcesz widzieć w tak ciężkim okresie jakieś arcydzieło? Wygrana 3:0 z silnym przeciwnikiem, mało zagrożenia po stronie gości, a tutaj określenia, gdyby było na odwrót. O tym właśnie pisałem nie dawno, nie ma tak rozpuszczonych kibiców jak fani Barcelony.
0
@Rhaan OK, dzięki teraz już wiem czemu są czasem takie oceny. A jaka jest najlepsza strona do sprawdzania ocen?
4
@Limit_l3ss Jak ty tak na serio to przecież możesz zmienić klub wszystkim będzie lepiej.
2
Czemu na sofascore Alonso ma 7.6, a Kounde 7.2?
0
@Pitinho A fati?
0
@mekston nie ma