0

@BorzyKrzys Co się dokładnie wydarzyło?

3

@Roobo Lewandowski w tym meczu nie wyglądał źle. Uważam, że na tle kolegów wyglądał najlepiej. Miał słupek w 1 połowie, kilka razy piłki zbierał z środka albo otwierał akcje, a na końcu zdobywa bramkę na wagę trzech punktów.

2

@Kondziubarca Ja to odbieram(jeżeli takie coś miało miejsce) jako żart zwykły.

1

@Janiama Barcelona 3:0 Lewy, Pedri, Fati

1

Nie no, ale dziś trzeba przyznać, że kibicie na Spotify Camp Nou wypadli rewelacyjnie. Cały mecz doping i śpiewanie hymnu.

0

Te konto Madrid Zone ciekawe.

1

@Janiama 1:0 Lewy

0

Ale jak tak dalej będzie to ta Liga Europy nie jest tak pewna dla Juventusu.

1

Messi i Lipsk w tym samym momencie.

0

@Mroziu Podałem przykład Probierza. Uważam, że w tym momencie żaden trener Polski nie poradziłby sobie w FC Barcelonie. Nie mówię żeby uważać się za najgorszych, ale obiektywnie podejść do tematu. FC Barcelona jest drużyną grającą w LM i mająca na celu wygrać wszystko. Czy ty byś chciał żeby trenerem FC Barcelony został taki Papszun czy Michniewicz?

0

@Mroziu Jak niby trener Polak ma poradzić sobie w takim klubie jak FC Barcelona? Twierdze, że mamy słabych trenerów, ponieważ czy któryś z nich pracuję w jakimś dobrym klubie. Oczywiście odpowiedź brzmi nie, skoro sam Probierz nie poradził sobie w Grecji to jak ma w Barcelonie.

0

@Mroziu ty tak na serio?

5

Probierz ostatnio nieźle się kompromituje. Ostatnia wypowiedź jego brzmiała, że trener Polski poradziłby sobie w FC Barcelonie.

0

@Mow_mi_Douglas on to akurat ostatnio po za klasykiem ciągle gra ładnie.

4

Jeżeli jakimś cudem Inter przegra 2 mecze to Barcelonie wystarczy remis z Bayernem i wygrana z Victoria.

0

@Roobo w przypadku 2 remisów, a Barcelony 2 wygranych wychodzi Barca.

42

Balde niesamowity dziś był.

0

Barca na Camp Nou jeszcze(odpukać) nie straciła bramki w lidze.

0

O nie Orłowski...

1

@Janiama Barca 1:0 Lewandowski

1

@Jakchcesz To nie była asysta. Po za słupkiem, był chyba rykoszet piłkarza Villarrealu.

0

@FcPortoFan1999 nie możecie przegrać.

0

Pedri przypomina Inieste, a Gavi nikogo nie przypomina, jest w swoim rodzaju. Czy w historii Barcelony był taki piłkarz zbliżony charakterem do Gaviego. Kibicuje od 2017 roku, więc nie wiem.

0

@Limit_l3ss Pisałeś o dzisiejszym meczu. Mecz wygrany 3:0 z zeszłorocznym półfinalistą Ligi Mistrzów to chyba nie jest na miano~Xavi to oficjalnie zero trenerskie.

1

@Limit_l3ss Tutaj akurat też się mylisz. Ty naprawdę chcesz widzieć w tak ciężkim okresie jakieś arcydzieło? Wygrana 3:0 z silnym przeciwnikiem, mało zagrożenia po stronie gości, a tutaj określenia, gdyby było na odwrót. O tym właśnie pisałem nie dawno, nie ma tak rozpuszczonych kibiców jak fani Barcelony.

0

@Rhaan OK, dzięki teraz już wiem czemu są czasem takie oceny. A jaka jest najlepsza strona do sprawdzania ocen?

4

@Limit_l3ss Jak ty tak na serio to przecież możesz zmienić klub wszystkim będzie lepiej.

2

Czemu na sofascore Alonso ma 7.6, a Kounde 7.2?

0

@Pitinho A fati?

0

@mekston nie ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?