1

@tristan87 Akurat lepiej jest niż wcześniej, ale dalej zdarzają mu się jakieś oczywiste błędy.

0

@Emhyr szczelna obrona.

2

@domin682 Lahoz

1

@ptrx Ja go oglądam, czasami się z czymś nie zgodzę, ale lubię sobie Footrolla obejrzeć.

1

@Tomek54321 Akurat u siebie nie zauważyłem spadku zainteresowania piłką nożną, wręcz bardziej ją polubiłem ostatnio. Jednak zauważyłem, że coraz mniej osób się nią interesuje. Szkoda, że najlepszy sport co raz bardziej umiera.

0

Oglądał ktoś dziś nowy odcinek Footrolla albo czytał ostatni wywiad Pereza? Jakie macie odczucia na temat misji Pereza-uratowanie Futbolu?

0

@Emhyr karma, wywalili większość składu co awansowała.

1

@AmigoBlancos Jurkiem

0

@Kuczek co on napisał?

32

W ogóle nie rozumiem czemu Vinicius nie dostaje kartek za swoje symulki. Pamiętam jak Vinicius zrobił słynny niemiecki gest i media cicho.

24

Ter Stegen jest w super formie, ale teraz czeka go Celta Vigo. W której gra jego kat, Aspas. Miejmy nadzieję, że uda mu się śrubować jego rekord dalej i wygramy.

3

@Xpert77 i Lewy Hat-Trick, pięknie by było.

0

@Herato Kiedy jeszcze zmarnował?

2

Mam nadzieję, że nie zniżymy się teraz do poziomu pewnego byłego użytkownika i damy im spokój na ich stronie.

4

W końcu! Mamy lidera!

0

@AmigoBlancos A nie przypadkiem Real i Athletic?

0

@maatiixx Pewnie Xavi nie chce ryzykować, bo następny mecz to Inter.

1

@Janiama 0:3 Lewyx2, Fati

6

@Tibu De jong nie powołany.

0

Czyli może powstać Romantyczny Espanyol. Kibice Espanyolu będą teraz śpiewać ballady o Pique. To jest prawdziwy obrońca futbolu. Prowadź!

3

W końcu na temat finansów wypowiedział się Wielki Romantyk. Wyjaśnił wszystko, Barcelona działa nielegalnie. To jest prawdziwy obrońca futbolu.

5

@Emhyr Jak Neymar przebije to Pele zaliczy sobie gole z treningów.

0

@dziaraka Dzisiaj było inaczej. Widać zmianę jak wszedł Pedri, Busquets oraz Gavi. W tym meczu słabo grali Koke i Soler. Fakt, Williams więcej dał niż Torres, ale moim zdaniem głównym czynnikiem sukcesu było wprowadzenie tej trójki.

2

@takisobiektos moim zdaniem to zasługa wymienienia pomocy.

21

Powiem tyle Lucho i wygrał i oszczędził zawodników dla Xaviego. Brawo Enrique.

0

Ale mecz ma Raphinha!

0

Ehhh Vinicius oszczędzany, ale Raphinha już nie.

0

Brawo Lucho!

0

@Toretto De Jong i Depay

7

@tbas Ważne, że wszyscy zdrowi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?