0

@AmigoBlancos A nie przypadkiem Real i Athletic?

0

@maatiixx Pewnie Xavi nie chce ryzykować, bo następny mecz to Inter.

1

@Janiama 0:3 Lewyx2, Fati

6

@Tibu De jong nie powołany.

0

Czyli może powstać Romantyczny Espanyol. Kibice Espanyolu będą teraz śpiewać ballady o Pique. To jest prawdziwy obrońca futbolu. Prowadź!

3

W końcu na temat finansów wypowiedział się Wielki Romantyk. Wyjaśnił wszystko, Barcelona działa nielegalnie. To jest prawdziwy obrońca futbolu.

5

@Emhyr Jak Neymar przebije to Pele zaliczy sobie gole z treningów.

0

@dziaraka Dzisiaj było inaczej. Widać zmianę jak wszedł Pedri, Busquets oraz Gavi. W tym meczu słabo grali Koke i Soler. Fakt, Williams więcej dał niż Torres, ale moim zdaniem głównym czynnikiem sukcesu było wprowadzenie tej trójki.

2

@takisobiektos moim zdaniem to zasługa wymienienia pomocy.

21

Powiem tyle Lucho i wygrał i oszczędził zawodników dla Xaviego. Brawo Enrique.

0

Ale mecz ma Raphinha!

0

Ehhh Vinicius oszczędzany, ale Raphinha już nie.

0

Brawo Lucho!

0

@Toretto De Jong i Depay

7

@tbas Ważne, że wszyscy zdrowi.

1

Franck Kessie gol!

0

#CalmaKounde(znaki)

0

Wydaje się, że Kounde, Dembele i de Jong nic poważnego.(odpukać)Pytanie co z Depayem.

0

@Aragorn33 trener Francji powiedział że dyskomfort, a Sport że nic poważnego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@arasz1819 Racja! Dziennikarze mają duży wpływ na rozwój sytuacji.

1

@xvcWinterSoldier Ja byłem jedną z tych osób, ale wtedy w ogóle nie śledziłem plotek itp związanych z Barceloną, tylko oglądałem wszystkie mecze.

5

Nie wiem jak wy, ale ja jestem takiego zdania jeżeli Messi chciałby powrócić, to klub powinien mu to umożliwić oczywiście na sensownych warunkach finansowych.

0

@PawkoFCB W tamtym sezonie żaden z piłkarzy Barcelony nie zdobyli POTM. Pamiętam jak wręczyli go za jakiś miesiąc chyba marzec Felixowi zamiast Aubameyangowi. Wtedy akurat było el clasico w którym strzelił 2 gole i miał asystę...

0

@PawkoFCB OK Lewandowski akurat może nie, ale Balde miał 2 asysty jako lewy obrońca. Nawet Mladenovic dostał informa.

5

Żałosne to, że w TOTW nie ma Lewandowskiego czy Balde.

6

Nie rozumiem jak można obniżyć overall Ramos'owi z 88 do 84 albo Rashford'owi z 85 do 81, ale Hazard'owi to już z 85 do 84.

0

Co Deulofeu poddymił. Powiedział, że nie chce wracać do Barcelony, ale gdyby dostał ofertę z Realu Madryt to zgodziłby się.

1

@pax Ok, moim zdaniem określenie "nikły" podważa asystę Balde. Dla mnie podobna asysta co do Lewandowskiego. Ale teraz rozumiem dlaczego tak redakcja uważa.

2

Nie rozumiem czemu Balde przy bramce Depaya miał nikły udział.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?