Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos A nie przypadkiem Real i Athletic?
0
@maatiixx Pewnie Xavi nie chce ryzykować, bo następny mecz to Inter.
1
@Janiama 0:3 Lewyx2, Fati
6
@Tibu De jong nie powołany.
0
Czyli może powstać Romantyczny Espanyol. Kibice Espanyolu będą teraz śpiewać ballady o Pique. To jest prawdziwy obrońca futbolu. Prowadź!
3
W końcu na temat finansów wypowiedział się Wielki Romantyk. Wyjaśnił wszystko, Barcelona działa nielegalnie. To jest prawdziwy obrońca futbolu.
5
@Emhyr Jak Neymar przebije to Pele zaliczy sobie gole z treningów.
0
@dziaraka Dzisiaj było inaczej. Widać zmianę jak wszedł Pedri, Busquets oraz Gavi. W tym meczu słabo grali Koke i Soler. Fakt, Williams więcej dał niż Torres, ale moim zdaniem głównym czynnikiem sukcesu było wprowadzenie tej trójki.
2
@takisobiektos moim zdaniem to zasługa wymienienia pomocy.
21
Powiem tyle Lucho i wygrał i oszczędził zawodników dla Xaviego. Brawo Enrique.
0
Ale mecz ma Raphinha!
0
Ehhh Vinicius oszczędzany, ale Raphinha już nie.
0
Brawo Lucho!
0
@Toretto De Jong i Depay
7
@tbas Ważne, że wszyscy zdrowi.
1
Franck Kessie gol!
0
#CalmaKounde(znaki)
0
Wydaje się, że Kounde, Dembele i de Jong nic poważnego.(odpukać)Pytanie co z Depayem.
0
@Aragorn33 trener Francji powiedział że dyskomfort, a Sport że nic poważnego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@arasz1819 Racja! Dziennikarze mają duży wpływ na rozwój sytuacji.
1
@xvcWinterSoldier Ja byłem jedną z tych osób, ale wtedy w ogóle nie śledziłem plotek itp związanych z Barceloną, tylko oglądałem wszystkie mecze.
5
Nie wiem jak wy, ale ja jestem takiego zdania jeżeli Messi chciałby powrócić, to klub powinien mu to umożliwić oczywiście na sensownych warunkach finansowych.
0
@PawkoFCB W tamtym sezonie żaden z piłkarzy Barcelony nie zdobyli POTM. Pamiętam jak wręczyli go za jakiś miesiąc chyba marzec Felixowi zamiast Aubameyangowi. Wtedy akurat było el clasico w którym strzelił 2 gole i miał asystę...
0
@PawkoFCB OK Lewandowski akurat może nie, ale Balde miał 2 asysty jako lewy obrońca. Nawet Mladenovic dostał informa.
5
Żałosne to, że w TOTW nie ma Lewandowskiego czy Balde.
6
Nie rozumiem jak można obniżyć overall Ramos'owi z 88 do 84 albo Rashford'owi z 85 do 81, ale Hazard'owi to już z 85 do 84.
0
Co Deulofeu poddymił. Powiedział, że nie chce wracać do Barcelony, ale gdyby dostał ofertę z Realu Madryt to zgodziłby się.
1
@pax Ok, moim zdaniem określenie "nikły" podważa asystę Balde. Dla mnie podobna asysta co do Lewandowskiego. Ale teraz rozumiem dlaczego tak redakcja uważa.
2
Nie rozumiem czemu Balde przy bramce Depaya miał nikły udział.