0

@Marcelinho99 Tylko, że Vinicius jest traktowany jako ofiara rasizmu. Moim zdaniem gość musi iść do jakiegoś psychologa tylko on nie widzi w sobie problemu chyba.

13

@Essos mimo wszystko szkoda go trochę. Widać, że psychika nie idzie w parze z talentem. Takie komentarze są przesadą zdecydowanie.

2

Dlaczego Vinicius nie może tych wyzwisk ignorować? Oni będą wyzywać, a Vini będzie grał i lepiej na tym wyjdzie. Chyba mu jednak pasuje rola ofiary, sam nie widzi w swoim zachowaniu nic złego. Przez wiele takich sytuacji Real traci punkty jestem ciekaw, kiedy kibice to zauważą. Najgorzej jest, że dużo kibiców Realu myślą tylko skrajnie. Albo ten winny albo ten, nie ma nic po środku. Przecież każdy kij ma dwa końce-to jest skandal co się dzieję na trybunach, ale Vinicius swoimi zachowaniami się do tego przyczynił. Pamiętam był taki moment po strzeleniu gola chyba Rodrygo na stadionie Atletico podszedł pod sektor kibiców gospodarzy i zaczął tańczyć. Po co to zrobił?

2

Valencia fan: "Are you going to apologise for your gesture?"
Vini: "Are you st*pid?"
Tutaj też prowokacje pewnie

1

W końcu ktoś się odważył ktoś wyrzucić go z boiska

0

Takie rzeczy może sprawdzać sędzia?

0

Gooool Haller

4

@xvcWinterSoldier nie o to chodzi, mogli nie zapewniać kolejnej walki. Ludzie czekali 30 minut na nic.

4

Ale trzeba przyznać, że Ferrari kumaty jest, dobrze to rozegrał. Zwalił wszystko na lekarzy, wina pójdzie na nich oraz stosował te zagrywki emocjonalne. Dla fanów to wystarczy, moim zdaniem nic nie straci. Co innego taki Boxdel.

8

Pep mistrzem Anglii+jak wygra finał to LM dojdzie
Messi mistrzem Francji najprawdopodobniej i mistrzem Świata
Barca mistrzem Hiszpanii
Napoli mistrzem Włoch
BVB ma szansę na mistrzostwo
Rakitic w finale LE
Fajny ten sezon

1

1

@Sau_Ron ostatni mecz to Balaidos

2

@MesQueUnClub96 wszystko przez to, że nie mają Robericka

3

Jak Borussia tego nie wykorzysta to zdegradować ten klub.

1

ale jaja xD

7

Kibice Chelsea mają czelność pisać jeszcze, że Barcelona wspiera Rosję...

4

@tristan87 zaraz Tebas wyjdzie i zdementuje tego newsa i tyle z tego będzie.

1

@Worny ten Fati...

11

@bartas97 tutaj nie ma co analizować, Haaland

0

Ciekawe co sobie myślą ci z UEFY co wczoraj wstawili grafikę z Realem i Interem w finale.

1

@MateuszGotowka99 współczuje

0

@Azi nawet lepiej, zremisowaliśmy z finalistą w sparingu.

0

minuty ciszy dla tych co napisali przy remisie, że Real w finale.

12

Jak ktoś chce, żeby ten klub został w pierwszej lidze, bo będzie tęsknić za derbami to spokojnie jak Barca Atletic dostanie się do Segundy to będą derby.

8

Iñigo Martínez

Barcelona have all documents in place to complete Iñigo Martínez signing for 23/24, here we go!

◉ The agreement is in place since March as Iñigo has accepted to join Barcelona as free agent next season.

◉ Official contract expected to be signed at the end of the current season as medical have been completed.

◉ He’s joining Barça on a two-year deal until June 2025 — waiting on Financial Fair Play green light.
Fabrizo Romano dał słynne here we go.

16

@Graves wygwizdywanie i wyzywanie piłkarza twoim zdaniem to normalne?

1

@HERORICH2 powiedz tam swoim, aby zaczęli wygrywać. Niech Atletico będzie drugie kosztem Realu.

0

@Death_voice Messi, MATS, Araujo, Alba(albo Lewy)-w takiej kolejności bym chciał.

14

Wypad do Segundy

1

Ale wałek w meczu Sevilli. Sędzia skończył połowę w momencie kiedy padł gol dla Valladolid, a potem schodził z boiska przy ochronie policji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?