0

@Karol1993 jeżeli załatwimy Cancelo problem sam się rozwiąże.

7

Gracias Alba! Wiele dał Barcelonie i chyba można śmiało powiedzieć, że był najlepszym lewym obrońcą w histori Barcelony.

0

@Worny +stadion

0

W jednym sezonie żegnamy Pique, Busquetsa i Albe. Teraz możemy ten okres nazwać serio rewolucją Barcelony.

2

@Borry Alonso mu pomógł

2

@matt121 zawieszenia nie mogą już dać skoro sędzia nic nie spisał.

2

Jedyny pozytyw tej sytuacji to jest to, że kibice Realu i Barcelony są zgodni w sumie tej absurdalnej decyzji.

1

@kondzix2115 Zgadzam się z drugim zdaniem, ale trzeba poczekać, chłopak niedawno co osiągnął pełnoletność. Moim zdaniem nie powinniśmy oczekiwać od niego aż tak szybkiego rozwoju, ale wiadomo jak będzie się długo to ciągnąć to będzie problem.

0

@neymar77 nie ważne co było wcześniej, jeżeli Vinicius uderzył piłkarza popełnił faul, który został ukarany czerwoną kartką i tyle, tutaj nikt przy zdrowych zmysłach by nie reagował. Nie ma takiej przyczyny, która usprawiedliwia agresję na boisku. Przykład starcie Savica i Torresa obaj dostali słusznie czerwoną kartkę.

36

Ja już nawet nie jestem wkurzony o bezkarność Viniciusa. Tylko o to jakim cudem ktoś na to wpadł, ktoś z komitetu La Ligi pomyślał sobie, że to będzie najlepszy pomysł. Dawno nie byłem tak zażenowany sytuacją w piłce nożnej, ten sezon La Ligi to uczynił-afera za aferą.

0

Jeszcze to jest końcówka ligi, a wiele może się wydarzyć typu walkower dla Realu-piłkarze schodzą z boiska.

3

Dobra to są jakieś jaja. Vinicius ma cofniętą czerwoną kartkę, jaka ta liga jest żałosna.

1

Ter Stegen powiedział, że więcej bramek już nie puści i wszedł Pena

0

ta reklama Red Bulla-mistrzowska xD

0

@Encore Ronaldo interesuje LM, a nie LE.

1

@MesQueUnClub96 Co tam, panie, w polityce?

0

@FcPortoFan1999 Stuani jeszcze jest tam

0

CalmaKounde

0

The Cristo Redentor lights in Rio de Janeiro will be turned OFF tonight, in solidarity with Vinicius Jr.
-UOLEsporte

0

@Emhyr Tebas szuka przepisów, które pomogą mu to unieważnić, jak nie znajdzie to stworzy nową zasadę.

0

@Deviler Z Benzema King do hańba kapitańska

0

@neymar77 to tak, powinni dostać zakaz

0

@neymar77 zgadzam się co do tego, że to są rasiści nie ważne czym się kierują i do tego, że jego skill też jest przyczyną wyzwisk. "Wyeliminowanie ze społeczeństwa"-tutaj nie wiem dokładnie co masz na myśli

1

@neymar77 Vinicius symuluje, wykonuje gesty, prowokuje tym sposobem denerwuję kibiców. Niestety tutaj doszło do przesadnej reakcji-rasizmu. W żadnym procencie na wyzwiska o charakterze rasistowskich czy życzenie śmierci sobie nie zasłużył. Jednak uważam, że kibice wyzywają go nie przez kolor skóry, a przez to co robi na boisku.

0

@prucnalkam nie mają, ale są przyczyną.

5

@AmigoBlancos o tam każdego od razu atakują jak tylko coś powiesz negatywnego na temat Viniciusa. Wolą tam żyć w przekonaniu, że wszyscy kibice Valencii wyzywają Viniciusa tylko z powodu koloru skóry, dla nich to wygodne.

1

@aleksandrowielki tutaj akurat ma rację

0

@Azi z komunikatu Valencii, wynika że jakiś kibic, który był ewakuowany wczoraj z meczu umarł wczoraj w szpitalu .

0

Ciekawe czy La Liga zamknie stadiony Espanyolu i Valencii.

0

@takisobiektos raz wyjdzie im taki wynik raz inny i tak w kółko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?