Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FanBarcy22 Nacho chyba za faul, a druga żółta kartka Carvajala też była za faul.
2
@Firestone terminarz Realu też nie jest łatwy, wydaje mi się, ze Atletico w tej formie bierze te 2 miejsce.
1
@Oskarenks tak
1
@macio_944 jeszcze Napoli z mistrzem i Pep tak samo
0
O kurde Militao ostatnio pod formą
0
@kondziu88 główny minus to Griezmann
1
@Sau_Ron carrot
1
@Pawel13sz samobój się liczy?
0
@MesQueUnClub96 bardziej mi chodzi o samą walkę o utrzymanie, jakby zajmowali lokatę 15-18 to i tak byłoby wielką kompromitacją.
0
Ja wiem, że to abstrakcyjne co napiszę, ale Chelsea może jeszcze włączyć się w walkę o utrzymanie. Mają teraz trudny terminasz (Bournemouth, Nothingham, Man City, Man Utd i Newcastle) i tylko 9 punktów przewagi nad strefą spadkową.
0
@VegetaPolska no jak drugie miejsce zajmą to będą przed Realem. W Sezonie 17/18 Real też był trzeci, a Atletico drugie
2
@VegetaPolska sam prestiż bycia drugim ma znaczenie. Chyba nie chciałbyś, aby Atletico było przed Realem?
1
@barcanawieki co tam robił IShowSpeed, że dostał bana?
0
@messi564 nie da się
1
W nominacjach do TOTSa La Lagi nie ma Araujo i Chrisa. W przypadku Araujo jest jakaś inna karta, ale i tak powinien dostać normalnego TOTSa.
1
@Sau_Ron whale
0
@sk13 z PSG każda bramka się liczyła, więc inna sytaucja
0
@sk13 Jak się przegrywa wysokim wynikiem i zwala się na sędziów to wychodzi śmiesznie. Najlepszą okazję i tak mieli grając w 10, oni grali beznadziejnie przez cały mecz, a nie tylko w 10.
1
4:0 przegrywają i zwalają na sędziego...
0
@barcelonaLM to wiem z powodu zawieszenia nie zagra. W meczu doznał też kontuzji, tylko nie wiem czy poważnej.
0
Wie ktoś na ile wypada Vinicius?
1
Najgorsze po tym meczu jest brak manity, tyle okazji zmarnowane. Oby więcej takich odczuć było jeszcze.
1
@KrychaFCB 3:0 lewy hat trick
0
Super sędziowanie w meczu bvb...
2
Powstał film o "aferze" Anni Lewandowskiej xD
1
@Miszak zwolni się miejsce w budżecie po tym sezonie. Tyle dziennikarzy o tym piszę, raczej Messi tu wróci.
0
@Kondziubarca chociaż podkreślał, że "na stan dzisiejszy" jest skomplikowany.
Tebas: You're asking me the question on April 28th. Until today's date, Messi's arrival to Barcelona is complicated. The club has to lower its salary scale and leave some players from the team so that Messi can be registered. I confirm, that up to today's date. Messi's arrival to Barcelona is complicated.
1
Javier Tebas "Leo Messi's return to Barcelona is complicated."
0
@lucas/catalan genialny pomysł Muska, każdy może sobie mieć weryfikację wystarczy tylko kupić...
0
@Xxxbarca4ever Niby tak, ale chciałem wiedzieć jak on na to odpowie. Widzę, że jego odpowiedź to blok-brak argumentów.