Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Miszak Tamte lato miał dobre, ale obiektywnie zwalił sprawę Bernando koncertowo. Szczególnie pod koniec okienka.
0
@GeraltzKatalonii Podobne zdanie mam do filmiku.
0
@Miszak Ja uwielbiam Romero i w tamte lato oglądałem jego streamy w dużej ilości, nie rozumiejąc nic prawie. Jednak wiem, że jest showmanem, koloryzuje niektóre wiadomości. Nie zmienia to faktu, że jak chodzi o rzetelność to jest wiarygodny, często przedstawia dowody na swoje newsy.
0
@PatrychoO On od Santosu nie przepadał za Neymarem i się to nie zmieniło.
0
@GeraltzKatalonii ktoś tutaj jest co wierzy w te procenty? W sensie myśli, że te procenty są wyliczone, a nie o tak powiedziane.
0
@macio_944 to bardziej kwestia nastawienia. Woli się nie nakręcać, aby się nie rozczarować. Na początku, nie wierzył w ten transfer, ale to jak większość kibiców. Potem mówił, że co raz bardziej w to wierzy. Zgodzę się do tego, że jego obiektywizm często działa, aby pośmiać się z Barcelony, teraz jest tego trochę mniej. Jednak z tym Xavim przegrywającym mistrzostwo podobne wrażenie odczułem.
0
@macio_944 z Lewym on akurat się cieszył bardzo.
1
@Tasde ja wiem o co ci chodziło, ale użyłeś zbyt skrajnego przykładu. Spotkanie z konfederacją jak się ma do przytulenia zbrodniarza wojennego?
17
@Tasde tak, spotkanie z Mentzenem to spotkanie z Putinem
Co to za logika?
0
@Katalończyk 99 Finału raczej mu nie odbiorą, ale łatka rasisty, faszysty, homofoba zostanie.
0
@Janas11224 gdzie te oświadczenie?
5
@tristan87 mam nadzieję, że policja już zajęła się tymi ludźmi.
2
@betonito z moich informacji wynika, że oddycha i jest szansa, że jeszcze śpi, ale tego nie mogę w 100% zapewnić.
1
@PatrychoO tylko ta Borussia nieszczęsna...
4
@Fenelon #winasędziego
0
@IronSanHybrid Intuicja mi podpowiada, że jak jedna gala się sypie, Prime jest zadłużone to freak fighty się kończą. Ostatnie gale Fame sprzedały się słabo, teraz tą galę uratowali Ferrari i Daro Lew. Jednak jak długo będą jechać na tym samym?
0
@Conradxc Nie wydaje mi się, że Fame na dłuższą skalę pociągnie samemu Freaki, ale zobaczymy. Na razie nie ma żadnych nowości w Fame, zawodnicy się kończą albo stają się nie atrakcyjni dla widzów.
0
@IronSanHybrid może i tak czas pokażę, ale często Boxdel powtarzał jak to ważna dla nich jest konkurencja.
0
@IronSanHybrid No tak, ale wtedy to były czasy patologii, co interesowała ludzi. Ostatnia gala podobno dobrze się sprzedała, ale wcześniej były mniejsze zyski. Wydaję mi się, że jesteśmy co raz bliżej końca, ale zobaczymy, tylko moja subiektywna opinia.
0
@cules100pro spadek zainteresowania, brak nowych rzeczy, brak konkurencji.
0
Czyli koniec freak fightów szybciej nadchodzi niż się spodziewano. Sam Fame raczej nie pociągnie, zobaczymy jak sobie poradzą.
2
@NeKenI oczywiście, ale czasem nie zauważę, że ma ten stan.
2
@NeKenI z kotami to samo, mocno drapie jak go się obudzi podczas tego stanu.
6
Mam nadzieję, że klub zobaczy co się teraz dzieje w wyniku kontuzji Balde. Mam nadzieję, że nie zostaniemy z samym Alonso, Guerreiro odchodzi z BvB, w tym sezonie ma 12 asyst. Kibicuje temu transferowi.
7
Haaland lepszy od Lewandowskiego
0
@Derean no tak, ale podobna sytuacja.
0
@Derean trochę jak Puig
2
@Nazio87 obawiam się, że chodzi o Messiego
7
I teraz niech podzielą los Malagi
6
Jeeest Valencia goool