Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@doc nie mniej jednak, obawiam się bardzo o naszą przyszłość jak przyjdzie Mbappe do Realu.
0
@Kamiloza91 kluczowe jest-"jakbyśmy mieli trochę szczęścia".
0
@Kamiloza91 Nie wiem jak będzie nasz atak wyglądał, ale wiem jedno Barca nie może sobie pozwolić na takie transfery jak Real. Jesteśmy w katastrofalnej sytuacji ekonomicznej, a Real jest w doskonałej. Jeżeli ściągną Mbappe-piłkarza najlepszego jak chodzi o młode pokolenie dodając Viniego czy Bellinghama to jest przepaść między nami. Skład Realu w tej sytuacji o tak może wyglądać- Courtois, Camavinga, Militao, Rudiger, Carvajal(tutaj zgoda, że słabo to wygląda), Tchouameni, Valverde, Bellingham, Vini, Mbappe, Rodrygo.
0
@Szmulek Niby tak, ale wtedy był Messi i wiele innych świetnych piłkarzy. A jak Mbappe przyjdzie to będzie kolosalna przepaść.
4
@Kamiloza91 na spokojnie pewnie, Vini, Mbappe, Rodrygo, Bellingham, Valverde, Camavinga i Tchouameni. Wtedy można się oszukiwać, ale będziemy w...
0
@talizmo ale fuzja
0
@bartas97 saga z Mbappe jest tak samo powielana jak saga z Neymarem
1
@LM10GOAT tak, 2:1
1
@sokot ciekawe jak sobie poradzi, życzę wspaniałej kariery.
0
@VegetaPolska wiem, był wyzywany. To nie oznacza, żeby wyzywać klub, który go stworzył.
0
@Emhyr dawno tak dziennikarze nie zostali porobieni
0
@pioz123 miejmy nadzieję, nie nawidzę takich piłkarzy typu Figo.
0
Iker Bravo śpiewał z kibicami przyśpiewki obrażające Barcelone. Gdyby nie Barcelona nie istniał by piłkarsko.
3
Estanis, jak mogłeś tego nie trafić
1
A Dotor czemu nie ma kartki za te prowokacje
0
@mateusz33 Chadi Riad, Cruz
0
@PatrychoO gość jest trollem, spokojnie. Zawsze daje takie głupie tweety.
0
W końcu Pep zdobywa LM. Ikay teraz może odejść jako kapitan drużyny, która zdobyła potrójną koronę.
3
@DonCarletto ciekawe czy ogarnia zasady
0
@Emhyr 25 Tenas
13
Czyli Tebas próbował zmusić Laportę do podpisania nielegalnej rzeczy. Tebas niech się poda do dymisji i tyle, jakąś godność musi mieć.
17
@peetwithbarca dlatego Hazard odchodzi za darmo
4
@Tomo1989 no gość jest kapitanem Man City i jednym z najlepszych pomocników na świecie, jeżeli weźmiemy pod uwagę ostatni miesiąc.
0
@Lucerfi albo Ter Stegen
0
@MarioVeB! Ty chcesz Roberto jako kapitana?
5
Oby ktoś zabrał opaskę kapitańską Roberto. Z całym szacunkiem do Roberto, ale on nie może być pierwszym kapitanem.
0
@Bartula -Szczerze, to nie wiem jak wytrzymam kolejny sezon męczenia buły i nudnej gry.
0
@Bartula czyli sezon się nie zaczął jeszcze, a już wiadomo jak będzie grać Barcelona xD
0
@wasacz no tak, to by była najlepsza opcja. Moim zdaniem mówi tutaj prawdę, ale mógł lepiej to załatwić.
0
@MateuszGotowka99 to źle wybrzmiewa, ale mi się wydaję, że chodzi mu o wypisanie z profesjonalnej piłki. "...więc dlatego zdecydowałem się nie wracać do Barcelony." W Barcelonie nie miałby spokoju, bo Barca walczy o tytuły, więc na Messim byłaby duża presja.