0

@doc nie mniej jednak, obawiam się bardzo o naszą przyszłość jak przyjdzie Mbappe do Realu.

0

@Kamiloza91 kluczowe jest-"jakbyśmy mieli trochę szczęścia".

0

@Kamiloza91 Nie wiem jak będzie nasz atak wyglądał, ale wiem jedno Barca nie może sobie pozwolić na takie transfery jak Real. Jesteśmy w katastrofalnej sytuacji ekonomicznej, a Real jest w doskonałej. Jeżeli ściągną Mbappe-piłkarza najlepszego jak chodzi o młode pokolenie dodając Viniego czy Bellinghama to jest przepaść między nami. Skład Realu w tej sytuacji o tak może wyglądać- Courtois, Camavinga, Militao, Rudiger, Carvajal(tutaj zgoda, że słabo to wygląda), Tchouameni, Valverde, Bellingham, Vini, Mbappe, Rodrygo.

0

@Szmulek Niby tak, ale wtedy był Messi i wiele innych świetnych piłkarzy. A jak Mbappe przyjdzie to będzie kolosalna przepaść.

4

@Kamiloza91 na spokojnie pewnie, Vini, Mbappe, Rodrygo, Bellingham, Valverde, Camavinga i Tchouameni. Wtedy można się oszukiwać, ale będziemy w...

0

@talizmo ale fuzja

0

@bartas97 saga z Mbappe jest tak samo powielana jak saga z Neymarem

1

@LM10GOAT tak, 2:1

1

@sokot ciekawe jak sobie poradzi, życzę wspaniałej kariery.

0

@VegetaPolska wiem, był wyzywany. To nie oznacza, żeby wyzywać klub, który go stworzył.

0

@Emhyr dawno tak dziennikarze nie zostali porobieni

0

@pioz123 miejmy nadzieję, nie nawidzę takich piłkarzy typu Figo.

0

Iker Bravo śpiewał z kibicami przyśpiewki obrażające Barcelone. Gdyby nie Barcelona nie istniał by piłkarsko.

3

Estanis, jak mogłeś tego nie trafić

1

A Dotor czemu nie ma kartki za te prowokacje

0

@mateusz33 Chadi Riad, Cruz

0

@PatrychoO gość jest trollem, spokojnie. Zawsze daje takie głupie tweety.

0

W końcu Pep zdobywa LM. Ikay teraz może odejść jako kapitan drużyny, która zdobyła potrójną koronę.

3

@DonCarletto ciekawe czy ogarnia zasady

0

@Emhyr 25 Tenas

13

Czyli Tebas próbował zmusić Laportę do podpisania nielegalnej rzeczy. Tebas niech się poda do dymisji i tyle, jakąś godność musi mieć.

17

@peetwithbarca dlatego Hazard odchodzi za darmo

4

@Tomo1989 no gość jest kapitanem Man City i jednym z najlepszych pomocników na świecie, jeżeli weźmiemy pod uwagę ostatni miesiąc.

0

@Lucerfi albo Ter Stegen

0

@MarioVeB! Ty chcesz Roberto jako kapitana?

5

Oby ktoś zabrał opaskę kapitańską Roberto. Z całym szacunkiem do Roberto, ale on nie może być pierwszym kapitanem.

0

@Bartula -Szczerze, to nie wiem jak wytrzymam kolejny sezon męczenia buły i nudnej gry.

0

@Bartula czyli sezon się nie zaczął jeszcze, a już wiadomo jak będzie grać Barcelona xD

0

@wasacz no tak, to by była najlepsza opcja. Moim zdaniem mówi tutaj prawdę, ale mógł lepiej to załatwić.

0

@MateuszGotowka99 to źle wybrzmiewa, ale mi się wydaję, że chodzi mu o wypisanie z profesjonalnej piłki. "...więc dlatego zdecydowałem się nie wracać do Barcelony." W Barcelonie nie miałby spokoju, bo Barca walczy o tytuły, więc na Messim byłaby duża presja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?