0

@SenseiFCB nie wiem sam był tego nie robił, ale są różni ludzie.

2

@blakkudium nawet jakiś wywiadzik już zrobił i tam grubo jedzie

0

@Untouchable transfery albo spłaty długów

0

@HighestInTheRoom tutaj nie ich wina, to jakiś dzieciak założył.

11

@Untouchable tak, oby

0

@abram3k albo sobie beczkę ciśnie z tych dziennikarzy

0

@abram3k to nie ci sami ludzie

1

@Luciano99 estan pasando cosas lepiej?

0

@HERORICH2 Co Manu Sanchez? A Galan za 5 to dobry ruch

0

@PietrasCoelho Niestety tak, ale mi bardziej chodziło o to, że niektórzy ludzie próbują wmówić, że jest to normalne itp. A nie jest, oczywiście nie należy wykluczać takie osoby czy wyzywać. Mówię tu o przypadkach neutralnych, czyli według mnie takich co nikomu nie szkodzą, co innego jak niektórzy próbują wymusić akceptację. Są też tacy ludzie zazwyczaj w młodym wieku, którzy "bawią się" w te całe środowiska. Wcale się nie poczuwają niebinarni itp tylko robią to bo te jest modne, bo chcą się wyróżnić, bo idolka powiedziała, że tak jest lepiej. Uważam, że to wszystko przez takie akcje tego typu. Ja nie mówię, że takich ludzi trzeba odizolować od społeczeństwa, ale nigdy ludzie konserwatywni tego nie będą tolerować jak będzie się ich zmuszać do tego.

0

@PietrasCoelho wtedy się idzie do psychologa albo do psychiatry.

0

@bartekvisca jeszcze pewnie to się wpisuje w sport.

1

@viscabee9 bardziej ci radykalni próbują wmówić, że są inne płcie niż kobieta i mężczyzna co jest oczywistym bełkotem. Są tacy ludzie co każą zwracać się do nich w rodzaju nijakim. Z tego co się dowiedziałem to są te osoby niebinarne.

8

@GeneralXavi Czyli tak wygląda walka z nazizmem.

1

@Antimadridista_WR o co chodzi z tym numerem 88?

4

@lucas/catalan te środowisko próbuje zaprzeczyć prawom biologicznym i wmawia, że są ludzie "niebinarni".

2

@koziar w punkt!

0

@cules100pro ciekawe lato to nic nie mówi. "Ciekawe" to jest pojęcie względne, może mieć charakter pozytywny jak i negatywny.

0

@Kidd Romero też mówił o opcji Parejo+Oriol Romeu. Tutaj już mówię zdecydowane nie.

1

@Kidd wszystko to przez te plotki o Kimmichu, niektórzy stąd z tego co widzę na serio uwierzyli w ten transfer. Nie popieram tej opcji, ale jeżeli wypadnie Brozovic z radaru to sam nie wiem już kogo kupić.

0

@Peciak ale to takie założenie, że będzie kontuzja. Gdyby jakimś cudem żaden by się nie połamał, to na taki Real/Bayern kto by wyszedł.

1

@wosiek91 Lepiej mieć bogactwo w jakieś formacji niż nie mieć niego, zgadzam się.

0

@Emhyr nie rozumiem tej dyskusji na temat-odebranie Lewemu opaski. Jeżeli Lewandowski by stracił opaskę to kto w takim razie ma być kapitanem. Glik? Grosicki? Zieliński? Jedyną opcją sensowną jest Szczęsny, ale też nie wiadomo jakby sobie poradził.

0

@Ukasz No tak, bo graliśmy bez lewego skrzydła. Gavi grał po lewej stronie, ale nie wyobrażam sobie takiej opcji długoterminowej w której Pedri będzie pełnił rolę Gaviego z tamtego sezonu.

0

Jestem ciekaw kto z tej trójki nie będzie w podstawowej jedenastce:
-Pedri
-De Jong
-Gundogan
Bo cała trójka może grać razem tylko jak De Jong będzie pomocnikiem defensywnym, a raczej to się nie stanie.

9

3:3

0

@Hasszz Kapitan Ameryka jest człowiekiem, więc prawda kryptonit by na niego nie zadziałał, ale wiele innych rzeczy już by zabiło go.

0

@Hasszz przypominam, że Batman wiele razy pokonał Supermana, więc ma szanse.

0

@Sulimo Batman, Superman, Wonder Woman i można tak wymieniać odpowiadając na pytanie.

1

@DonMatteo901 wzięła na badania 3 kobiety i jedna z nich dokonała zabiegu aborcji, więc wyszło, że co trzecia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?