0

@Barcasub to nie wiem ;p

0

@Gwyn ignorować ją, ale nie wyzywać przez kilka miesięcy.

0

@Barcasub to mam inne pomysły-Road to Perdition albo A History of Violence

0

@MarcepanowyKsiaze nie rozumiem dlaczego taki duży hejt dostała. W sensie znam sytuację, ale w pewnym momencie już było tego za dużo.

1

@Luciano99 na razie straty Dembele w ogóle nie odczuwam i niech tak pozostanie.

1

@FcPortoFan1999 a to w sumie nie nowość

0

@FcPortoFan1999 co zrobił?

0

@DonCarletto jak kocha to poczeka

0

@Herato to teraz będzie tylko lepiej

1

@DonCarletto nie psuj zabawy

0

@Barcasub to polecam trylogię Nolana albo V for Vendetta

1

@Herato Foden, w końcu się udało

1

@FcPortoFan1999 u siebie też Barca słabo za kadencji Xaviego.

0

@NeyM Batman z 2022

0

@FcPortoFan1999 nie byłbym taki pewny pamiętając ostatnie mecze w Portugalii(Bayern, Benfica)

0

@partymaker oby nie trafił

3

@FcPortoFan1999 teraz sprawdziłem, że to agent Rybusa

0

@FcPortoFan1999 dla nas (kibiców Barcelony) już mniej

1

Były agent Michniewicza(Piekarski) na temat afery premiowej-Ludzie mają niechęć do piłkarzy, bo dużo zarabiają, ale tak jest tylko przez 10 lat. Większość nie pochodzi z dobrze usytuowanych rodzin, więc im pomagają... Dlaczego mają nie pomóc mamie zbudować dom czy siostrze, która jest w słabszej sytuacji?
Żenada

0

@FcPortoFan1999 zależy dla kogo dobrze

0

@Dari0G zawsze można było przewijać sobie do 10 godzin

0

Od kiedy nie da się cofać na canal+online?

3

Podczas tych eliminacji jak Borek komentował to Polska 3 razy przegrała, a jak Laskowski to 2 razy wygrała. Ciekawa zależność, może w tym problem.

0

@Herato ale zagadka dobra, gdybym wtedy się interesował piłką byłoby łatwiej

1

@Hosh czyli dobrego znalazłem

1

@Herato dobra wiem kto to, ale w internecie znalazłem więc się nie liczy. Podpowiedz obecny klub

0

Na Clout MMA będzie walka Tony Chaplin vs Gawronek. Obaj są niepełnoletni, to idzie w bardzo złym kierunku...

0

@Herato ehh już myślałem że zgadłem...

2

@RivaldoVitorBorba pewnie Pedri

0

@Javier_Tebas nawet na karcie ma flagę Polski, jakim cudem myślał że to Niemcy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?