Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcasub to nie wiem ;p
0
@Gwyn ignorować ją, ale nie wyzywać przez kilka miesięcy.
0
@Barcasub to mam inne pomysły-Road to Perdition albo A History of Violence
0
@MarcepanowyKsiaze nie rozumiem dlaczego taki duży hejt dostała. W sensie znam sytuację, ale w pewnym momencie już było tego za dużo.
1
@Luciano99 na razie straty Dembele w ogóle nie odczuwam i niech tak pozostanie.
1
@FcPortoFan1999 a to w sumie nie nowość
0
@FcPortoFan1999 co zrobił?
0
@DonCarletto jak kocha to poczeka
0
@Herato to teraz będzie tylko lepiej
1
@DonCarletto nie psuj zabawy
0
@Barcasub to polecam trylogię Nolana albo V for Vendetta
1
@Herato Foden, w końcu się udało
1
@FcPortoFan1999 u siebie też Barca słabo za kadencji Xaviego.
0
@NeyM Batman z 2022
0
@FcPortoFan1999 nie byłbym taki pewny pamiętając ostatnie mecze w Portugalii(Bayern, Benfica)
0
@partymaker oby nie trafił
3
@FcPortoFan1999 teraz sprawdziłem, że to agent Rybusa
0
@FcPortoFan1999 dla nas (kibiców Barcelony) już mniej
1
Były agent Michniewicza(Piekarski) na temat afery premiowej-Ludzie mają niechęć do piłkarzy, bo dużo zarabiają, ale tak jest tylko przez 10 lat. Większość nie pochodzi z dobrze usytuowanych rodzin, więc im pomagają... Dlaczego mają nie pomóc mamie zbudować dom czy siostrze, która jest w słabszej sytuacji?
Żenada
0
@FcPortoFan1999 zależy dla kogo dobrze
0
@Dari0G zawsze można było przewijać sobie do 10 godzin
0
Od kiedy nie da się cofać na canal+online?
3
Podczas tych eliminacji jak Borek komentował to Polska 3 razy przegrała, a jak Laskowski to 2 razy wygrała. Ciekawa zależność, może w tym problem.
0
@Herato ale zagadka dobra, gdybym wtedy się interesował piłką byłoby łatwiej
1
@Hosh czyli dobrego znalazłem
1
@Herato dobra wiem kto to, ale w internecie znalazłem więc się nie liczy. Podpowiedz obecny klub
0
Na Clout MMA będzie walka Tony Chaplin vs Gawronek. Obaj są niepełnoletni, to idzie w bardzo złym kierunku...
0
@Herato ehh już myślałem że zgadłem...
2
@RivaldoVitorBorba pewnie Pedri
0
@Javier_Tebas nawet na karcie ma flagę Polski, jakim cudem myślał że to Niemcy...