4

Tak się dzieję jak się nie wykorzystuje takiej sytuacji Raphinha...

3

@Isso89 0:2 Ferran i Felix

0

@Adi006 De Jong nie dlatego wypadł, z Royalem był na ławce

2

@wojopancer Suarez

1

Guller ponoć znowu kontuzja

1

@MarcepanowyKsiaze Fagata, Boxdel, Dubiel, Wardęga, itp. ogólnie praktycznie cała branża podejrzewana jest przez internet o krycie Stuu. Nikt oczywiście się do tego nie przyznał. Wczoraj Boxdel powiedział-"nie brońcie Stuarta", a Fagata, że ma przewalone. Zapomniałem dodać, że przedwczoraj w nocy pojawił się wywiad z osobą ponoć poszkodowaną. Tam pokazała sreeny rozmów i oskarżyła innych influencerów o to samo, ale nie podała nazwisk. Stąd teraz na TT jest polowanie na winowajcę.

2

@MarcepanowyKsiaze Stuu podejrzewany o pisanie sprośnych rzeczy z osobami poniżej 15 roku życia-sytuacja ma skończyć się na policjii. Ludzie również wykopali jakieś stare wiadomości Wardegi na asku, które są obleśne, do tego zarzucają mu i reszcie influ krycie Stuu. W tym samym czasie była dziewczyna Gargamela zarzuciła mu toksyczne zachowanie między innymi przemoc psychiczną. Gargamel to potwierdził.

0

@SelloutCrowd tekst o 5 minutach mi chodziło i tak jak myślałem-Kręcidło

0

@SelloutCrowd który tam takie coś gadał?

1

@fotohobby to znaczy że są obiektywni

7

@Emhyr pana Leszka i pana Tomka proszę zostawić w spokoju.

41

96 minuta i "chyba nie będzie remontady"

2

Ale po zejściu Mbappe PSG sobie pyka

0

@Rewolucja123 var może uratuje

0

@roza96 postawiłeś czy nie?

1

3 raz z rzędu gol głową

0

@AxelF Lubię Gaviego, ale tutaj skupiłem się tylko na negatywnych aspektach tego piłkarza. Konkretnych sytuacji nie pamiętam, ale najczęściej miało to miejsce w tamtym sezonie

0

@Benz a jakie ma znaczenie kto jest faulowany?

1

Griezz nie zapomina gdzie grał

0

Morataaaaaa

0

@HERORICH2 dawać

1

@Herato Martinez po 2 podpowiedziach

0

@Herato tak słabego transferu dawno nie było

0

@Herato naprawdę ten Mudryk jeszcze gola nie strzelił w Premier League czy chodzi ci konkretnie o ten sezon?

6

@Herato to żadne osiągnięcie

0

@AxelF Z tym ślizgiem miał dużo szczęścia że ten nurkował. Zrobił zły wślizg, ale ostatecznie nie faulował, ale ta sytuacja nie była zależna od Gaviego. Dodam jeszcze że czasem Gaviemu zdarzy się przyaktorzyć.

0

@AxelF ja uważam że Gavi gra momentami zbyt agresywnie co potwierdzają liczne kartki. Do tego często jest oszczędzany przez sędziego, głownie chodzi mi o tamten sezon. Wczoraj w drugiej połowie bardzo nieodpowiedzialnie się zachował w polu karnym, a potem chciał przerwać kontrę ślizgiem na szczęście nie trafił w rywala. Nie działa żadna madrycka propaganda. Spójrz z innej perspektywy, jakby taki piłkarz grał dla Madrytu też denerwowałby cię.

1

@Herato Ranieri

0

@hayek no to pozostaje idealny scenariusz, obustronny walkower

0

@AxelF no właśnie, stracił w głupi sposób piłkę i dostał kolejną już kartkę w tym sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?