4


Tego się nie spodziewałem
@Crystal37

0

0

Czyli teraz nawet meczu nie musi być, aby była jakaś kontuzja.

1

@P33ck oby zadziałał efekt nowej miotły

0



Oświadczenie Natsu i Lexy
@Crystal37

0

@Emhyr "licząc wszystkie rozgrywki"
Chodzi mi też o repkę, bo to też się liczy do indywidualnych statystyk.

2

@Emhyr licząc wszystkie rozgrywki, ma 6 goli. To jest naprawdę dobry wynik, jak na napastnika który ma wchodzić. Ja w Ferranie nie widzę zawodnika 1-szej jedenastki, ale może być ciekawym uzupełnieniem, który dużo da wchodząc z ławki. Jak strzeli te 10 goli na przestrzeni całego sezonu, będzie niezły wynik.

0

/photo/1


Wszyscy niewinni
@Crystal37

0

Większość zawodników naszej podstawowej jedenastki doznało kontuzję:
Felix Lewy(k) Rapha(k)
Pedri(k) Gundogan De Jong(k)
Balde Araujo(k) Kounde(k) Cancelo
MATS
Jak my mamy grać na wszystkich frontach, mając taką małą kadrę i tracąc ciągle jakiegoś podstawowego zawodnika? Wczoraj Xavi, jak chodzi o ofensywne zmiany miał tylko do dostępu zawodników rezerw, reszta to obrońcy czy pomocnicy do spraw defensywnych-Oriol czy Roberto. Musi się coś zmienić, bo w takich okolicznościach jest bardzo ciężko cokolwiek osiągnąć.

0

@Saviola88 nie tak jak u nas-Araujo, Pedri, De Jong, Kounde, Lewy, Raphinha. Przecież to jest nasz trzon drużyny, połowa podstawowego składu mieli lub mają kontuzję. To jest jakiś żart.

0

@JohnA u nas ciągle tak jest, co roku to samo.

0

Kolejna kontuzja, trzecie z rzędu...I to nie jacyś rezerwowi tylko najlepsi w kadrze, brakuje tylko Ter Stegena. Czemu zawsze Barca musi mieć z tym problem.

0

@Damiain ostatnio strzelił z Porto

1

Ale ta zasada, która kasuje bramkę Felixa naprawdę jest dziwna. Teraz trzeba cieszyć się z gola dopiero po gwizdku. Tak samo uważałem po nieuznanej bramce Camavingi w derbach.

4

Powinny tu być 3 punkty, jestem załamany postawą drużyny. Tracimy kolejne ważne punkty. Można sobie tłumaczyć kontuzje, ale dziś graliśmy z Granadą. W tym sezonie obrona jest dramatyczna.

1

@Isso89 0:3 Gundogan, Felix, Ferran
Mógłbym też dostawać powiadomienia?

4


Nawet pan Tomasz czeka

0

@matirix20 ważniejszy meczyk, więc dopiero po 23 będę oglądał, no chyba że zaraz wyjdzie

0

/photo/1
Czyli po meczyku dopiero
@Crystal37

2

@FCB_dimiC chodzi o te żarty Człowieka Wargi

0

@gumaz a to nie zauważyłem, nie śledziłem dziś La Rambli

5

/photo/1
Lipton kończy współpracę
@Crystal37

3

@adi7adi8 Z tego co wiem 4 jego partnerki nie żyją

0

@Emhyr Ferrari coś na streamie mówił. W komentarzach pod tym postem pojawia się bardzo dziwna sytuacja

62

0

@Crystal37 oznaczyć jak wyjdzie film?

1

@ChampionLW w czym? W fifie?

1


W końcu wiemy kiedy będzie film.
@Crystal37

1

/photo/1

Kolejny film Boxdela i oświadczenie potencjalnej poszkodowanej
@Crystal37

6


Nie chciałbym znaleźć się w takiej sytuacji, miejmy nadzieję że wróci bezpiecznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?