Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@rasta212 ok, dzięki
0
@tbas nie ma Kounde, Pedriego, Robercika, De Jonga, Roberto i Raphinhi. Spodziewałem się gorszego meczu, a w wczorajszym meczu mogło być nawet 3:0 przy lepszej skuteczności.
0
@Uukasz_93 była jakaś afera, że jakiś polski sędzia nie posędziuje meczów Legii albo Lecha. Raczej to drugie
2
@Androchem gol Messiego z Sevilla na 2:2 z sezonu 17/18. Gdyby nie te Levante...
0
Ten Kwiatkowski to dobry sędzia? Bo kojarzę jakiś skandal z nim związany w meczu Legii chyba, ale nie wiem czy nie mylę nazwiska.
0
@FcPortoFan1999 czyli wygramy Live Mistrzów
2
@xvcWinterSoldier o kurde, faktycznie jest tragedia, 18 miejsce w lidze...
0
@Seledynowy na początku nic mu nie wychodziło, ale potem już coś tam zaczęło wychodzić
1
@Chaoss no to mówię że jest slaba
2
@RomanHoffer jakimś typem który grał w Atletico się zachwyca, gość już ma 40 lat.
3
@MesQueUnClub96 czyli nie tylko u nas polityka jest na słabym poziomie
2
@Emhyr 34 sekund
0
@Kubix93 jeśli już to ci piłkarze wrócą, ale wejdą z ławki.
0
@Culers przecież czuć sarkazm z tego wpisu.
1
@KrwawiaceoczyVEB dzisiaj bardzo niedoceniany jest Balde, a grał naprawdę świetnie.
0
Casado jeszcze nie powiedział ostatniego słowa, jest oszczędzany na klasyk, na 90 minutę
0
@Emhyr tak
0
@Ogorinho1974 czego spodziewałeś się po tylu kontuzjach?
1
@kibic1899 w drugiej połowie no sobie nie przypominam jakiegoś większego zagrożenia ze strony Basków, a nasi mieli sporo okazji.
0
@Uukasz_93 bardzo trudna sytuacja biorąc pod uwagę okoliczności meczu.
0
Fermin, Yamal, Guiu. Mamy dopiero październik a już 3 graczy spoza pierwszej kadry z golem na koncie. Ależ dziś wejście smoka zaliczył Guiu
0
W końcu dobra połowa Balde
0
@tbas z Sevilla grał świetnie, strzelił bramkę z Mallorca a dziś mu nie idzie i już od razu: "proszę was to nie są piłkarze nawet na ławkę u nas."
0
@tbas Ferran dziś gra dobrze
1
@Kgorecki2500 trochę podobny do mojego kotka
10
@bartoszplucinski coś oryginalnego
1
Redaktor Leszczyński nie lubi kibiców Barcelony? Spytałem tylko czy dla niego powinien być karny w tej sytuacji z Vinim i Navasem, a ten mnie zablokował na TwitterzexD
1
@Karol32 nie sądzę że go wyzywają przez kolor skóry, ale przez to jak się zachowuję. Nie usprawiedliwiam rasizmu, ale dla mnie ta sytuacja jest bardziej złożona.
8
Niezłe te Prime MMA
0
@Mixtape efekt nowej miotły zadziałał na szczęście