0

@rasta212 ok, dzięki

0

@tbas nie ma Kounde, Pedriego, Robercika, De Jonga, Roberto i Raphinhi. Spodziewałem się gorszego meczu, a w wczorajszym meczu mogło być nawet 3:0 przy lepszej skuteczności.

0

@Uukasz_93 była jakaś afera, że jakiś polski sędzia nie posędziuje meczów Legii albo Lecha. Raczej to drugie

2

@Androchem gol Messiego z Sevilla na 2:2 z sezonu 17/18. Gdyby nie te Levante...

0

Ten Kwiatkowski to dobry sędzia? Bo kojarzę jakiś skandal z nim związany w meczu Legii chyba, ale nie wiem czy nie mylę nazwiska.

0

@FcPortoFan1999 czyli wygramy Live Mistrzów

2

@xvcWinterSoldier o kurde, faktycznie jest tragedia, 18 miejsce w lidze...

0

@Seledynowy na początku nic mu nie wychodziło, ale potem już coś tam zaczęło wychodzić

1

@Chaoss no to mówię że jest slaba

2

@RomanHoffer jakimś typem który grał w Atletico się zachwyca, gość już ma 40 lat.

3

@MesQueUnClub96 czyli nie tylko u nas polityka jest na słabym poziomie

2

@Emhyr 34 sekund

0

@Kubix93 jeśli już to ci piłkarze wrócą, ale wejdą z ławki.

0

@Culers przecież czuć sarkazm z tego wpisu.

1

@KrwawiaceoczyVEB dzisiaj bardzo niedoceniany jest Balde, a grał naprawdę świetnie.

0

Casado jeszcze nie powiedział ostatniego słowa, jest oszczędzany na klasyk, na 90 minutę

0

@Emhyr tak

0

@Ogorinho1974 czego spodziewałeś się po tylu kontuzjach?

1

@kibic1899 w drugiej połowie no sobie nie przypominam jakiegoś większego zagrożenia ze strony Basków, a nasi mieli sporo okazji.

0

@Uukasz_93 bardzo trudna sytuacja biorąc pod uwagę okoliczności meczu.

0

Fermin, Yamal, Guiu. Mamy dopiero październik a już 3 graczy spoza pierwszej kadry z golem na koncie. Ależ dziś wejście smoka zaliczył Guiu

0

W końcu dobra połowa Balde

0

@tbas z Sevilla grał świetnie, strzelił bramkę z Mallorca a dziś mu nie idzie i już od razu: "proszę was to nie są piłkarze nawet na ławkę u nas."

0

@tbas Ferran dziś gra dobrze

1

@Kgorecki2500 trochę podobny do mojego kotka

10

@bartoszplucinski coś oryginalnego

1

Redaktor Leszczyński nie lubi kibiców Barcelony? Spytałem tylko czy dla niego powinien być karny w tej sytuacji z Vinim i Navasem, a ten mnie zablokował na TwitterzexD

1

@Karol32 nie sądzę że go wyzywają przez kolor skóry, ale przez to jak się zachowuję. Nie usprawiedliwiam rasizmu, ale dla mnie ta sytuacja jest bardziej złożona.

8


Niezłe te Prime MMA

0

@Mixtape efekt nowej miotły zadziałał na szczęście

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?