Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Roobo Araujo gool, Barca na Camp Nou remisuje z Granadą!!
0
@gumaz jak zgasisz światło to nawet teraz będzie ciemno. Tak serio to po 16/17
0
@Mario96w no piszesz jakbyś usprawiedliwiał jej alkoholizm, ale może źle zrozumiałem.
0
@Tomek54321 i skończyłby jak Hakimi czy Theo?
0
@Mario96w co to zmienia?
0
@Simone świetny piłkarz
0
Ludzie sobie memują i gratulują matce Magicala. Niektórzy nie rozumieją też co idzie za alkoholizmem. Jakie dzieciństwo miał Magical? Miał matkę alkoholiczkę, więc naprawdę nie miał łatwo. Ale takie śmieszne tik toki robi to w sumie zapominamy o tym.
0
@mrboom a i tak będzie walczył dalej, teraz zbierze dużo fanów. Bo z tego co widzę na TT to Najman wygrał dla widzów.
1
Gavi kolejny raz udowodnił że ma duże atutów piłkarskim. Dzisiaj jestem dumny z jego występu, mimo porażki. Widać w nim duży progres z meczu na mecz. Pedri, De Jong, Gundogan to była moja żelazna pomoc, na najlepsze zespoły, jeżeli wszyscy będą zdrowi to naprawdę nie wiem kto teraz zagrałby, bo Gavi prezentuje się świetnie. I do tego jeszcze Fermin...
0
@Fake69 W sumie ciekawy wątek poruszyłeś, faktycznie takiego nie mamy.
0
@Rewolucja123 ok, myślałem że jest szybki, taki się wydawał.
0
@barcelonaLM Ja nie lubię, bo dla mnie jest to nienaturalne. Ale oczywiście wiem, że tak być musi.
0
@Fake69 Lamine?
1
Więcej kontrowersji, więcej. Coś czuję że Fame będzie mieć duży monopol w branży. Bardzo dobrze, bo to jest federacja która obecnie prezentuje lepszy poziom niż pozostałe.
1
@FcPortoFan1999 Inter/Milan/Napoli
0
@FcPortoFan1999 nie lubię Juventusu
0
@FcPortoFan1999 szkoda
1
@Maker0 karnego nie podyktował dla nas, Vini w tym meczu kartki nie otrzymał
0
Znowu Clout nie działa? O jak szkoda...
3
@Sulimo o kurde, co się stało? Współczuje w takim razie, Zdrówka!
0
@Lewy952468xx zgodzę się, ale nie rozumiem tej napinki na lepsze miejsce po kilkunastu kolejkach.
0
@Rewolucja123 a bo myślałem że mowa o drugim golu
1
@Tomek54321 z baskami zagrał dobrze, ale dziś mu nie wyszło.
0
@Rewolucja123 a Oriol tam stał i się patrzył
1
@Lewy952468xx a jakie to ma znaczenie na jakie miejsce spadniemy po kilkunastu kolejkach? Nie rozumiem takich obaw, bo nie ma znaczenia teraz czy będziemy trzeci czy czwarci. Ważne jest ile punktów dzieli nas od tych miejsc.
1
@koksik2700 no nie, zdecydowanie Korwin jest winny. Trzeba być naprawdę specyficzny, żeby poruszyć temat pedofilii w tak głupi sposób, do tego ciągle gada jakieś farmazony, które nie mają sensu i tylko szkodzą konfederacji.
0
@koksik2700 co powiedział Mentzen o Korwinie?
0
@pyku91 to jest znak żebyś nie oglądał tego syfu.
0
@MesQueUnClub96 dzisiejszy mecz przegrał Xavi ze swoimi zmianami, niestety polegliśmy mentalnie. Nie ma co wyzywać, bo to są przecież piłkarze naszego klubu, a tych co wyzywają Xaviego to nie potrafię zrozumieć. Xavi jest legendą tego klubu, można krytykować, ale nie prostacko wyzywać.
0
@Tomek54321 nie wyszlibyśmy bo co? Skąd wiesz jakby się potoczyło? Dwa razy mieliśmy z rzędu trudną grupę, teraz dostaliśmy łatwą i będziemy narzekać mimo 3 zwycięstw w grupie.