Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 za tyle to pizze można kupić
0
@Lucerfi jeżeli nie wyjdziemy z grupy wtedy należy zwolnić Xaviego. Nie dawno przedłużył kontrakt, więc raczej Laporta go nie zwolni po porażce/remisie z Alaves. Jeżeli w tym sezonie odpadniemy w 1/8, mistrzostwo nie wygramy, gra będzie mizerna, nie będzie żadnego postępu drużyny, to po sezonie Laporta powinien zastanowić się nad przyszłością Xaviego w tej drużynie. Zwalnianie w trakcie sezonu musiałoby nastąpić jeżeli byśmy znaleźli się w dużym kryzysie np odpadnięcie z fazy grupowej ligi mistrzów. Taka jest moja opinia.
0
@Warte nie widzę postępu drużyny mimo zmodernizowanego składu, najlepsza piłka za Xaviego to wtedy jak graliśmy Luukiem, Aubameyangiem czy Abde. Teraz mamy lepszą kadrę i gramy gorzej wizualnie.
0
@tomek8756 ile to kosztuje dokładnie, bo czytałem że drogo?
0
@tristan87 gdyby nie Raphinha to nie wiadomo czy byśmy wygrali mistrzostwo w tamtym sezonie. W tamtym sezonie miał 10 goli i 12 asyst we wszystkich rozgrywkach, więc nie róbcie z niego jakiegoś słabego skrzydłowego.
0
@michasfcb89 Miguel chyba pod drzwiami stał
5
Wczoraj najbardziej zdziwiła mnie forma Raphinhy, przed kontuzją miał nawet dobrą formę, a wczoraj robił wszystko źle.
1
@Rewolucja123 Felix
0
@jacob345 zobacz sobie na formę atletico w tym sezonie
0
W niedzielę liczę że zagramy dobry mecz, oczekuję wyniku 3:0 lub wyżej i efektownej gry. Więc zwycięstwo jedną bramką mnie nie zadowoli. Miejmy nadzieję że drużyna pokaże się z dobrej strony w następnym meczu.
1
@Firestone no i klika strzałów
0
@Rewolucja123 i dobrze, nie możemy w 100% ufać Xaviemu jeżeli chodzi o transfery.
0
@LM10GOAT nie mam siły szukać poszczególnych komentarzy. Ogólnie panuje narracja taka-Xavi Out, nie wyjdziemy z grupy.
0
@LM10GOAT "dobrze każdy wie, że wyjdziemy z tej grupy bez problemu"-poczytaj sobie La Ramble
1
@LM10GOAT zluzujcie nie ma tu nic obraźliwego na temat Barcelony.
1
@kuz gramy u siebie, może już będzie dostępny Frenkie, nie musimy się bać na zapas. Ewentualnie po meczu się będziemy przejmować.
0
@kuz remis z Porto+wygrana z Antwerpią daje nam lidera
1
Jeżeli Porto wygra tylko 1:0 to dobrze dla nas.
2
@Derean "Natomiast wszystkich kretynów, którzy go obrażają to banował bym z miejsca"
3
@Derean nie powinni wyzywać Xaviego, ale ty teraz robisz to samo w drugą stronę
4
@Luciano99 tak sobie tłumacz
0
Oby jutrzejszy dzień był lepszy niż ten dzisiejszy.
0
@Lionel_Messi10 przed meczem jak coś
0
@Barca1922 No dobra, ale na razie to jeden mecz w lidze mistrzów przegrał. Nie możemy po dwóch przegranych meczach w tym sezonie zwalniać trenera.
1
@Marcelinho99 Xavi jest winny tej kompromitacji.
0
@SeWo77 ale nie jesteśmy w sytuacji w której możemy sobie pozwolić na takie nazwiska.
5
Dla tych co ochoczo zwalniają Xaviego, jestem ciekaw alternatyw. Przegraliśmy, zagraliśmy dno, ale zwolnić Xaviego? Moim zdaniem ludzie tutaj za bardzo kierują się emocjami.
0
@Kuba_1 kto wam każe?
0
Moje oczekiwanie w tej grupie to jest awans z 1 miejsca. Bez kontuzji nie ważne w jakim stylu. Problem polega na tym że w lidze też gramy taki syf.
0
@bartas97 to nie ma znaczenia jaki znaczek, bo niestety każdy klub ma skrajnych fanatyków.