0

@Kgorecki2500 za tyle to pizze można kupić

0

@Lucerfi jeżeli nie wyjdziemy z grupy wtedy należy zwolnić Xaviego. Nie dawno przedłużył kontrakt, więc raczej Laporta go nie zwolni po porażce/remisie z Alaves. Jeżeli w tym sezonie odpadniemy w 1/8, mistrzostwo nie wygramy, gra będzie mizerna, nie będzie żadnego postępu drużyny, to po sezonie Laporta powinien zastanowić się nad przyszłością Xaviego w tej drużynie. Zwalnianie w trakcie sezonu musiałoby nastąpić jeżeli byśmy znaleźli się w dużym kryzysie np odpadnięcie z fazy grupowej ligi mistrzów. Taka jest moja opinia.

0

@Warte nie widzę postępu drużyny mimo zmodernizowanego składu, najlepsza piłka za Xaviego to wtedy jak graliśmy Luukiem, Aubameyangiem czy Abde. Teraz mamy lepszą kadrę i gramy gorzej wizualnie.

0

@tomek8756 ile to kosztuje dokładnie, bo czytałem że drogo?

0

@tristan87 gdyby nie Raphinha to nie wiadomo czy byśmy wygrali mistrzostwo w tamtym sezonie. W tamtym sezonie miał 10 goli i 12 asyst we wszystkich rozgrywkach, więc nie róbcie z niego jakiegoś słabego skrzydłowego.

0

@michasfcb89 Miguel chyba pod drzwiami stał

5

Wczoraj najbardziej zdziwiła mnie forma Raphinhy, przed kontuzją miał nawet dobrą formę, a wczoraj robił wszystko źle.

1

0

@jacob345 zobacz sobie na formę atletico w tym sezonie

0

W niedzielę liczę że zagramy dobry mecz, oczekuję wyniku 3:0 lub wyżej i efektownej gry. Więc zwycięstwo jedną bramką mnie nie zadowoli. Miejmy nadzieję że drużyna pokaże się z dobrej strony w następnym meczu.

1

@Firestone no i klika strzałów

0

@Rewolucja123 i dobrze, nie możemy w 100% ufać Xaviemu jeżeli chodzi o transfery.

0

@LM10GOAT nie mam siły szukać poszczególnych komentarzy. Ogólnie panuje narracja taka-Xavi Out, nie wyjdziemy z grupy.

0

@LM10GOAT "dobrze każdy wie, że wyjdziemy z tej grupy bez problemu"-poczytaj sobie La Ramble

1

@LM10GOAT zluzujcie nie ma tu nic obraźliwego na temat Barcelony.

1

@kuz gramy u siebie, może już będzie dostępny Frenkie, nie musimy się bać na zapas. Ewentualnie po meczu się będziemy przejmować.

0

@kuz remis z Porto+wygrana z Antwerpią daje nam lidera

1

Jeżeli Porto wygra tylko 1:0 to dobrze dla nas.

2

@Derean "Natomiast wszystkich kretynów, którzy go obrażają to banował bym z miejsca"

3

@Derean nie powinni wyzywać Xaviego, ale ty teraz robisz to samo w drugą stronę

4

@Luciano99 tak sobie tłumacz

0

Oby jutrzejszy dzień był lepszy niż ten dzisiejszy.

0

@Lionel_Messi10 przed meczem jak coś

0

@Barca1922 No dobra, ale na razie to jeden mecz w lidze mistrzów przegrał. Nie możemy po dwóch przegranych meczach w tym sezonie zwalniać trenera.

1

@Marcelinho99 Xavi jest winny tej kompromitacji.

0

@SeWo77 ale nie jesteśmy w sytuacji w której możemy sobie pozwolić na takie nazwiska.

5

Dla tych co ochoczo zwalniają Xaviego, jestem ciekaw alternatyw. Przegraliśmy, zagraliśmy dno, ale zwolnić Xaviego? Moim zdaniem ludzie tutaj za bardzo kierują się emocjami.

0

@Kuba_1 kto wam każe?

0

Moje oczekiwanie w tej grupie to jest awans z 1 miejsca. Bez kontuzji nie ważne w jakim stylu. Problem polega na tym że w lidze też gramy taki syf.

0

@bartas97 to nie ma znaczenia jaki znaczek, bo niestety każdy klub ma skrajnych fanatyków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?