Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie polecam wchodzić w komentarze, od razu napiszę że są tam drastyczne sceny, szczególnie dla wrażliwych ludzi. Jak ja nienawidzę tej stadionowej patologii.
0
@Deviler też mi to tylko przyszło do głowy
4
@tristan87 a skąd wiesz?
0
Niestety, nasze społeczeństwo składa się również z takich istot...
1
@VegetaPolska Stanowski wyjdzie na tym lepiej, tak myślę
1
@Kondziubarca Borek meczu nie oglądał, zajęty jest Stanowskim
1
@AmigoBlancos nie tym razem, bo grał u siebie, więc jakby zwaliłby na rasizm to przypał byłby.
2
Teraz dopiero zauważyłem jaką setkę zmarnował Fede, no dzisiejszy weekend pod względem meczów La Ligi nie ułożył się pomyślnie dla sympatyków Realu.
0
@TR3YWAY Barca ostatnio wygrywała klasyki, więc w sumie to też
3
Barcelona zamieniła się mentalem z Realem w tym sezonie chyba.
1
Sędzia chyba chcę obejrzeć sobie rzeź
0
Oj mogło boleć
0
@partymaker biało czerwono
0
Real ciśnie...
1
@Michu94 Miguel dużo mówi.
7
Kucharski to śliski typ, czeka tylko żeby Lewy miał jakąś aferę i się pod nią podpina.
0
@Lukikiki w takiej sytuacji raczej zdecyduje instynkt, więc ciężko odpowiedzieć.
0
@skubi99 jak widać są tacy
0
@barcelonaLM nie interpretowałbym to w taki sposób.
0
@maciar żółta tak, czerwona chyba nie.
0
@Emhyr o matko, dramat to jest.
0
@maciar jeżeli pierwsza sytuacja zakończyłaby się bramką, to ta następna raczej nie wydarzyłaby się. Zawodnicy Realu Sociedad mieliby inne podejście.
0
@KrwawiaceoczyVEB swój stadion niszczy, niezbyt rozsądne zachowanie
0
@musli1989 czyli pracowałby na czarno xD
0
@LM10GOAT głównie są to mecze w których pokazaliśmy "mental". To są jedyne plusy oprócz 3 punktów. Mam nadzieję że to się zmieni.
0
@Tomek54321 w tym sezonie mają 7 punktów w lidze mistrzów po 3 kolejkach. Z Interem ponoć mogli prowadzić 4:0. Real Sociedad jest naprawdę bardzo dobrą drużyną. Z Realem też grali bardzo dobrze, i w tamtym sezonie i w tym.
0
@maciar ale wiesz że tak to nie działa, po pierwszym golu piłkarze Basków cieszyliby się, więc czas mijałby, a potem nie stworzyliby tak szybko sytuacji.
1
@KrwawiaceoczyVEB Piotr Laboga...
0
@maciar bardzo logiczny komentarz, znajdź mi mecz w którym takie coś miało miejsce.
0
@Tomek54321 czasy Guardioli nie wrócą już, graliśmy syf ale Anoeta z takim Realem Sociedad jest bardzo trudnym terenem. Real Sociedad w tym sezonie jest topową ekipą w La Liga.