1


Nie polecam wchodzić w komentarze, od razu napiszę że są tam drastyczne sceny, szczególnie dla wrażliwych ludzi. Jak ja nienawidzę tej stadionowej patologii.

0

@Deviler też mi to tylko przyszło do głowy

4

@tristan87 a skąd wiesz?

0


Niestety, nasze społeczeństwo składa się również z takich istot...

1

@VegetaPolska Stanowski wyjdzie na tym lepiej, tak myślę

1

@Kondziubarca Borek meczu nie oglądał, zajęty jest Stanowskim

1

@AmigoBlancos nie tym razem, bo grał u siebie, więc jakby zwaliłby na rasizm to przypał byłby.

2

Teraz dopiero zauważyłem jaką setkę zmarnował Fede, no dzisiejszy weekend pod względem meczów La Ligi nie ułożył się pomyślnie dla sympatyków Realu.

0

@TR3YWAY Barca ostatnio wygrywała klasyki, więc w sumie to też

3

Barcelona zamieniła się mentalem z Realem w tym sezonie chyba.

1

Sędzia chyba chcę obejrzeć sobie rzeź

0

Oj mogło boleć

0

@partymaker biało czerwono

0

Real ciśnie...

1

@Michu94 Miguel dużo mówi.

7

Kucharski to śliski typ, czeka tylko żeby Lewy miał jakąś aferę i się pod nią podpina.

0

@Lukikiki w takiej sytuacji raczej zdecyduje instynkt, więc ciężko odpowiedzieć.

0

@skubi99 jak widać są tacy

0

@barcelonaLM nie interpretowałbym to w taki sposób.

0

@maciar żółta tak, czerwona chyba nie.

0

@Emhyr o matko, dramat to jest.

0

@maciar jeżeli pierwsza sytuacja zakończyłaby się bramką, to ta następna raczej nie wydarzyłaby się. Zawodnicy Realu Sociedad mieliby inne podejście.

0

@KrwawiaceoczyVEB swój stadion niszczy, niezbyt rozsądne zachowanie

0

@musli1989 czyli pracowałby na czarno xD

0

@LM10GOAT głównie są to mecze w których pokazaliśmy "mental". To są jedyne plusy oprócz 3 punktów. Mam nadzieję że to się zmieni.

0

@Tomek54321 w tym sezonie mają 7 punktów w lidze mistrzów po 3 kolejkach. Z Interem ponoć mogli prowadzić 4:0. Real Sociedad jest naprawdę bardzo dobrą drużyną. Z Realem też grali bardzo dobrze, i w tamtym sezonie i w tym.

0

@maciar ale wiesz że tak to nie działa, po pierwszym golu piłkarze Basków cieszyliby się, więc czas mijałby, a potem nie stworzyliby tak szybko sytuacji.

1

@KrwawiaceoczyVEB Piotr Laboga...

0

@maciar bardzo logiczny komentarz, znajdź mi mecz w którym takie coś miało miejsce.

0

@Tomek54321 czasy Guardioli nie wrócą już, graliśmy syf ale Anoeta z takim Realem Sociedad jest bardzo trudnym terenem. Real Sociedad w tym sezonie jest topową ekipą w La Liga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?