Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lionel_Messi10 on naprawdę był za darmo? Czemu tego nie wykorzystaliśmy...
0
@Emhyr u Pepa tam grał
1
@Herato Renato Sanches
0
@tomek8756 w sumie u mnie w okolicy jest podobnie
3
@Mario96w @Hosh ostatnio tak jak napisaliście ludzie zaczęli nagrywać filmiki przestępstw, aby policja miała łatwiej i dzięki temu my jako internauci dowiadujemy się o tym. To już kolejny przykład takiego patologicznego zachowania wrzuconego do internetu, nie wiem skąd taka moda.
7
Dlaczego? Co się ostatnio odwala, najpierw znęcali się nad jakimś dzieckiem, dziś siedemnastolatek bije 7 latka, a teraz to. Dokąd my zmierzamy? Niestety takie coś reprezentuje gatunek ludzki.
14
https://x.com/OlimpijczykXD/status/1722999557062057984
Szkoła Czesława
17
W sumie Borek okłamał 40 milionów Polaków, chichot losu.
26
Ale ten Stanowski to powinien się zastanowić czy nagrywać taki film, przecież syn, żona, pies Borka może to zobaczyć. I co wtedy?
0
@Krystian1588 plusem jest na pewno że tyle graczy jakościowych nam sprowadził np. Kounde
0
@Rust_Cohle (pytanie retoryczne)
0
Co jest? To jego trzecia kontuzja
1
@pt9 każdy człowiek, który kibicuje Barcelonie też umrze
0
@Encore mroczny rycerz zawsze będzie na pierwszym
0
@Kgorecki2500 pomysł oczywiście z zagranicy
1
@Destroyer_of_Worlds ja tam się cieszę z kolejnej porażki Marvela, ale jestem po przeciwnej stronie co ty.
0
Największymi krytykami reprezentacji Polski są...Polacy
0
@Kamiloza91 nie
0
Czyli wystarczy że jeden z tej dwójki Galata/Kopenhaga wygra jeden mecz (gdzie mają mecz bezpośredni) i Bayern wygra z Man Utd i Liga Europy
0
Co te jest za defensywa, przecież ci z Kopenhagi marnują i tak te sytuacje, dobrze że gol padł.
1
Do boju Kopenhaga, jeszcze jeden!
0
ale soczysty strzał szkota
1
@Kuśmier to samo pomyślałem, żeby był karny za rękę to trzeba złapać piłkę chyba.
0
kurde karny
1
@ArterkHD przełącz na mecz Man Utd
0
@ViscaelBarca2007 chłopy z Kopenhagi prawie się skompromitowali, ale na szczęście cisną w drugiej połowie
0
@ViscaelBarca2007 tak samo
0
@PIWOSZ89 zobacz sobie ile kasy wydają, ile pucharów ostatnio zdobyli, ich wyniki w tym sezonie
0
@FcPortoFan1999 Tebas chyba nie pozwoli
0
@Essos no nie wiem, wtedy Mbappe na pewno odszedłby do Realu, a wtedy...