1

@Lionel_Messi10 on naprawdę był za darmo? Czemu tego nie wykorzystaliśmy...

0

@Emhyr u Pepa tam grał

1

@Herato Renato Sanches

0

@tomek8756 w sumie u mnie w okolicy jest podobnie

3

@Mario96w @Hosh ostatnio tak jak napisaliście ludzie zaczęli nagrywać filmiki przestępstw, aby policja miała łatwiej i dzięki temu my jako internauci dowiadujemy się o tym. To już kolejny przykład takiego patologicznego zachowania wrzuconego do internetu, nie wiem skąd taka moda.

7


Dlaczego? Co się ostatnio odwala, najpierw znęcali się nad jakimś dzieckiem, dziś siedemnastolatek bije 7 latka, a teraz to. Dokąd my zmierzamy? Niestety takie coś reprezentuje gatunek ludzki.

14

17

W sumie Borek okłamał 40 milionów Polaków, chichot losu.

26

Ale ten Stanowski to powinien się zastanowić czy nagrywać taki film, przecież syn, żona, pies Borka może to zobaczyć. I co wtedy?

0

@Krystian1588 plusem jest na pewno że tyle graczy jakościowych nam sprowadził np. Kounde

0

@Rust_Cohle (pytanie retoryczne)

0


Co jest? To jego trzecia kontuzja

1

@pt9 każdy człowiek, który kibicuje Barcelonie też umrze

0

@Encore mroczny rycerz zawsze będzie na pierwszym

0

@Kgorecki2500 pomysł oczywiście z zagranicy

1

@Destroyer_of_Worlds ja tam się cieszę z kolejnej porażki Marvela, ale jestem po przeciwnej stronie co ty.

0

Największymi krytykami reprezentacji Polski są...Polacy

0

0

Czyli wystarczy że jeden z tej dwójki Galata/Kopenhaga wygra jeden mecz (gdzie mają mecz bezpośredni) i Bayern wygra z Man Utd i Liga Europy

0

Co te jest za defensywa, przecież ci z Kopenhagi marnują i tak te sytuacje, dobrze że gol padł.

1

Do boju Kopenhaga, jeszcze jeden!

0

ale soczysty strzał szkota

1

@Kuśmier to samo pomyślałem, żeby był karny za rękę to trzeba złapać piłkę chyba.

0

kurde karny

1

@ArterkHD przełącz na mecz Man Utd

0

@ViscaelBarca2007 chłopy z Kopenhagi prawie się skompromitowali, ale na szczęście cisną w drugiej połowie

0

0

@PIWOSZ89 zobacz sobie ile kasy wydają, ile pucharów ostatnio zdobyli, ich wyniki w tym sezonie

0

@FcPortoFan1999 Tebas chyba nie pozwoli

0

@Essos no nie wiem, wtedy Mbappe na pewno odszedłby do Realu, a wtedy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?