1

@DonMatteo901 szkoda gadać, żenada. Czekamy na reakcję Fame MMA.

1

@Emhyr uff, czyli Yamal może grać

0

@JordiAlbion może kiedyś się podniosą

0

@JordiAlbion czemu szkoda

1

Brakowało w Barcelonie takiego kogoś jak Gavi.

2

Czy ja dobrze widzę, że Chelsea wygrywa 2 mecz z rzędu, a Mudryk z golem?

6

@Kuba_1 ale dziecinada

1

@RubenoSS powinno być tyle, aby Girona wygrała

1

@VegetaPolska gol jak każdy inny, nie powiedziałbym że golazo

0

@Herato Oscar, skojarzył się z Chinami od razu

1

@macio_944 ale miałem podobne wrażenie co ty po presezonie, że to tylko sparingi. Wejdzie gdzieś po kilkunastu kolejkach coś tam pokaże i zniknie. A chłopak już z golem, ma świetne wejście do drużyny. Pozostaje mieć nadzieję, że zrobi karierę. Czas zweryfikuje.

1

@pioz123 a czyli tradycyjnie, los sprzyja Barcelonie

2

@macio_944 ja widziałem Pedriego dzisiaj, nie mówię że to taka sama skala talentu. Jednak dzisiejszy mecz mu wyszedł.

5

@arasz1819 a moim zdaniem zmienił się Ramos, o ile wcześniej go nie lubiłem to teraz nie mam żadnych złych emocji w kierunku tego piłkarza. Uważam że to inny case niż Pepe.

1

@Sau_Ron 1 punkt też będzie ok.

0

@pioz123 a co znowu się stało? Sędzia jak popełniał błędy to na niekorzyść Barcelony.

1

Dzisiaj możemy doszukać się wiele plusów:
-z meczu na mecz co raz lepszy Gavi, rozkręca się nam świetnie
-kolejny dobry mecz Raphinhi
-świetne wejście Fermina, momentami przypominał Pedriego
-Yamal
-kolejny świetny występ Kounde
Z minusów:
-Balde, w ofensywie nic daje, nie przypominam sobie udanego dośrodkowania
-brak kontroli w tym meczu, o wygranie zdecydował samobój
-Lewandowski

0

@Azi podobne wrażenie mam co kolega, o ile z Mallorca o ciut lepszy to dzisiejsza nieskuteczność raziła w oczy. Do tego mięśniówka Raphinhi.

0

@Emhyr i do tego graliśmy na czas pod koniec i jeszcze ten Raphinha... Na duży plus Fermin

0

Ramos MOTM

0

@A4ron nie ma półautomatycznego spalonego w lidze włoskiej?

0

@Uukasz_93 no to duży wyczyn.

0

@Uukasz_93 na żywo jeszcze?

3

@Emhyr najgorsze jest to, że punktują... A za takie żałosne symulki powinny być od razu czerwone kratki.

1

@Kapitan hawk on chyba nazywa kibiców Barcelony podludziami, więc...

1

Mogłem meczu nie włączać, przepraszam

1

@AmigoBlancos dosłownie te same wrażenie miałem. Sytuacja dobra, ale nie jakaś wielka setka coś typu szansa Minguezy w końcówce sobotniego meczu.

2

@abram3k każdemu zdarzy się raz

2

@messi33 to też mnie denerwuje, bo oni grają pod ewidentne kartki, szukają tylko faulu i reakcji brak

0

2 gole które nie powinny paść, niestety MATS dzisiaj zawiódł. Do tego mieliśmy setkę Raphinhi czy Ferrana albo słupek Felixa no i ten karny. Szkoda...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?