Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Tomala15 dlaczego?
1
@draxidox Książulo robi jeden z najlepszych comebacków na YT
2
@_barti jak zawsze w takich sprawach odsyłam do @VegetaPolska
0
@marko111122 towarzyszyły mi podczas meczu z Porto, więc świetne są.
1
Ale kozaki
10
zaraz, to jest prawdziwe konto?
0
Ostatnio Real ma za dobrze, nie może być tak
0
Kto większym przegrywem dzisiaj Sevilla czy Man Utd?
1
@Rewolucja123 *po za ligą europy
0
@Encore czyli to twoja wina
0
Wystarczy że nie będzie remisu w ostatnim meczu i Bayern wygra z Man Utd
2
brak słów
1
Dziwne problemy mają niektórzy xD
0
@Rewolucja123 nie da się tego zepsuć
3
@Rl9k1nG na pewno nie pokazał tego w Barcelonie. Już takie porównania są bez sensu.
0
@DonMatteo901 nie działa link
2
Wczoraj Orsato dobrze sędziował, rzadko można pochwalić jakiegoś sędziego w meczach Barcelony
5
Jak to można było zepsuć? Tam chyba jakiś psychiczny problem jest.
0
Ale zaraz chyba powinniśmy przegrać ten mecz, bo gola strzelili piłkarze, którzy zostali "nielegalnie" zarejestrowani.
3
@Sulimo ja mam wrażenie że ludzie oczekują idealnego meczu, a jak takiego nie ma to tylko szukają minusów.
3
@michal26 nic to nie da, niektórzy nie mają szacunku do piłkarzy i nic z tym się nie da zrobić.
0
@FcPortoFan1999 to trzeba strzelić gola
1
Szacun dziś należy się Peni, bo widać był stres w meczu Rayo, a potem musi grać w meczu "o wszystko". Mimo tego dzisiaj wyglądał jak Ter Stegen, kilka razy nas uratował. O ile prawie zawsze jak grał to zawodził to dziś zagrał świetny mecz.
1
@Rewolucja123 ojj nie lubisz Felixa chyba
6
@FcPortoFan1999 nie stracić gola
0
@OldMc84 podbijam
0
@Mario96w no tak, myślę że z Royalem powinni rezerwy wysłać: Alonso, Roberto, Fermin, Oriol może, Casado itp.
0
@Rewolucja123 a to nie Felix podawał do Lewego, kiedy Polak zgubił piłkę zamiast strzelić gola? Felix ożywił w drugiej połowie zdecydowanie lewą flankę do tego zdobył gola i miał poprzeczkę.
0
@tbas skąd takie wnioski?
3
@Rewolucja123 tylko dlaczego oni potrzebują jakiegoś bodźca w postaci straty gola.