Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zip pod koniec spotkania który powiedział, że Yamal ma nieudany mecz xD
15
Wywalają Roque na ziemię i nie ma nawet sprawdzania. Potem gość od tyłu wjeżdża Roque na wyprostowaną chyba nogę i potem akcja i słupek, nie ma faulu...
1
@agaFCB lepiej, że biega niż jest połamany
0
@FCBparasiempre no już nie stawię, ale zawsze obstawiam życzeniowo wyniki, nie obiektywnie
1
Dziś dobry mecz w naszym wykonaniu, nie przegrywamy
0
złoty duet...
1
@FCBparasiempre 4:0 Ferran x2, Lewy i Gundogan stawiam
0
Ojj Yamal wytrzymaj tam
0
@Fantastyczny Chłopiec tak, czyli nie tylko ja tak mam
1
@Alan_fcbfan tak, w sensie uważam że dziś w końcu zagramy dobry mecz.
0
@LM10GOAT boję się, że będzie Yamal zamiast Fermina
0
Dzisiaj wystawiłbym taki skład: Pena, Cancelo, Cubrasi, Araujo, Kounde, De Jong, Gundogan, Pedri, Fermin, Lewandowski, Torres
4
Nie patrzyłem tak na to z takiej perspektywy
0
@Firestone i sprawca też...
0
Został jeszcze Ferran, Oriol, Gundogan i Pena i będzie komplet jeżeli chodzi o zawodników z pierwszej kadry.
1
@AFA chyba nie dostałem
0
@Kgorecki2500 najlepiej chyba być pośrodku xD
1
@Kgorecki2500 ciemna, bo Jedi mają powaloną logikę
0
@Who_you_mam może dalej jest
0
Chyba moderator nie spodziewał się, że tu taka afera wybuchnie
2
@Emhyr Złoto xD
Ferdek-Lewy
siwy-Gavi
Boczek-Roberto
Blondyn-Pena
Inżynier-Oriol
Paździoch-Araujo
0
@Encore co @VegetaPolska sądzi?
3
wiele osób pewnie chciałoby, aby kata postawić przed obliczem innego kata.
0
@aldewir może odpowiedzieć Kręcidło zamieniając Barcelonę na kanał sportowy
1
Powiedział to człowiek który pracuje w kanale sportowym, swoją drogę Stanowski jest kibicem Barcy, więc Kręcidło wystawił mu na pustą.
5
@marcin62 "ktoś to przeżył trochę życia wie o co chodzi" Argument nie do przebicia
0
@Kidd on miał problemy z awansem do 1/8, więc lepiej nie
1
@cules100pro usuń słowo na c
0
@JordiAlbion nie, wtedy o lidze mistrzów możemy zapomnieć.
1
@tristan87 "człowiek gol" po hat tricku z Victorią. Świetnie to się zestarzało.