Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VegetaPolska Mitrut i Ćwiąkała to jest chyba idealny duet na canal plus
1
@MesQueUnClub96 taki portal, który ocenia kontrowersje, tutaj na stronie redaktorzy często go cytują.
4
No to nieźle, jakbym miał oceniać to ten pierwszy tak, drugi nie. Aczkolwiek mam taką znajomość na temat przepisów jak poziom sędziowania w La Lidze.
8
Czytając niektóre komentarze, mam wrażenie że Perez przekupił dzisiaj piłkarzy Atletico aby przegrali.
1
@Kuba_1 ojj, Romero będzie mieć pewnie problemy
0
@HypeR
0
@WiernyKibicToJa Xavi zapowiedział, że Barcelona będzie odwoływać się od tej kartki
0
@Herato Reina, jednak nie Reina, po sprawdzeniu wiem kto to chyba
1
@Emhyr wczoraj nawet dobrze mu szło
1
@LM10GOAT "czas pokaże"
0
Jakiś gostek próbuje się wybić pomawiając Wojtka Gole o absurdalne rzeczy. Dla tych co nie wiedzą Wojtek Gola kilka lat temu stracił zwierzę przypominające kota. Ten gostek (nie chce promować tego obrzydliwego gostka) pomawia Wojtka, że zjadł tego kota. Jak można być tak cynicznie obrzydliwy. Na miejscu Goli od razu do prawnika szedłbym.
1
@kanver_ aha, dobra. To dobrze, fajna statystka.
0
@kanver_ jak to jest liczone?
0
Raczej uda się odwołać, bo będą chcieli naprawić ten błąd.
8
Dalej dla mnie zdumiewające jest jak sobie Yamal radzi mając 16 lat. Przecież dzisiaj grał jakby to był jego 100 mecz.
0
@A4ron to drugie nie jest głupie. Po gwizdku, sędzia nie może cofać się do innej akcji.
0
@Mario96w no chyba dobrą decyzję podjął, dostał żółtą zamiast 1:4
1
@tomek8756 szacun dla nich
0
@kanver_ Pena, Gundogan i Lewy.
9
Lewandowski dziś jeden z lepszych piłkarzy
0
@NeroTFP1 ja nie
4
no tak, bo to jest problemem, a nie słaba jakość sędziowania
0
@Rewolucja123 grasz w tę grę?
0
@FcPortoFan1999 dobrym pomysłem będzie nie dawanie mu mikrofonu
1
Ale Laporta nas publicznie ośmiesza, zresztą Xavi podobnie.
0
@Klejnot_Nilu gwałciciel jest określeniem. Ja widzę różnicę między gwałciciel, morderca czy pedofil niż wyzwiskami tymi co napisałeś.
1
@Klejnot_Nilu to nie jest głupota. Tamto co napisałeś są to wyzwiska, a nazwanie kogoś gwałcicielem nie jest wyzwiskiem tylko oskarżeniem.
7
Ale głupota, może poważnie osłabić zespół.
2
@P33ck umcia umcia
0
@Faro Ansu Fati wróci z wypożyczenia, więc go nie sprowadzimy