0

@Szreko Oliver był w więzieniu na początku 7 sezonu, więc odpadłeś na praktycznie finishu.

0

@FCB_dimiC niestety, ale taka jest rzeczywistość. Wymień mi problemy Realu, a problemy Barcelony. Zdecydowanie jesteśmy w gorszej sytuacji.

0

@fcbarcafan19 teraz będzie ku temu najlepsza okazja

0

@wojtekfcb79 ja się obawiam o to, że Real będzie dominował, a my z Atleti będziemy walczyć o drugie miejsce. Jeszcze nie teraz, ale za 2-3 sezony może tak być.

1

@bartas97 a ok, czyli tak będziecie mieć:
bramkarza topowego-Thibo
jednego z najlepszych lewych obrońców-Davies
2 znakomitych obrońców- Militao i Rudiger
świetnego prawego obrońce, tutaj chyba macie największy problem-Carvajal
2 topowych starszych piłkarzy na pomocy-Kroos, Modric
chyba najlepszą pomoc w europie-Cama, Tchouameni, Fede i Jude
atak marzeń-Vini, Rodrygo i Mbappe
2 piłkarzy z dużym potencjałem- Endrick i Guller
topowego trenera-Ancelotti
i do tego macie duży budżet, bo dużo oszczędzaliście
Gdzieś czytałem, że Xabi Alonso czeka na pracę w Realu. Nie za dobrze tam wam?

8

@Tom0VeB Real jest jeszcze bezpośrednim rywalem Barcelony, więc kibice Barcelony powinni interesować się transferami Realu.

0

@bartas97 to takie boom? Przecież od dawna wiadomo, że Davies tam chcę iść. Nie fajne czasy się szykują.

1

@TheNekro94 jeżeli go wyzywał to tak, ale jeżeli zwracał się do niego jak do mężczyzny z kulturą to jest to absurd.

0

0

Jessst, Chelsea przegrywa

0

@gumaz szynka pieczarki

2

0

@KrychaFCB nie wrzucili tylko bramki de Jonga

1

@Aragorn33 słyszałem o nim, ale nie wiem czy wypali. Oczywiście trzeba trzymać kciuki.

31

W tym sezonie ze szkółki aż 5 piłkarzy pokazało się z dobrej strony:
-Fermin (2003)
-Yamal (2007)
-Guiu (2006)
-Fort (2006)
-Cubrasi (2007)
Niesamowite to jest, jestem ciekaw kto następny. Mam nadzieję na defensywnego pomocnika.

1

@mrboom ja utrzymałem takie podejście, że może zrobić się nie ciekawie niedługo jak tak dalej będzie, ale udało się wygrać z Getafe i Celtą, teraz robi się trudno. Wciąż uważam, że z tego sezonu wicemistrzostwo to jest max i nie będzie takie łatwe, ale walka o top4 na razie nam nie grozi.

0

Walka o Top 4 nie powinna być problemem

7

@Kgorecki2500 o to, że publicznie wyzywa swoją matkę, jak się wejdzie w odpowiedzi to też nie jest za przyjemnie.

8

@MesQueUnClub96 nie ważne czy ma rację czy nie, ale ona ma podejście bardzo toksyczne, ktoś się nie zgadza to od razu na pewno jest jakiś gorszy i trzeba zwyzywać.

1


Ale irytuje mnie takie podejście

0

@Kgorecki2500 to zależy

0

@FCB_dimiC co napisał?

1


3 lata jako maksymalna kara...

0

@Keson Kounde w takim razie jedynym poszkodowanym, ale uważam że zmiany zdecydowanie mogły być lepsze.

0

@Vampir707 Tobie już podziękujemy w takim razie, musisz się poświęcić dla dobra Xaviniety

0

@Keson Cancelo->Fort, Araujo->Inigo, Felix->Fermin, Lewandowski->Roque, De Jong->Pedri

0

@Mattems nie, dużo okazji zmarnowali nasi

0

@Fantastyczny Chłopiec troszkę widzę zmienił się wynik, ale to ze względu na to, że ci powiedziałem.

0

@Keson zmiany nie były ok, moim zdaniem. Dużo ryzykowaliśmy mając na boisku Lewego, Araujo i Cancelo, bo gdyby któryś dostał żółtą kartkę to nie zagrałby z Bilbao. Również powinien w końcu odpocząć Kounde i De Jong.

0

W końcu gramy taki mecz jaki powinniśmy z takim rywalem. Szkoda, że nie udało się piątej wbić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?