PhilCoutinho007
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2019
1 obserwujący
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Origi i 3:2
0
Salah leży na murawie. Co mu się stało?
0
Ech.............
1
Ech, biedny Todibo, tak dobrze grał.
13
Ale kombo :D
Po Varze nie ma gola dla Celty, a Newcastle strzela na 2-2.
0
No i Tusk by to strzelił, a Jarek pogłaskał...
0
Po pierwsze, pozycja Coutinho to nie jest pozycja Kaki.
Po drugie, Kake zniszczyły kontuzję. A Cou rzadko kiedy miał kontuzje.
Po trzecie, Coutinho naprawdę wraca do formy, więc nie mów, że to był zły zakup.
2
Bardzo dobrze, skasował parę akcji Celty. Miał bodajże jeden błąd, ale tak to bardzo solidnie.
7
Oooo, Valverde pisze już listę zakupów dla Dembele. Altacet i inne maści :D
0
Salah i 2-1 dla Liverpoolu
1
Van Dijk i 1:0
0
No to Collado, masz dziś swój debiut.
0
To się Ousmane dzisiaj nagrał.
0
Jasper
0
O ile się nie mylę, Balaidos to stadion, na którym Dembele strzelił swojego pierwszego gola w LaLidze.
1
Legia 0:1 Piast, dalej Piast jazda z nimi :D
0
Aston Villa nie powinna nawet myśleć o pierwszym składzie. Championship to nie poziom na Ligę Mistrzów ;)
1
Co to Leganes :O
2
Cillessen
Wague - Todibo - Umtiti - Semedo
Aleña - Vidal - Puig
Dembele - Abel Ruiz - Malcom
0
Mimo wszystko Messiego sobie na tym stanowisku nie wyobrażam. Z obecnej kadry najbardziej to Busi. Messi byłby dobrym ambasadorem, tak jak Ronaldinho. Pique mógłby iść na prezydenta, Xavi na trenera i ktoś z dwójki Iniesta/Busi mógłby być jego asystentem.
0
Barça jest jedyną drużyną, która zdobyła 2 tryplety. Nikt nie zdobył więcej i nikt nie zdobył tak jak Barça 2 tryplety.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Cillessen powinno być minimum 40 mln
Rafinha 15-20 mln
Gomes 30-40 mln
Denis 10-15 mln
Malcom 40 mln
5
Ten Messi po prawej to nie jest przypadkiem ten co bodajże w ćwierćfinale z Arsenalem strzelił 4 bramki?
7
Jak najbardziej w punkt.
0
Lacazette x2, co za typ.
1
Tylko najpierw jeszcze Anfield i Benito Villamarin, dopiero potem idziemy na Wandę.
20
Za kim jesteście w meczu Arsenal - Valencia? Ja zawsze jest za hiszpańskimi drużynami w europejskich pucharach, więc oczywiście w tym wypadku Los Che.
0
Ja go nie równam z Ronniem, tylko napraw tutaj jest dylemat, bo MSN było najlepszym atakiem w europejskiej piłce.
0
Jaka jest wasza najlepsza XI Barçy w historii?
U mnie to wygląda tak:
ter Stegen
Alves - Pique - Puyol - Alba
Xavi - Busquets - Iniesta
Messi - Suárez - Neymar/Ronaldinho