0

Origi i 3:2

0

Salah leży na murawie. Co mu się stało?

0

Ech.............

1

Ech, biedny Todibo, tak dobrze grał.

13

Ale kombo :D
Po Varze nie ma gola dla Celty, a Newcastle strzela na 2-2.

0

No i Tusk by to strzelił, a Jarek pogłaskał...

0

Po pierwsze, pozycja Coutinho to nie jest pozycja Kaki.
Po drugie, Kake zniszczyły kontuzję. A Cou rzadko kiedy miał kontuzje.
Po trzecie, Coutinho naprawdę wraca do formy, więc nie mów, że to był zły zakup.

2

Bardzo dobrze, skasował parę akcji Celty. Miał bodajże jeden błąd, ale tak to bardzo solidnie.

7

Oooo, Valverde pisze już listę zakupów dla Dembele. Altacet i inne maści :D

0

Salah i 2-1 dla Liverpoolu

1

Van Dijk i 1:0

0

No to Collado, masz dziś swój debiut.

0

To się Ousmane dzisiaj nagrał.

0

Jasper







0

O ile się nie mylę, Balaidos to stadion, na którym Dembele strzelił swojego pierwszego gola w LaLidze.

1

Legia 0:1 Piast, dalej Piast jazda z nimi :D

0

Aston Villa nie powinna nawet myśleć o pierwszym składzie. Championship to nie poziom na Ligę Mistrzów ;)

1

Co to Leganes :O

2

Cillessen
Wague - Todibo - Umtiti - Semedo
Aleña - Vidal - Puig
Dembele - Abel Ruiz - Malcom

0

Mimo wszystko Messiego sobie na tym stanowisku nie wyobrażam. Z obecnej kadry najbardziej to Busi. Messi byłby dobrym ambasadorem, tak jak Ronaldinho. Pique mógłby iść na prezydenta, Xavi na trenera i ktoś z dwójki Iniesta/Busi mógłby być jego asystentem.

0

Barça jest jedyną drużyną, która zdobyła 2 tryplety. Nikt nie zdobył więcej i nikt nie zdobył tak jak Barça 2 tryplety.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Cillessen powinno być minimum 40 mln
Rafinha 15-20 mln
Gomes 30-40 mln
Denis 10-15 mln
Malcom 40 mln

5

Ten Messi po prawej to nie jest przypadkiem ten co bodajże w ćwierćfinale z Arsenalem strzelił 4 bramki?

7

Jak najbardziej w punkt.

0

Lacazette x2, co za typ.

1

Tylko najpierw jeszcze Anfield i Benito Villamarin, dopiero potem idziemy na Wandę.

20

Za kim jesteście w meczu Arsenal - Valencia? Ja zawsze jest za hiszpańskimi drużynami w europejskich pucharach, więc oczywiście w tym wypadku Los Che.

0

Ja go nie równam z Ronniem, tylko napraw tutaj jest dylemat, bo MSN było najlepszym atakiem w europejskiej piłce.

0

Jaka jest wasza najlepsza XI Barçy w historii?
U mnie to wygląda tak:
ter Stegen
Alves - Pique - Puyol - Alba
Xavi - Busquets - Iniesta
Messi - Suárez - Neymar/Ronaldinho

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?