1

O wiele gorszy jest Boateng.

0

Tylko pepperoni

7

Koniec, Juve przegrało

12

SPAL 2:1 Juve

1

Ciekawi mnie jedno: czy scena z lecącym Kylo Renem (tak mi się wydaję) na Rey jest fragmentem sceny finałowej walki Kylo z Rey, czy w ogóle finałowa walka to wcale nie będzie Kylo kontra Rey, tylko zupełnie co innego.

0

Po obejrzeniu Epizodu VIII byłem zawiedziony, w ogóle nie przypadł mi do gustu pomysł na Gwiezdne Wojny Riana Johnsona. Podchodziłem do Epizodu IX bardzo na luzie, ale po obejrzeniu TEGO teasera... Ciarki mnie przeszły. Naprawdę, to co jest w teaserze przedstawione sprawia, że znowu czuję ten klimat Gwiezdnych Wojen. A gdy usłyszałem śmiech Palpatine'a, nie wiedziałem co powiedzieć. Ale mogę powiedzieć jedno: Epizod IX będzie najlepszym filmem o Gwiezdnych Wojnach w XXI wieku.

0

Jutro chciałbym taki skład
Cillessen
Semedo - Murillo - Umtiti - Alba
Vidal - Todibo - Aleña
Dembele - Prince - Malcom

1

Vidal nie jest zawieszony, pauzował przecież w meczu z Atletico.

0

U nas beznadziejnie było przy niektórych zadaniach słychać.

0

Akurat matmę zawaliłem, bo byłem zbyt pewny siebie i nie robiłem dużo testów przed egzaminamem. Ten wynik to tylko na moje życzenie, no ale mogło być gorzej.

0

Dobra. Znam już swoje wyniki procentowe z egzaminu gimnazjalnego, także z wami się nimi podzielę:
Historia i WOS: 72%
Polski: 78-84% (zależy ile punktów dostanę za rozprawkę)
Przedmioty przyrodnicze: 61%
Matematyka: 65%
Angielski podstawowy: 93%
Angielski rozszerzony: 70-75% (zależy, ile punktów dostanę za maila)

0

Widzę, że się w życiu powodzi :D

0

No, w końcu koniec tych egzaminów. Angielski był w miarę łatwy, ale zadanie na rozszerzeniu, miało najlepszy możliwy temat. Chciałbym, że jak ktoś już mniej więcej zna wyniki, to niech się pochwali swoim osiągnięciem :)

0

Mam pytanie. Czy jak chce iść na mat-fiz-inf to punkty z egzaminu z angielskiego liczą mi się z podstawy i rozszerzenia czy z samej podstawy?

0

Odwołuje to co napisałem parę minut temu. Z matematyki nie miałem nawet 70% a z przyrodniczych mam ledwo ponad 60%. Chyba jednak się nie nadaję do przedmiotów ścisłych. O mat-fiz-inf czy mat-geo-ang mogę sobie tylko pomarzyć ;_;

0

Jak tam koledzy po przyrodniczych i matematyce? Przyrodnicze dla mnie były bardzo ciężkie, zwłaszcza biologia. Zawsze miałem problem z tym przedmiotem. A matematyka była jak na razie najłatwiejszym egzaminem ze wszystkich, może być nawet w granicach 90%.

2

Krycie zawaliło. Nikt nie pilnował Ronaldo, ale bardzo ładnie on się złożył do tej główki.

7

Naprawdę dużo szczęścia w pierwszej połowie, ale trzeba sobie powiedzieć, że kontry United są spowodowane bardzo prostymi błędami. W tym meczu strasznie się boję Busquetsa, a jeszcze jak ma żółtą kartkę, to już w ogóle jest jakiś horror. Akurat pięknie została rozegrana akcja bramkowa. Podanie do Leo, a potem jego wrzutka do Suáreza - cudo. Naprawdę podoba mi się gra Coutinho i każdy może powiedzieć - on wrócił. Teraz trzeba zagrać z większym spokojem, bo to przecież Manchester musi strzelać bramki.

1

Ale bandyci! Nie radzą sobie z Messim, to go w taki bandycki sposób traktują.

0

Widzieliście, jak Messi motywował naszych piłkarzy przed meczem? Widać, że on już dorósł do bycia kapitanem.

3

Chciałbym, żeby Barça ruszyła na United tak, jak ruszyła na Tottenham na Wembley. Taką Barcelonę chce się oglądać.

0

No wow, Kamienie na Szaniec i mit o Dedalu i Ikarze.

0

Na CKE jeszcze nie ma.

0

No widzisz. Arkusze i karty odpowiedzi już są.

1

Za niedługo będą odpowiedzi na stronie CKE do testu z historii/WOS-u i z polskiego.

1

Napisz rozprawkę, w której udowodnisz, czy warto bronić swoich własnych przekonań. Coś takiego.

0

Jak tam koledzy po części humanistycznej? Muszę powiedzieć, że dla mnie o wiele łatwiejszy był polski od historii. Rozprawka była też bardzo łatwa, nie było z tym żadnego problemu.

1

JUVE - UNITED

0

Wystarczająco, by było 100% :D
P.S. A gdzie zasady dynamiki, ruch jednostajny, siła wyporu, prawo Pascala, magnetyzm itd?

1

Dla mnie ok będzie, jak z każdego przedmiotu będzie ponad 80%.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?