0

Skład Betisu

0

Isco, Modrić, Varane.

0

ter Stegen
Pique
Rakitić
Sergio
Arthur
Suárez
Messi
Lenglet
Alba
Roberto
Vidal

0

Sturaro i 1:0 dla Genoi :D

2

2:0.

1

Wolverhampton 1:0 United :DDDDDDDD

1

Przecież on już siedzi przy jednym stole z Messim i Ronaldo. Więc nie rozumiem, po co on ma się stamtąd ruszać?

1

Ogląda ktoś dzisiaj Deadpoola 2 na C+?

0

Trzeba pamiętać, że mamy jeszcze z nimi mecz na Camp Nou, gdzie trzeba będzie wygrać, gdzie przy ewentualnym jutrzejszym zwycięstwie będzie 10 pkt przewagi, a po meczu z Atleti, o ile materace lub my nie będą tracić punktów, może to już być 13 pkt przewagi, czyli mistrzostwo bedzie można sobie zapewnić już w meczu z Alaves na Mendizorrozie.

1

Ja jutro wolałbym jednak Lengleta na ŚO, gość jest w niesamowitej formie, niech zagra, poza tym nie jedzie na zgrupowanie kadry, więc sobie wystarczająco odpocznie przed najważniejszą częścią sezonu. A zamiast Aleñi wolałbym jednak Arthura, ponieważ w meczu z Betisem potrzebna będzie większa kontrola w środku pola.

0

Hura, mam kolejny mecz na udowodnienie kibicom, że jestem zastępcą Iniesty! Jak ja lubię tego Valdka :D

0

Viniciusa to bym brał tylko dlatego, żeby panowie od okien na Camp Nou i w ośrodku treningowym mieli więcej roboty po jego "idealnych" strzałach.

1

Akurat było już wiadome, że do starej trylogii żaden następny film Star Wars nie będzie miał podjazdu, o tyle się zaskoczyłem, że Przebudzenie Mocy i Ostatni Jedi będą gorsze chociażby od Ataku Klonów i Mrocznego Widma.

0

Podobno trailer IX Epizodu Gwiezdnych Wojen ma być w piątek, 12 kwietnia. Też nie możecie się doczekać 9-tki i jesteście ciekawi, na co zdecyduje się J.J. Abrams?

0

Od początku sezonu 2015/2016 ani jednego nie opuściłem. Przez to jak grało MSN nie mogłem ani jednego opuścić. Przy okazji widziałem, jaka będzie na mnie presja, jak przyjdę w styczniu 2018 na Camp Nou.

0

Tylko w ilu meczach zagrałem ja, a ile ty?

0

Słuchaj, La Liga dla mnie to nie wymagające rozgrywki, patrz jak zaje*iście zagralem z Lyonem czy z Interem w tej edycji LM. A jeszcze jest United, mogą się mnie bać :D

0

Jak myślicie? Zagram jutro w pierwszym składzie z Betisem, czy wejdę z ławki?

10

Czy tylko mi on przypomina Andy'ego Serkisa?

0

Jakie są wasze opinie o sklepie Zgoda FC? Opłaca się stamtąd kupować sprzęt piłkarski itd?

0

Polecacie film Kapitan Marvel?

0

Ja strzeliłem 2 gole w tym sezonie LIGI MISTRZÓW, a ty 0 ;P

1

Żebyście się nie zdziwili.

0

Szanse poszczególnych drużyn w ćwierćfinałach LM na ten moment wyglądają wg mnie tak:
1) Ajax - Juventus: zdecydowanym faworytem jest Juventus, ale Ajaxu skreślać nie można, jednak Juve ma przewagę w postaci rewanżu na Allianz Stadium
2) Liverpool - Porto: tutaj może się wszystko rozstrzygnąć na Anfield, ale Porto też nie można skreślać, na dodatek mają rewanż u siebie, gdzie są mocni (choć pamiętam ich dwumecz sprzed roku, gdzie u siebie dostali od Liverpoolu 5:0)
3) Tottenham - City: jedna z najlepszych par w tej fazie, Tottenham pokazał, że może z dobrymi drużynami, nawet takimi jak City osiągnąć dobry rezultat, do składu wróci zapewne Alli, ale większe szanse daje City
4) United - BARÇA: mam mieszane odczucia wobec tego meczu. Z jednej strony United awansowało z PSG, choć tak naprawdę w obu meczach zagrało piach. Z jednej strony Barça potrafi się wspiąć na wyżyny w tym sezonie z tymi najtrudniejszymi przeciwnikami, ale na wyjazdach w Lidze Mistrzów ostatnio gramy słabo (wyjątek ten sezon). Naprawdę ciężko mi tu coś powiedzieć. Jednak mam nadzieję, że na Old Trafford zobaczymy najlepszą wersję Barçy.
Szanse procentowe są takie:
Ajax - Juve 35:65
Liverpool - Porto 75:25
Tottenham - City 40:60
United - Barça 45:55

0

Pierwszy mecz na Camp Nou.

0

Czyli gospodarzem finału będzie ktoś z czwórki Tottenham/City/Juve/Ajax.

0

Zagramy albo z Liverpoolem albo z Porto!
Edit: Pierwszy mecz będzie na Camp Nou.

0

Pierwszy mecz na Camp Nou.

0

Tottenham - Manchester City, czyli gramy z UNITED.

0

Liverpool - Porto.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?