PhilCoutinho007
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2019
1 obserwujący
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Rozklepali ich jak pośladki striptizerki :D
8
Zdecydowanie widać progres w grze Coutinho. Teraz widać, jak nie wiele trzeba aby piłkarz po przerwie podniósł swoj poziom. Wystarczy go przesunąć na jego NATURALNĄ pozycję.
3
Ciekawostka: Messi już w 27. kolejce tego sezonu wyrównał dorobek strzelecki Cristiano Ronaldo z całego poprzedniego sezonu ligowego.
2
Ależ pewnie Leo :D
1
Rzut karny, teraz tylko to wykorzystać.
0
Czyli gramy znowu 4-2-3-1. Zobaczymy czy teraz Coutinho zagra lepiej niż w pierwszej połowie.
0
BRAWO PIQUEEEEEEEE
0
No ja nie wierzę.
0
Ajaj Philipek, trochę mocniej.
0
Messi i główka z okolic 10 metra. To nie mogło się udać.
0
Czyli coś w rodzaju drabinki?
0
Mi też się podobają. W ogóle chciałbym, by Barça na miała właśnie taki ukośny pas, choćby na wyjazdówkach.
0
Strasbour 2:2 Lyon! 2 bramki Strasbourga w 3 minuty.
0
Strasbourg 1:2 Lyon.
1
Coutinho - to musi być mecz, w którym wrócisz w końcu do formy. Twoje rogale mogą się przydać w meczu z Lyonem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Myślicie, że jest jeszcze szansa, aby Real spadł z miejsc gwarantujących miejsce w LM?
0
Milan z Piątkiem jest w miarę regularny więc wydaje mi się, że główna walka o LM będzie się toczyć między Interem a Romą.
0
Idealny. Odpoczynek dla Lengleta, Rakiticia i Suáreza jest wskazany przed rewanżem z Lyonem. Choć znając Valdka, to Rakitić i Suárez pewnie zagrają.
1
Wielkie brawa dla United! Naprawdę tak rezerwowym składem wygrać na Parc des Princes, to rzeźba umieć. Szacunek należy się Olkowi. A PSG kolejny rok z rzędu sprawia, że jestem w okolicach marca uśmiechnięty. I bardzo dobrze. Ten śmieszny klubik nigdy nie wygra Ligi Mistrzów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
21
OFICJALNIE: PAKT Z DIABŁEM ZOSTAŁ ROZWIĄZANY!!!
1
ALE ZAJEB*******Ł.
0
1:3 jeszcze poczekajmy. Real może to jeszcze odrobić.
0
Jest gol.
0
GEM SET DWUMECZ
Edit: Nie powinno być bramki. Piłka wyszła z boiska.
0
Jak Vinicius teraz zejdzie, to Real nie ma tu czego szukać.
1
Ale ich porobili :O
6
Apeluje o spokój. Real na pewno coś wciśnie i tyle będzie z tej ekstazy. Zawsze tak jest w LM, kiedy gra Real. Jak będzie 8:0 dla Ajaxu, to wtedy można chlać :D
0
W 2 jedynie dla mnie bez sensu jest cały wątek X-Force. Mogli fajnie wykorzystać tamte postacie, rozwinąć je, tak jak postać Domino (aktorka piękna ta co ją grała), a tak to nie było sensu w ogóle dodawać tych pozostałych mutantów.