1

Rozklepali ich jak pośladki striptizerki :D

8

Zdecydowanie widać progres w grze Coutinho. Teraz widać, jak nie wiele trzeba aby piłkarz po przerwie podniósł swoj poziom. Wystarczy go przesunąć na jego NATURALNĄ pozycję.

3

Ciekawostka: Messi już w 27. kolejce tego sezonu wyrównał dorobek strzelecki Cristiano Ronaldo z całego poprzedniego sezonu ligowego.

2

Ależ pewnie Leo :D

1

Rzut karny, teraz tylko to wykorzystać.

0

Czyli gramy znowu 4-2-3-1. Zobaczymy czy teraz Coutinho zagra lepiej niż w pierwszej połowie.

0

BRAWO PIQUEEEEEEEE

0

No ja nie wierzę.

0

Ajaj Philipek, trochę mocniej.

0

Messi i główka z okolic 10 metra. To nie mogło się udać.

0

Czyli coś w rodzaju drabinki?

0

Mi też się podobają. W ogóle chciałbym, by Barça na miała właśnie taki ukośny pas, choćby na wyjazdówkach.

0

Strasbour 2:2 Lyon! 2 bramki Strasbourga w 3 minuty.

0

Strasbourg 1:2 Lyon.

1

Coutinho - to musi być mecz, w którym wrócisz w końcu do formy. Twoje rogale mogą się przydać w meczu z Lyonem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Myślicie, że jest jeszcze szansa, aby Real spadł z miejsc gwarantujących miejsce w LM?

0

Milan z Piątkiem jest w miarę regularny więc wydaje mi się, że główna walka o LM będzie się toczyć między Interem a Romą.

0

Idealny. Odpoczynek dla Lengleta, Rakiticia i Suáreza jest wskazany przed rewanżem z Lyonem. Choć znając Valdka, to Rakitić i Suárez pewnie zagrają.

1

Wielkie brawa dla United! Naprawdę tak rezerwowym składem wygrać na Parc des Princes, to rzeźba umieć. Szacunek należy się Olkowi. A PSG kolejny rok z rzędu sprawia, że jestem w okolicach marca uśmiechnięty. I bardzo dobrze. Ten śmieszny klubik nigdy nie wygra Ligi Mistrzów.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

21

OFICJALNIE: PAKT Z DIABŁEM ZOSTAŁ ROZWIĄZANY!!!

1

ALE ZAJEB*******Ł.

0

1:3 jeszcze poczekajmy. Real może to jeszcze odrobić.

0

Jest gol.

0

GEM SET DWUMECZ
Edit: Nie powinno być bramki. Piłka wyszła z boiska.

0

Jak Vinicius teraz zejdzie, to Real nie ma tu czego szukać.

1

Ale ich porobili :O

6

Apeluje o spokój. Real na pewno coś wciśnie i tyle będzie z tej ekstazy. Zawsze tak jest w LM, kiedy gra Real. Jak będzie 8:0 dla Ajaxu, to wtedy można chlać :D

0

W 2 jedynie dla mnie bez sensu jest cały wątek X-Force. Mogli fajnie wykorzystać tamte postacie, rozwinąć je, tak jak postać Domino (aktorka piękna ta co ją grała), a tak to nie było sensu w ogóle dodawać tych pozostałych mutantów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?