0

Sevilla ma chyba nową maskotkę - Myszkę Miki.

0

Jak zawsze świetna atmosfera na Ramon Sanchez Pizjuan :O

0

Burnley 2:1 Totki.

0

Jest i ON, nasza Czarna Pantera. Oby bez kontuzji zakończył ten mecz.

0

Już widzę jak Valdek stawia na Puiga kosztem Vidala, Rakiticia, Arthura, Aleñi, De Konga, Roberto.

0

Burnley 1:0 Totki.

0

Dla mnie jest jeszcze za wcześnie na Puiga. I tak mamy całkiem dobrze obsadzoną pomoc, jeszcze dochodzi de Jong. Jeszcze jeden sezon niech posiedzi w Barçy B.

0

Suárez to niech sobie odpocznie, bo czy zagra czy nie, to nie będzie widać żadnej różnicy.

0

Jaki stawiacie dzisiaj wynik? Ja liczę na spokojne 2:0 dla Barçy. Strzelcami niech będą Messi i Coutinho.

0

Jak Floro Floro Perez posmaruje,
To UEFA Ramosowi karę podaruje.

7

Pulisic dołączy do nich w lipcu, ponieważ jest wypożyczony do końca sezonu do Borussii. Transfer został dopięty w styczniu, więc może on przyjść na Stamford Bridge.

0

Carles ze względu na swój rozwój zdecydowanie zasłużył na większą rolę w zespole. Rabiot wcale nie jest o wiele od niego lepszy, z niego jest taka lepsza wersja Gomesa.

0

Najlepszy dla mnie zdecydowanie skład ten od COPE. Nic tam bym nie zmieniał.

1

Kto wg was zostanie mistrzem Premier League? Dla mnie mimo wszystko jednak to będzie TEN sezon Liverpoolu. Wydaje mi się, że City tak się skupi na Lidze Mistrzów, że straci parę punktów w lidze na korzyść The Reds.

4

Dla mnie błędem było sprzedanie Munira na początku sezonu 2016/2017, kiedy on był naprawdę w świetnej formie. Trzeba było mu dać wtedy poważną szansę.

1

Zdecydowanie ten w Pucharze Króla. Ale jakby się udało wygrać oba, to notatnik by chyba eksplodował :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Świetna wiadomość. Jest jakaś szansa, że zdąży na rewanż na Camp Nou z Lyonem?

0

Dzięki wielkie.

0

Czy przed ćwierćfinałami i półfinałami młodzieżowej LM jest losowanie?

0

Godin - Bonucci - Chiellini.... Ale to byłby mur. Praktycznie 3 z 10 najlepszych obrońców świata w jednej drużynie.

26

Taki dowcip rzucę :D
Idzie trzech gości zanieść jakąś ciężką rzecz na 22 piętro.
Wkrótce jeden z nich mówi:
- Mam dobrą i złą wiadomość.
Drugi pyta:
- Ta dobra?
- Jesteśmy już na 22 piętrze.
Trzeci pyta:
- A ta zła.
- Nie ta klatka.

0

1:2

0

Co ten Betis? :O

1

Ciekawostka: Ederson ma więcej asyst w tym sezonie niż ter Stegen przez całą karierę w Barcelonie.
Jak się pomyliłem to mnie poprawcie.

1

Mam do was pytanie, która z dróg do finału Ligi Mistrzów w sezonach, w których Barca wygrywała Ligę Mistrzów wam się najbardziej podobała i dlaczego. Dla mnie najlepsze były dwie ostatnie: niezapomniane półfinały z Realem i Bayernem, spektakularne występy Messiego, szczególnie ten z Bayernem (twister Boatenga pamiętam do dzisiaj).

0

Jakie buty polecacie do grania w piłkę? Nike, Adidas, a może Puma? Możecie też podawać określone modele.

0

Czynniki, które wziąłem pod uwagę to obecna forma drużyny która wg mnie awansuje i obecna forma drużyny która wg mnie odpadnie.

0

Wielkie brawa dla Atletico i City. Zarówno Guardiola, jak i Simeone, pokazali, co to jest kunszt trenerski. Po pierwszych meczach 1/8 finału w ćwierćfinale widzę: PSG, Porto, Ajax, Tottenham, Bayern, BARÇĘ, Atletico i City.

0

City co za powrót

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?