PhilCoutinho007
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2019
1 obserwujący
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Racja. Iron Mana nikt nie zagra tak jak Downey Jr. To samo z Thorem.
1
Dla mnie właśnie 2 jest o wiele lepsza. Lepsza fabuła, lepsze teksty, dobra gra Josha Brolina (dobrze piszę?).
3
Ogląda ktoś Deadpoola? Jak dla mnie rewelacyjny film. Ryan Reynolds zagrał tu koncertowo :)
1
Ostatnia sytuacja, gdzie graliśmy z Realem w Lidze, Copa del Rey i w Lidze Mistrzów, miała miejsce w sezonu 2010/2011. Czy były jeszcze podobne przypadki w poprzednich sezonach?
3
Ja wymienię więcej najlepszych w tych sezonie meczów (bo mi wolno :))
8:2 z Huescą - świetna gra i 8 goli
4:0 z PSV - pełna kontrola i wspaniała bramka Dembele oraz hat-trick Messiego
4:2 z Tottenhamem - świetna pierwsza połowa
2:0 z Interem - kontrola meczu na najwyższym poziomie
5:1 z Realem - choć tutaj był moment, gdzie Real mógł strzelić na 2-2 i mogło się to skończyć zupełnie inaczej
1:1 z Interem - exe quo z Tottenhamem najlepszy nasz mecz wyjazdowy w tej edycji LM, choć szkoda tej bramki Icardiego
4:0 z Espanyolem - rewelacyjne gole Messiego z wolnych i pełna kontrola
5:0 z Levante - kolejne partizado Messiego
6:1 z Sevillą - zdecydowanie NAJLEPSZY mecz tego sezonu, Sevilla była wtedy całkowicie zdominowana, perfekcyjny występ Arthura, piękne akcja na 6:1.
Jeśli mialbym wybrać trzy najlepsze to wyglądałoby to tak:
1. 6:1 z Sevillą
2. 4:2 z Tottenhamem
3. 5:1 z Realem
0
Przy wygranej Atletico mamy nad nimi 7 punktów przewagi. Oznacza to, że jeśli i Barça i Atletico (w co wątpię) będą wygrywać mecze do końca rozgrywek ligowych to mistrza możemy być pewni w meczu 36. kolejki z Celtą na Balaidos. Ale trzeba pamiętać, że mamy z nimi mecz bezpośredni na początku kwietnia, który trzeba wygrać, żeby mieć już spokój.
3
Cillessen; Wague, Murillo/Todibo, Umtiti, Miranda; Aleña, Oriol Busquets, Riqui Puig; Malcom, Boateng, Coutinho.
4
No i po bierzmowaniu. Myślałem, że będzie dłużej, a trwało to tylko półtorej godziny. Miłego dnia, Cules ;)
0
Dobra, Barça wygrała, można spokojnie spać przed bierzmowaniem.
1
W grudniu 2017 było -14, a w marcu 2019 jest -12. Madryt staje się drugą Narnią. Tylko Aslan ich uratuje :D
1
96 :D
1
Wreszcie ten bandyta kartkę dostał.
0
Zdecydowanie widać progres w porównaniu z meczem środowym. Widać większą kontrolę niż w pierwszym meczu. Obrona gra świetnie. Roberto zdecydowanie nie pozwala na tak dużo Viniciusowi jak Semedo. Messi też bardziej aktywny. Ale MOTM jest dzisiaj tylko jeden. Nazywa się RAKITIĆ. Gość gra G-E-N-I-A-L-N-I-E. Bardzo dobrze rozgrywa, parę świetnych podań. Genialna podcinka. Co do Mallenco. On chyba zapomniał kartek, Ramos powinien dostać żółtko za to uderzenie Messiego pod koniec. Carvajal też powinien zostać ukarany. Czekamy na drugą połowę. VAMOS!
10
Rakitić gra dzisiaj partizado. Mogła być teraz świetna asysta do Messiego.
5
Trzeba odzyskać spokój, bo nie wygląda to dobrze.
1
RAKITIIIIIIIIIĆ!!!
0
Murillo na trybunach.
0
Kręcidło: Składy na #ElClásico.Real z Bale’em, Barça bez Semedo i z Arthurem
Real: Courtois, Carvajal, Ramos, Varane, Reguilón, Casemiro, Kroos, Modric, Bale, Vinicius i Benzema
Barça: Ter Stegen, S. Roberto, Piqué, Lenglet, Jordi Alba, Busquets, Rakitic, Arthur, Messi, Dembele i Suárez
0
Akurat Roberto gra bardzo dobrze w Klasykach. A po ostatnim meczu, wolę go niż Semedo. Nelson swoją szansę w środę zmarnował. Teraz swoją ma Sergi.
3
AS: Skład Barçy na El Clasico: ter Stegen; Sergi Roberto, Pique, Umtiti, Alba; Rakitić, Busquets, Arthur; Messi, Suárez, Dembele.
2
neurophate: Arthur i Sergi Roberto od pierwszej minuty. Semedo ławka. #ElClasico
0
1. Ramos
2. Casemiro
3. Carvajal
4. Vazquez
5. Asensio
1
Jeśli Samper odejdzie do Japonii to będzie mi go szkoda. Gdyby nie kontuzje, byłby naprawdę dobrym grajkiem. Myślicie, że on mógł zrobić naprawdę wielką karierę w Barcelonie?
0
Skoro mają być korekty w każdej formacji, to jaki wg was będzie dzisiaj skład?
Dla mnie to będzie coś takiego
ter Stegen
Semedo - Pique - UMTITI - Alba
Rakitić - Busquets - ARTHUR
Messi - Suárez - COUTINHO
3
Czyli Mourinho jest idealnym trenerem dla Realu :D
7
W ligowym ostatnia nasza porażka na Camp Nou więcej niż dwoma bramkami to sezon 1962/1963. Real wygrał wtedy z Barçą 5-1. Jedynego gola dla Dumy Katalonii strzelił Cayetano Ré, Paragwajczyk. Gole dla Królewskich strzelali Gento, Di Stefano i Puskás, który zaliczył wtedy hat-tricka.
0
Bardzo dziwny to był mecz. Z jednej strony Real cisnął i powinien mieć minimum 2 gole, to Barça pokazała, że to dla nich nic. KOZACKO zagrał ter Stegen, gdyby nie jego interwencje, to Real mógłby się cieszyć z awansu. Dla mnie on to zdecydowanie MOTM. Suárez. Jak byłem na niego wściekły po pierwszej połowie, tak po tym meczu cieszę się, że mamy go u siebie w zespole. Widać było, że Messi grał dzisiaj na energooszczędnym. I dobrze. Najważniejsze mecze dopiero przed nami. Teraz wystarczy poczekać na naszego rywala w finale. Chciałbym, by to był Betis.
0
Ależ spokój, co za opanowanie.
0
I po zabawie :D
0
SUAAAAAREEEEEEZ