PhilCoutinho007
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2019
1 obserwujący
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ronaldo już 2 bramka w tym sezonie LM. I to z w meczach z United i Atletico. Co za kot ;)
2
Ojojoj co tu się dzieje?!
0
Ale Atletico świetnie gra w drugiej połowie. Jeszcze jedna bramka i Juve ma ciekawą sytuację w rewanżu.
0
Widzicie, ta decyzja dużo nie zmieniła :D
0
Jak powiedział Hajto: Chiellini to nie jest piłkarz co ma 165 cm wzrostu i 60 kg wagi, go nie da się tak łatwo przepchąć.
7
Ewidentny faul, dobra decyzja VAR-u.
0
Jak myślicie, Atletico ma jakiekolwiek argumenty by przejść Juve w tym dwumeczu? Dla mnie wszystko zależy od wyniku dzisiejszego meczu. Na Allianz Stadium będzie ciężko Atleti o zwycięstwo.
0
Z tego co wiem, na wypożyczeniu w Evertonie to jest tylko Andre Gomes - Digne został sprzedany za ok 20 mln euro, a Yerry Mina coś ok 30 mln euro. Co do Murillo i Boatenga, oni są u nas na wypożyczeniu, więc ich nie uwzględniłem, Vermaelenowi kończy się kontrakt w czerwcu, a były newsy, że nie przedłużą z nim kontraktu. Rafinha i tak to jest taki jabky go nie było, Samper zresztą też.
0
Tak patrzę na ruchy naszego zarządu, i na chwilę obecną nasza kadra wygląda następująco:
Bramkarze:
ter Stegen, Cillessen
Obrońcy:
Semedo, Pique, Todibo, Umtiti, Lenglet, Alba
Pomocnicy: Rakitić, Busquets, Arthur, de Jong, Vidal, Coutinho, Sergi Roberto, Aleña
Napastnicy: Messi, Suárez, Malcom, Dembele. W rezerwach są jeszcze takie nazwiska jak: Puig, Busquets, Wague, Cuenca, Miranda, Abel Ruiz. Zmienilibyście tu coś jeszcze? Ja bym się rozglądnął za jakimś prawonożnym lewoskrzydłowym, jednym środkowym obrońcą, lewym obrońcą i zmiennikiem dla Suáreza.
1
Dla mnie 3 główne nazwiska, o które powinna walczyć Barcelona to:
- Luka Jović
- Maxi Gomez
- Nicolas Pepe.
Jeśli jednak miałbym wybrać między tymi trzema, to moim wyborem byłby Pepe, ponieważ dysponuje on najlepszym przyśpieszeniem i zwinnością ze wszystkich, do tego ma świetne statystyki w tym sezonie. Nie wymieniłem tutaj Mbappe, Jesusa, czy Firmino, ponieważ dla mnie te transfery są strasznie nierealne.
0
Odpowiedni byłby taki skład na Sevillę, zważywszy, że w środę mamy ciężki rewanż z Realem:
ter Stegen
Semedo - Pique - Lenglet - Alba
Vidal - Busquets - Aleña
Dembele - Suárez - Coutinho.
1
Gra jeszcze w młodzieżowej LM, ale z tego co widzę na Flashscore, to jeszcze czekają na swojego rywala.
1
Schalke 0-3 City
Atletico 0-1 Juve
0
To uczucie, kiedy mogłeś siedzieć sobie w domu, a musisz siedzieć w szkole...
0
Jeśli już tak ma być dokładnie to Suárez gola na wyjeździe w fazie pucharowej LM nie strzelił od kwietnia 2015 r, gdy Barça wygrała z PSG na Parc de Princes 3:1.
0
Mimo, że nie straciliśmy bramki, to jednak jestem mocno wściekły na Valverde za drugą połowę. Lyon przecież nie zagrał w drugiej połowie kompletnie NIC, a my nawet z taką drużyną jak oni nie potrafimy wygrać. Przykro mi, ale chyba z tym trenerem nie wygramy meczu na wyjeździe w fazie pucharowej LM. Na pewno Suárez już był lepszy w drugiej połowie. Dochodził do sytuacji, ale chyba chciał tymi strzałami dokopać na Giewont. Messi gorszy niż w pierwszej połowie. Coutinho miał dosyć dobre wejście, nie rozumiem kompletnie wejścia Vidala, trzeba było dać Malcoma, no ale on u Valdka nie rozwinie się za nic. No nic, byle przejść ich teraz u siebie, bi każdy bramkowy remis daje im awans. Mimo to życzę wszystkim dobrej nocy Cules, na pewno jeszcze wszystko wróci do normy. Visca el Barça!
0
Coutinho masz szansę na pokazanie się.
0
Z trybun to on może najwyżej Bogurodzicę zaśpiewać.
10
Po pierwszej połowie:
Nie jest źle, tworzymy sobie te okazje, tylko brakuje tej kropki nad i. Na + napewno Dembele i Messi. Dembele drybluje aż miło, Leo podaje genialnie do Alby. Podoba mi się współpraca Sergio i Rakiticia. Nie zostawiają zbyt dużych luk w środku pola, umiejętnie i mądrze rozgrywają. Sergi Roberto taki bez konkretów. Podoba mi się też zdecydowanie Pique i Lengleta. Jedyne co mnie martwi to Suárez. Ja nie wiem, co się z nim stało, biega jakby miał beton w korkach. A co do drugiej połowy. Przypominało mi się pewne zdanie Ćwiąkały, które dosyć często mówił w tamtym sezonie. Barca w pierwszej połowie gotuje, a w drugiej je. Ciekawe, jak jeszcze to jedzenie doprawi Valverde w przerwie. Pozostało nam czekać na drugą połowę.
0
Jest zawieszony za kartki.
0
Na razie Dembele z Messim na +. Szczególnie u tego drugiego jest widoczna o wiele większa chęć gry.
0
Ale fart w tym momencie.
1
Już się zaczynają głupie straty..
0
5 minut?!!!!! Ernesto! Toż to o wiele za dużo jak na ciebie!
1
Ależ atmosfera na stadionie Lyonu.
0
Myślę, że o jakieś 23% spokojnie.
6
Przypominam tylko, że wszystkie bramki Barça strzeliła, gdy Roberto przesunął się na prawą obronę, a za Semedo wszedł Phillipek.
0
Robi swoją pierwszą relację live na swoim Instagramie :D
0
Żeby pobił rekord Barçy w największej liczbie wychowanków, którzy zostali odesłani na trybuny ;)
0
Ta już widzę te zmiany w drugiej połowie: Murillo za Roberto i Umtiti za Rakiticia i gramy ultradefensywnym ustawieniem 6-1-3 XD