PhilCoutinho007
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2019
1 obserwujący
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Coutinho, to jedna z twoich ostatnich szans. Proszę cię, chłopie, zagraj tak, jak przystało na prawdziwego Philippe Coutinho. To musi być dobry mecz w twoim wykonaniu.
2
5:2
Gole: Messi x2, Suárez x2, Coutinho.
0
Co sądzicie o tym strajku uczniów?
0
Real się jeszcze będzie bił o to trofeum.
0
Griezmann za to popija przy stole razem ze Sławkiem Peszko :D
0
Umówmy się szczerze, Barcelona z Valverde nigdy nie wygra Ligi Mistrzów. Nawet mimo tego, że mamy bardzo dobrą kadrę, przynajmniej w mojej opinii.
0
Na tę chwile moi najwięksi faworyci to Juve i City. W tym momencie to są 2 najlepsze drużyny w Europie. Piękny to byłby finał. Zobaczymy, co jutro nasza Barcelona pokaże.
2
Mówiłem, że strzeli, a i tak zostałem obśmiany przez co po niektórych.
0
Karny. Czyli Juve w ćwierćfinale.
0
Ronaldo x2 a nie mówiłem.
1
W sumie też racja.
0
Żebyś się nie zadziwił.
2
Atletico kompletnie nie istnieje. Juve ich spokojnie zmiecie z LM.
0
Ronaldo x1 i zaczyna się ciekawie.
0
Jaki Iwanow? Przecież komentują Feddek i Kołtoń.
2
Prince i Murillo trybuny, nie może być inaczej. Cieszy obecność Dembusia.
1
Nie ma. Poszukaj na Polsat Sport Premium 1 ;)
0
Można nie lubieć Juventusu, ale trzeba oddać im, że te wstępy przed meczami mają świetne.
23
Coś mam przeczucie, że Juve odrobi tą stratę. To strasznie przypomina dwumecz Realu z Wolfsburgiem. Dlatego uważam, że będzie 3:0 dla Juve, a jak Cristiano strzeli hat-tricka, to się nie zdziwię.
1
Jeśli odpadniemy jutro z Lyonem, to nie wygramy Ligi Mistrzów, proszę o tym pamiętać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Powiem, że patrząc na obecne realia rynku, to ta cena jest całkiem spoko.
7
W sezonie 2017/2018 na Camp Nou Barça wygrała z Chelsea 3:0, a nie 3:1, jakiś błąd się wkradł.
2
Jak dobrze, że Casemiro dostał wczoraj tą czerwoną kartkę. Aż trudno uwierzyć, że to jest jego pierwsza czerwona kartka przez całą karierę.
2
A który burak ci tak wjechał w kostkę? Ramos czy Casemiro?
1
Wielka szkoda. Oby kostka szybko wróciła do pełnej sprawności ;)
0
To prawda, że jak Celta spadnie z La Ligi do Segundy, to Maxiemu Gomezowi obniży się klauzula?
0
Tak patrzę sobie na obecną sytuację w tej edycji LM, i muszę stwierdzić, że (przynajmniej na papierze) będziemy świadkami najgorszych ćwierćfinałów od lat. Jak wiemy, zabraknie w niej PSG, Realu, Romy i Borussii, a może jeszcze odpaść Juventus, ktoś z pary Liverpool/Bayern, a kto wie (oby nie), czy Lyon nie sprawi niespodzianki na Camp Nou. Na dodatek w ćwierćfinałach są drużyny, których przed sezonem nikt się w tej fazie nie spodziewał: Ajax i Porto. Akurat dobrze, że sprawy się tak potoczyły, bo taki Ajax to drużyna, która gra przyjemny futbol dla oka, Tottenham zaczyna też nie tylko w opiniach ekspertów wyrastać na klub ze ścisłej, europejskiej czołówki, ponieważ zaczynają udowadniać też to w europejskch rozgrywkach. Na dodatek oni są chyba (jeśli się mylę to mnie poprawcie) po raz pierwszy na etapie ćwierćfinałów. Dalsze fazy tego sezonu Ligi Mistrzów będą ogromnie interesujące.
0
Po 6 meczach dokładnie.
0
MALCOM :D