20

Coutinho, to jedna z twoich ostatnich szans. Proszę cię, chłopie, zagraj tak, jak przystało na prawdziwego Philippe Coutinho. To musi być dobry mecz w twoim wykonaniu.

2

5:2
Gole: Messi x2, Suárez x2, Coutinho.

0

Co sądzicie o tym strajku uczniów?

0

Real się jeszcze będzie bił o to trofeum.

0

Griezmann za to popija przy stole razem ze Sławkiem Peszko :D

0

Umówmy się szczerze, Barcelona z Valverde nigdy nie wygra Ligi Mistrzów. Nawet mimo tego, że mamy bardzo dobrą kadrę, przynajmniej w mojej opinii.

0

Na tę chwile moi najwięksi faworyci to Juve i City. W tym momencie to są 2 najlepsze drużyny w Europie. Piękny to byłby finał. Zobaczymy, co jutro nasza Barcelona pokaże.

2

Mówiłem, że strzeli, a i tak zostałem obśmiany przez co po niektórych.

0

Karny. Czyli Juve w ćwierćfinale.

0

Ronaldo x2 a nie mówiłem.

1

W sumie też racja.

0

Żebyś się nie zadziwił.

2

Atletico kompletnie nie istnieje. Juve ich spokojnie zmiecie z LM.

0

Ronaldo x1 i zaczyna się ciekawie.

0

Jaki Iwanow? Przecież komentują Feddek i Kołtoń.

2

Prince i Murillo trybuny, nie może być inaczej. Cieszy obecność Dembusia.

1

Nie ma. Poszukaj na Polsat Sport Premium 1 ;)

0

Można nie lubieć Juventusu, ale trzeba oddać im, że te wstępy przed meczami mają świetne.

23

Coś mam przeczucie, że Juve odrobi tą stratę. To strasznie przypomina dwumecz Realu z Wolfsburgiem. Dlatego uważam, że będzie 3:0 dla Juve, a jak Cristiano strzeli hat-tricka, to się nie zdziwię.

1

Jeśli odpadniemy jutro z Lyonem, to nie wygramy Ligi Mistrzów, proszę o tym pamiętać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Powiem, że patrząc na obecne realia rynku, to ta cena jest całkiem spoko.

7

W sezonie 2017/2018 na Camp Nou Barça wygrała z Chelsea 3:0, a nie 3:1, jakiś błąd się wkradł.

2

Jak dobrze, że Casemiro dostał wczoraj tą czerwoną kartkę. Aż trudno uwierzyć, że to jest jego pierwsza czerwona kartka przez całą karierę.

2

A który burak ci tak wjechał w kostkę? Ramos czy Casemiro?

1

Wielka szkoda. Oby kostka szybko wróciła do pełnej sprawności ;)

0

To prawda, że jak Celta spadnie z La Ligi do Segundy, to Maxiemu Gomezowi obniży się klauzula?

0

Tak patrzę sobie na obecną sytuację w tej edycji LM, i muszę stwierdzić, że (przynajmniej na papierze) będziemy świadkami najgorszych ćwierćfinałów od lat. Jak wiemy, zabraknie w niej PSG, Realu, Romy i Borussii, a może jeszcze odpaść Juventus, ktoś z pary Liverpool/Bayern, a kto wie (oby nie), czy Lyon nie sprawi niespodzianki na Camp Nou. Na dodatek w ćwierćfinałach są drużyny, których przed sezonem nikt się w tej fazie nie spodziewał: Ajax i Porto. Akurat dobrze, że sprawy się tak potoczyły, bo taki Ajax to drużyna, która gra przyjemny futbol dla oka, Tottenham zaczyna też nie tylko w opiniach ekspertów wyrastać na klub ze ścisłej, europejskiej czołówki, ponieważ zaczynają udowadniać też to w europejskch rozgrywkach. Na dodatek oni są chyba (jeśli się mylę to mnie poprawcie) po raz pierwszy na etapie ćwierćfinałów. Dalsze fazy tego sezonu Ligi Mistrzów będą ogromnie interesujące.

0

Po 6 meczach dokładnie.

0

MALCOM :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?