PhilCoutinho007
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2019
1 obserwujący
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ajax - Juventus
1
2009 rok, byliśmy jedyną drużyną w ćwierćfinale. A w ogóle żadnej hiszpańskiej drużyny w ćwierćfinale LM nie było w 2005 roku.
1
ESTADIO METROPOLITANO XDDDDD
0
Że na papierze najgorsze mecze w tym okresie ma Liverpool, mecz z Chelsea będzie na pewno bardzo wymagający dla The Reds, którzy cały czas są w grze o mistrza Anglii i zagrają wtedy na 100%.
0
Wreszcie Enrique poszedł po rozum do głowy. Alba to obecnie najlepszy LO na świecie i sprawy prywatne nie mają tu nic do gadania.
7
Tak przeanalizowałem terminarze drużyn, które są w ćwierćfinale i to wygląda mniej więcej tak:
1) Manchester City przed pierwszym ćwierćfinałem zagra u siebie z Cardiff, a przed rewanżem na wyjeździe z Crystal Palace.
2) Liverpool przed pierwszym ćwierćfinałem zagra na wyjeździe z Southampton, a przed rewanżem z Chelsea na Anfield.
3) Tottenham przed pierwszym ćwierćfinałem zagra u siebie z Brighton, a przed rewanżem u siebie z Huddersfield.
4) Manchester United przed pierwszym ćwierćfinałem zagra na wyjeździe z Wolverhampton, a przed rewanżem u siebie z West Hamem.
5) Juventus przed pierwszym ćwierćfinałem zagra u siebie z Milanem, a przed rewanżem na wyjeździe ze Spal.
6) Ajax przed pierwszym ćwierćfinałem zagra na wyjeździe z Willem II, a przed rewanżem u siebie z Excelsiorem.
7) Porto przed pierwszym ćwierćfinałem zagra u siebie z Boavistą, a przed rewanżem na wyjeździe z Portimonense.
1
Truskakowa Milka
0
Będzie na kanale UEFY na YT transmisja z jutrzejszego losowania? Pytam, bo kolega chce je obejrzeć, a nie może oglądnąć w telewizji.
1
Zdecydowanie Leo musi poprawić wynik strzelonych bramek w fazie pucharowej LM.
0
Ser, pepperoni, cebula, kurczak i sos. Wystarczy tyle :D
0
Na jaki zespół chcielibyście trafić w ćwierćfinale? Mi by odpowiadała drużyna Tottenhamu. Oczywiście lepiej by było, gdybyśmy pierwszy mecz zagrali na Wembley. Ewentualnie chciałbym jeszcze Porto. Mielibyśmy naprawdę blisko. Rywal w teorii najmniej wymagający, ale może to się też skończyć jak z Romą.
3
Piątek 15 marca, godzina 12:00, losowanie zarówno ćwierćfinałów jak i półfinałów.
19
Marzec 2009: Barcelona w rewanżu 1/8 LM strzela na Camp Nou Lyonowi 5 goli
Maj 2009: Barcelona wygrywa LM
Marzec 2019: Barcelona w rewanżu 1/8 LM strzela na Camp Nou Lyonowi 5 goli
Czerwiec 2019: (͡° ͜ʖ ͡°)
0
OUSMANE DEMBELE! 5:1! 5:1! 5:1! 5:1!
0
GEM SET DWUMECZ, PIĘKNA KONTRA.
0
MESSSSIIIIIIIIIIIIIIII
0
No ja pierdziele....
0
Bardzo dobra pierwsza połowa w naszym wykonaniu. Pełna kontrola w środku pola, ale trzeba sobie powiedzieć, że prowadzimy 2-0 tylko dlatego, że Dembele nie strzelił na 1-1, gdyby wtedy ta piłka wpadła do bramki, to byśmy mieli naprawdę ciepło w spodniach. Najlepszy dzisiaj zdecydowanie Luis, biega, stara się, piłka od niego się nie odbija jak od sosny. Coutinho mi się dzisiaj podoba, widać, że gra z większym luzem niż w pozostałych meczach. Messi ładnie dzisiaj w odbiorach. Arthur perfekcyjnie podaje, a asysta drugiego stopnia przy bramce Philippe - MIODZIO. Teraz tylko czekać na drugą połowę, dograć ją i jesteśmy w ćwierćfinale.
0
Matip samobój i 1:1
3
COUTINHOOOOOOOO. CO ZA AKCJA, CO ZA GOL!!!
0
JEEEEEEEEEEEEESSSSSSTTTTT
1
Karny :D To nie bramka, trzeba jeszcze strzelić.
0
Ale Coutinho poklepal z Suarezem.
0
Oczywiście, że szanuję. W końcu moje rodzinne miasto.
5
3279 Cules na La Rambli, frekwencja lepsza niż w Gorlicach na meczu Glinika.
0
*Puchar Polski
2
Żeby atmosfera przed meczem była dobra, pozwolę sobie opowiedzieć dowcip:
Dlaczego kobieta z anoreksją bywa czasem smutna? Ma jelito grube.
1
W piątek, bodajże o godzinie 12.
0
Raków w półfinale! Brawo, Legia wraca tam, gdzie ich miejsce!!! :D
0
Lyon gra w ustawieniu z 5 czy 4 obrońców? Bo na Flashscorze jest 4, a na głównej w artykule, że z 5.