0

Wow, szanuje za takie coś.

11

Ponieważ chcą, żeby Euro i Copa America były rozgrywane w tych samych latach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jeden + tych zmian jest taki, że dwumecze maja być tylko w półfinałach. Po tym nie będzie wymówek, że drużyna jest zmęczona po Pucharze Króla.

0

Tak patrzę na listę dostępnych piłkarzy United i wydaje mi się, że Solskjaer może wystawić jutro taki skład:
De Gea
Young - Rojo - Smalling - Shaw
Fred - Pogba
Lingard - Mata - Rashford
Lukaku
Ustawienie 4-2-3-1, idealnie nadające się do zagęszczenia środka pola. Valverde powinien tutaj powtórzyć skład z meczu z Betisem:
ter Stegen
Roberto - Pique - Lenglet - Alba
Rakitić - Busquets - Arthur - Vidal
Messi - Suárez
Teraz możecie powiedzieć, że Arthur jest bez formy, że Coutinho powinien zagrać, bo ostatnio zaczyna dobrze grać itd. Ale na Old Trafford będzie potrzebna przewaga w środku pola, zwłaszcza że Pogba jest piłkarzem, z którym Coutinho fizycznie rywalizować nie będzie. Dlatego wg mnie powinien tu zagrać Arturo. Jeśli wynik będzie korzystny, to wtedy można wpuścić Malcoma, który będzie mógł wykorzystać otwarte przestrzenie jak w meczu z Espanyolem.

3

Skoro Semedo jest zagrożony zawieszeniem na rewanż z United, biorąc pod uwagę, że w półfinale (o ile przejdziemy ćwierćfinał) trafimy na kogoś z pary Liverpool/Porto (wcale nie skreślam Porto w tym dwumeczu), to w sumie Nelson mógłby dostać tą kartkę, ponieważ w rewanżu i tak mógłby zagrać za niego Roberto. Szybkość Semedo mogła by się przydać w ewentualnym półfinale.

0

Jak dla mnie jedynym mankamentem mogłaby być obsada obrony: Alves na pewno skończy karierę przed mundialem w Katarze, Marcelo wtedy już chyba nie będzie na takim poziomie, jakim powinien być, Miranda i Silva też pokończą kariery. Pomoc Brazylijczycy mają w miarę dobrą: Coutinho, Arthur, Casemiro. W ataku będzie jeszcze Neymar, dla którego to będzie chyba ostatnia szansa na triumf na Mistrzostwach Świata.

0

Jak myślicie: Brazylia ma piłkarzy, którzy mogli by zdobyć mistrzostwo świata na następnym mundialu?

1

Nie martw się, nie dostaje za zle oceny, bo takowych nie mam.

0

Kto dostał Lahoza?

1

Drodzy koledzy gimnazjaliści, to już w środę. Chwila prawdy, która odpowie na pytanie, jak będzie wyglądała nasza przyszłość. Jedni z nas mogą dzięki dobrym wynikom dostać się do wymarzonej szkoły, a inni - co najwyżej sprzedawać burgery w Macu albo wyciskać soki. Mam nadzieję, że wszystkim Ramblowiczom, którzy piszą egzamin, się uda go dobrze napisać. Powodzenia życzę wam wszystkim!

0

Mogłeś dom postawić :D

0

Mam nadzieje, że przynajmniej ta część będzie zdecydowanie lepsza niż 2 poprzednie z trylogii sequeli.

0

Pogba i Rashford, w sumie De Gea też.

0

A mógłbyś powiedzieć, które dokładnie mecze prowadził?

0

Mi też Jesus się podoba, szkoda tylko że jest nie do wyjęcia z City. A co do Busquetsa osobiście podoba mi się ten Ndombele z Lyonu.

0

Zważywszy na to, że tacy piłkarze jak Pique, Rakitić, Busquets, Alba, Suárez i Messi mają coraz mniej lat przed sobą to jakie chcielibyście transfery, które miałyby zastąpić tych piłkarzy? Tylko chciałbym, żebyście podawali po jednym zastępcy na danego piłkarza i uzasadniali swoje wybory.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W obecnej sytuacji mistrzostwo możemy już przypieczętować w meczu z Levante na Camp Nou. Co ciekawe, ten mecz będzie rozegrany bezpośrednio przed pierwszym półfinałem w LM, więc opłacałoby się szybko zgarnąć mistrza, żeby w pełni się skupić na LM.

0

Czyli na chwile obecną z Huescą pauzują Suarez i Pique.

0

Łatwo, szybko.

0

Luisitooooooooooo!

0

Czyli Pique będzie przynajmniej wypoczety na rewanż z United.

1

Zobaczycie:
Suárez strzeli jakąś niemożliwą bramkę.
Róbcie screeny.

1

Nieważne co powiedział. Ważne to, że już pora kolejny zachowuje się jak dzban. Cieszę się, że on nigdy do nas nie trafił.

0

Nic nowego, niektórzy mają tak, że jak nie prowadzimy w pierwszej połowie minimum 3:0 to już twierdzą, że jest padaka. Brak słów na to.

6

Pełna kontrola w pierwszej połowie. W drugiej połowie wypadałoby szybko strzelić bramkę, a potem grać spokojnie, by potem zacząć przygotowania na wyjazd na Old Trafford.

0

WTF? Skąd ta kartka?! Wytłumaczy mi ktoś, dlaczego Costa ją dostał?

0

Aj prawie Philippek.

0

Ajajajajajaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?