PhilCoutinho007
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2019
1 obserwujący
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Leo, nie zawiedź nas.
0
Musiał być ktoś z Realu, a nie chciało mi się nikogo innego tam dawać.
0
ter Stegen
Dani Alves - Puyol - Ramos - Marcelo
Xavi - Busquets - Zidane
Messi - Ronaldo Nazario - Cristiano
Casillas Pique Roberto Carlos Iniesta Modrić Benzema Suárez
Trener: Guardiola
Takie cos?
1
Jović w 98 minucie na 2:1!
3
Real, jak widzę, nie lubi grać na Bernabeu z zespołami o barwach BLAUGRANA:
Real 1-2 LEVANTE
Real 0-1 BARCELONA
Real 0-1 Eibar (choć jest jeszcze parę minut do końca)
0
Jutro chciałbym taki skład:
ter Stegen
Semedo - Pique - Lenglet - Alba
Roberto - Rakitić - Busquets - Coutinho
Messi - Suárez.
Roberto powinien zagrać, ponieważ w miarę dobrze zagrał z Villarealem, Arthur jest troszkę pod formy, Malcom i tak pewnie jutro nie zagra, Arturo pauzuje, a szkoda przydałby się w takim meczu.
0
Dziwne uczucie, kiedy uświadamiasz sobie, że w barwach twojej ukochanej drużyny może za parę lat grać ktoś, kto jest młodszy od ciebie tylko od 19 dni :(
0
Jaka jest dokładna data urodzenia Moriby?
0
Leo już taka passę miał w tamtym sezonie (z Girona na Camp Nou, z Las Palmas na Gran Canarii i z Atletico na Camp Nou), więc o ewentualnym pobiciu rekordu nie ma mowy.
15
Wczoraj obrona zagrała beznadziejnie, szczególnie Umtiti. Plus następnego meczu z Atletico jest taki, że zamiast Sama zagra Pique.
0
SUAREZZZZZZZZZZZ
0
No i dupa, ja pierd*le
0
Ja w to nie wierzę....
0
Ehhhhh.........
0
Antonio Valencia wróci na mecz z nami w Lidze Mistrzów?
1
A miało być tak pięknie...
0
MALCOM, BRAWO PĄCZUŚ :D
0
COUTIIIIIIIIINHOOOOOOOO
0
Umtiti coś na razie niepewnie.
1
No i Atletico wygrywa. Trzeba wygrać teraz z Villarealem.
0
Jeśli Fulham przegra dzisiaj z Watfordem, na co się zapowiada, ponieważ jest już po 30 minucie 1:0 dla Watfordu, to pożegna się z Premier League.
Edit: Już 1-1 przepraszam.
0
No i niestety Godin strzela na 1:0....
4
23 500
Edit: Ajjajaj, BarcaInfo wyprzedził mnie jak Hamilton Leclerca.
7
To już nie El Madrigal, tylko Estadio de La Ceramica ;)
0
Pytanie do tych, co pisali już egzamin gimnazjalny. Jaka była wasza "taktyka", aby jak najwięcej przed testem zapamiętać?
0
Najbardziej logiczne byłoby odesłanie Vermaelena na trybuny, a co do składu:
ter Stegen
Semedo - Pique - Umtiti - Alba
Vidal - Busquets - Aleña
Malcom - Suárez - Coutinho
Z ławki mógłby wejść: Prince, Arthur i Rakitić (żeby Valverde nie był smutny, że jego pupilek nie zagra ani minuty w tym meczu)
3
Jak tak dalej pójdzie to dla Realu mecze z Huescą będą miały większe znaczenie niż derby z Atletico, czy El Clasico :D
0
Cucho coś ma patent na strzelanie goli na najcięższych wyjazdach. Najpierw strzelił nam gola w meczu na Camp Nou, ostatecznie wygranym przez Barcę 8:2, w teraz strzela gola na Santiago Bernabeu.
9
Powiem, że ładnie wykończył to Belg, Lloris nie miał tu nic do powiedzenia :D
0
Ogólnie zauważyłem, że od sezonu 2014/2015 mistrzem Hiszpanii zostaje ten zespół, który pierwsze punkty stracił najwcześniej w 5 kolejce.
Sezon 2014/2015:
Mistrz: Barcelona
Strata pierwszych punktów w sezonie: Malaga 0-0 Barcelona (5 kolejka)
Drugi Real stracił wtedy punkty już w 2 kolejce, po przegranej 2-4 z Realem Sociedad
Sezon 2015/2016
Mistrz: Barcelona
Strata pierwszych punktów w sezonie: Celta 4-1 Barcelona (5 kolejka)
Drugi Real stracił wtedy punkty już w 1 kolejce, po remisie 0-0 ze Sportingiem Gijón
Sezon 2016/2017
Mistrz: Real Madryt
Strata pierwszych punktów w sezonie: Real 1-1 Villarreal (5 kolejka)
Druga Barcelona straciła wtedy punkty już w 3 kolejce, po przegranej u siebie 1:2 z Deportivo Alaves
Sezon 2017/2018:
Mistrz: Barcelona
Strata pierwszych punktów w sezonie: Atletico 1-1 Barcelona (8 kolejka)
Drugi Real stracił wtedy punkty już w 2 kolejce, po remisie 2-2 z Valencią.