0

Wynik maszyn lepszych niż gra. Ale takie zwycięstwo na początek eliminacji i to jeszcze na najtrudniejszym wyjeździe w grupie zawsze podnosi morale drużyny. Druga połowa pokazała, że nasi naprawdę mają kadrę z potencjałem. Świetne wejście Frankowskiego, dzięki niemu i on i Grosik rozruszali skrzydła. No i Piątek. Ten gość jest niemożliwy. Cieszmy się, że mamy takiego napastnika, którego piłka szuka, na dodatek ma jeszcze w towarzystwie Lewandowskiego. Naprawdę nie rozumiem tych, co twierdzą, że Lewy z Piątkiem nie mogą grać razem. Wyróżniłbym jeszcze Bednarka i Szczęsnego (gdyby nie jego interwencje, mogło to się skończyć zupełnie inaczej). Cieszmy się, że dobrze zaczynamy eliminacje. Teraz trzeba dobrze przygotować się do meczu z Łotwą.

0

Coś czuje, że dzisiaj wyjdzie taki skład:
Szczęsny
Kędziora - Glik - Bednarek - Bereszyński
Frankowski - Klich - Krychowiak - Grosicki
Lewandowski - Milik

0

Każdy kibic Barçy to najbardziej powinien pamiętać jego bramkę z meczu z Sampdorią w finale LM.

0

Który polski piłkarz mógł wg was zrobić większą karierę? Dla mnie zdecydowanie Kapustka. Pamiętam, jak przed EURO 2016 był obwołany złotym chłopakiem. Ale zaczęło się wszystko sypać od tego transferu do Leicester.

0

Kiedy mniej więcej wychodzą nowe wesje FM? I czy poleciacie tą grę, bo zastanawiałem się, czy spróbować w nią zagrać

0

Jovic i Somsiady przegrywają :D

1

Dzięki za obszerny opis :D

0

I potem jest takie coś, że im lepszą dostajesz licencję, to możesz trenować lepsze kluby niż np. w A-Klasie?

0

Mam pytanie. Czy żeby zostać trenerem piłkarskim wystarczą same kursy czy trzeba mieć oprócz tego coś jeszcze? Pytam, bo zawsze mnie ciekawiło co i jak z tym kierunkiem.

0

To słowo to "fakt", jestem pewny na 100%.

0

Jakie są wasze opinie na temat sklepu Kraksport? Poleciacie tam kupować sprzęt piłkarski itd?

6

Plan zespołu do końca sezonu powinien wyglądać tak:
1) Wygrać derby z Espanyolem (podniesie to na pewno morale drużyny)
2) Wygrać mecz o tytuł La Ligi z Atletico (Wygrana może już praktycznie zamknąć Ligę)
3) Przejść Manchester United (najlepiej od razu wygrać na Old Trafford, żeby w rewanżu mieć spokój, byleby tylko nie rozluźnić się jak z Romą)
4) Zapewnić tytuł mistrzowski przed potencjalnymi połfinałami (by w lidze stosować rotacje)
5) Wygrać potencjalny półfinał
6) Wygrać finał Pucharu Króla z Valencią
7) Wygrać potencjalny finał Ligi Mistrzów
Jeśli wszystko będzie szło zgodnie z planem, tryplet będzie nasz, to musi się udać. VeB!

0

A mogło być na 0 z tylu...

0

Jedna symulka miana nurka nie czyni.

0

Jak dla mnie symulka Nelsona, to jest idealna kopia 1:1 tej akcji: -->

0

Arthur out, Semedo in, czyli Nelson na PO, a Sergi na skrzydło.

1

Suárez, jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili :O

1

Luis, te niektóre twoje zmarnowane setki przestają być śmieszne.

2

ON JEST N-I-E-M-O-Ż-L-I-W-Y!

4

Gruby, co to miało być?!!!!!

0

To co Messi x2? :D

2

Najlepsze, że juz miałem napisane GOLLAZZO zanim on zdobył bramkę, czyli wiem już co trzeba robić przy wolnych Leo :D

8

GOLLLAAAAAAZOOOOO! Ile można było czekać.

1

Messi, masz szansę na przełamanie z tych wolnych.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jakby to powiedział Patryk Mirosławski: Kurtyna w górę, no i zaczynamy! 90 minut najpiękniejszego sportu świata!

0

Nigdy nie byłem w Hiszpanii, więc oceniam te stadiony na podstawie tego, co widzę podczas transmisji itd.

0

Każdy ma inny gust. Mi się na przykład żaden ze stadionów tych w teorii gorszych drużyn nie podoba.

0

Na żadnym. Tak tylko pytam.

0

Jakie wam stadiony w Hiszpanii (poza Camp Nou oczywiście) wam się najbardziej podobają? Mi podoba się Mestalla, Wanda Metropolitano, San Mames, Ramon Sanchez Pizjuan i Benito Villamarin.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?