PhilCoutinho007
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2019
1 obserwujący
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ależ piękna atmosfera na Etihad :D
8
City - Tottenham, zapowiada się wielki mecz.
0
Czyli innymi słowy, muszę pójść do Madame Minerwy przy ladzie i tam kupić bilety?
0
Messi w 2015 zdobył to wszystko oprócz Złotego Buta, ponieważ wtedy mimo 41 goli tracił 7 do Cristiano. A jeśli chodzi o pytanie, to wątpię.
0
Czy ktoś wie, kiedy na Heliosie będzie dostępna rezerwacja na Avengers: Endgame? Przy każdym seansie pisze: "Rezerwacja biletów na wybrany seans nie jest dostępna". To oznacza, że rezerwacji przez internet nie będzie można zrobić, czy trzeba jeszcze parę dni poczekać?
0
I te piękne mecze z City, czy Bayernem. A finał z Juve to mój drugi ulubiony finał po meczu z United w 2011. Wtedy też w pięknym stylu pokonaliśmy Juventus.
2
Też kibicuję im w tym meczu. Z całego szacunku do Guardioli, który jest trenerskim geniuszem, to nie lubię City, kolejnego z klubów, żyjących tylko i wyłącznie z milionów funtów.
0
Akurat Rabiota to już w przypadku tego śmiesznego klubu nie powinno się wymieniać jako chociażby rezerwowego piłkarza.
0
Akurat tu specjalnie o rezerwach nie można mówić. Zmiany w porównaniu z meczem z Chelsea to Milner za Hendersona i Wijnaldum za Keitę, a w ataku Origi za Firmino. Środek pola z tymi piłkarzami i tak jest bardzo silny. Zdecydowanie Origi to jest nowość jak na taki mecz.
0
Nantes 3:1 PSG :DDDDDD
Co się dzieje w tej lidze?!
0
Pewnie Klopp dał mu odpocząć, bo jakichkolwiek informacji o jego urazie nie było.
3
Alexander-Arnold to jednen piłkarz.
0
Skład Liverpoolu:
Alisson
Alexander-Arnold Van Dijk Matip Robertson
Milner Fabinho Wijnaldum
Salah Origi Mane
Ławka: Mignolet, Shaqiri, Sturridge, Henderson, Keita, Firmino, Gomez.
Skład Porto:
Casillas
Militao Pepe Felipe Alex Telles
Otavio Perreira Herrera
Corona Marega Brahimi
0
Jak tak to ma wyglądać, to nie widzę tutaj miejsca dla Umtitiego. On myśli, że takie coś da się wyleczyć w zachowawczy sposób. Brak słów. Jeśli ktoś wyłoży dużą sumę to sprzedawać i kupić De Ligta w jego miejsce. Pique, Lenglet, De Ligt i Todibo w zupełności wystarczą, na wszelki wypadek można sięgnąć do rezerw.
0
W następnej mają Eibar na wyjeździe. Jeśli wtedy przegrają, matematycznie można zdobyć mistrza na Mendizorrozie z Alaves.
3
Co do odpoczywania przed najważniejszymi meczami Ligi Mistrzów. Ostatnio, jak Barça użyła tej metody, to wygrała Ligę Mistrzów. Był to sezon 2005/2006. Barcelona wygrała Ligę mając 12 punktów przewagi nad drugim Realem, który z trudem osiągnął wicemistrzostwo. Może wydawać się dziwne, ale Barça mistrzem została "dopiero" po 36. kolejce La Ligi, mimo, że na półmetku miała 13 punktów przewagi nad Los Blancos. Stało się tak, ponieważ Barça była wtedy myślami przy meczach Champions League. W pierwszej rundzie Barça zdobyła 46 punktów, a w drugiej - zaledwie 36, co i tak wystarczyło do mistrzostwa. W między czasie Barça wygrywała na takich stadionach jak Stamford Bridge, czy San Siro, gdzie Ronaldinho popisał się pamiętną asystą do bodajże Guliy'ego. Później wygrała CL w pamiętnym finale z Arsenalem.
Myślę, że w ogóle Barça powinna odpuszczać niektóre mecze, dawać szanse młodym, zwłaszcza przy takiej przewadze. Sezon 2017/2018 mógł się przecież też tak samo potoczyć. No, ale wtedy były inne priorytety: wygrana Liga bez porażki. Jak się skończyło, wszyscy wiemy.
0
Jeśli Atletico przegra z Eibarem, a Barça wygra z Realem Sociedad, to oznacza, że Barça będzie mogła zapewnić sobie mistrzostwo już w meczu z Alaves. Będzie wtedy już 12 punktów przewagi i 4 kolejki do końca.
1
To tak z przymrużeniem oka ;)
0
U siebie.
14
Myślę, że to jest dobry moment, żeby przypomnieć zwycięski skład Juventusu w meczu z Ajaxem:
Onana
Veltman - De Ligt - Blond - Mazraouri (11' Sinkgraven, 82' Magallan)
Schone - De Jong
Ziyech (88' Huntelaar) - Van De Beek - Neres
Tadić
(͡° ͜ʖ ͡°)
0
AJAAAAAAAAAAAAAAAAX
3
Trzeba było jeszcze zagrać do Coutinho, ale po za tym akcja miodzio.
0
Karny był oczywisty.
0
No to dzisiaj strzela 3 :D
3
Skład powinien wyglądać tak:
ter Stegen
Roberto - Pique - Lenglet - Alba
Rakitić - Busquets - Vidal
Messi - Suárez - Coutinho
Z ławki może wejść: Dembele za Coutinho na ostatnie 20 minut, Arthur za Vidala aby uspokoić grę oraz Semedo za Roberto aby mieć więcej szybkości na prawej flance.
0
Powinien zagrać Roberto, tak jak powiedziałeś, brak Semedo oznaczałby dla Mane autostradę.
3
Dokładnie to jest 3. sezon bez Daniego, ale mogłeś się pomylić. I muszę się z tobą zgodzić, dla mnie Dani to bezapelacyjnie najlepszy PO w historii, na chwilę obecną nie widzę piłkarza, który może dorównać Daniemu.
0
Akurat tutaj nie ma co mu się dziwić, ponieważ City mimo wszystko cały czas walczy z Liverpoolem o mistrza Anglii, a będzie miało jeszcze wyjazd na Old Trafford, czy mecz z Tottenhamem, z którym spokojnie mogą stracić punkty.
0
Pytanie do fanów Star Wars: Czy ktoś tutaj wierzy w Reylo? Czy raczej będzie inny związek w Epizodzie IX?
1
Najważniejsze, że drużyna nie przegrała tego meczu. Do zapomnienia jest to spotkanie. Teraz można spokojnie rozpocząć przygotowania na rewanż z United.