PietrasCoelho
Dołączył/a: maj 2019
Warszawa
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@soczeq11 XDDDDDDDDD
0
@BCF9981 ale bzdura.
trzeba mieć 15 lat, żeby tak pisać
0
@bartoszek bo w teorii nie kosztował nas nic
0
@Barca-Messi10 chodzi mi o przedsezonowe zamiary
0
@ziomal88 w tamtym sezonie też miewał głupie straty
1
@kakusus Barcelona nas rozpieściła, ale mało który klub na świecie realnie walczy o 3 trofea
0
@VamosFCB11 no trzeba przejść Napoli i walczyć o top 3, to są cele, które prędzej osiągnie Xavi niż Marquez
1
@BORO_12 nie bronię go, ale wstawianie kolejnego amigosa to też dla mie tragiczny pomysł
2
@dawidlampa no ale jego kontrakt też się rozłożył. W ten sposób każdy zawodnik kończący poważne granie na topie przynosi straty
9
Wstawianie tutaj Suareza to trochę pomyłka XD
0
@BORO_12 Xavi już zebrał doświadczenie, zdobył trofea.
Marquez nie ma nic i jest kotem w worku. Po sezonie, moze i tak, teraz na pewno nie.
I nie wiem kto tu się nie zna, skoro mówi o Marquezie w połowie sezonu jako ratunku dla Barcelony
1
@Lionel_Messi10 nie no sam nie wierzę w to, co czytam. Tito geniuszem? 7:0 z Bayernem samo się przegrało?
Barca grała wtedy nieźle, ale bez przesady. Nie mamy perspektywy żeby mówić ile by wygrał i gdybać.
W ten sam sposób można mówić, że gdyby nie kontuzje Ansu miałby już złotą piłkę, a gdyby Neymar nie odszedł z Barcelony, to byśmy w tym roku mieli la decimę
0
@BORO_12 Nie, nie na farcie tylko najlepiej punktowaliśmy. W tym sezonie 2-3 mecze w ten sposób przepchnięte i bylibyśmy na 1. miejscu. W tym momecnie wymiana Marqueza za Xaviego to głupota
1
@BORO_12 Xavi wyciągnął w zeszłym sezonie 2 trofea. Marquez nie prowadził żadnej drużyny poza młodzieżówkami.
Nie wiemy nic o jego stylu pracy, bo i tak Barca Atletic jest podporządkowana 1. zespołowi.
1
@BORO_12 dlaczego jest lepszym trenerem?
0
@Barca2022 i kto w zamian?
0
@Sebolinho nawet jeżeli to nic w tym złego :)))
2
Lamine jest piękny
1
@LatajacyHolender jakby to był ktokolwiek inny to byś mówił, że mądrze gada
0
@BORO_12 obaj nie kosztowali nawet 10 baniek, a Ty o 22+ bonusy mówisz?
0
@Czawi Isco w tym sezonie jest przekozakiem
4
@mrmiki mecz przekręcony w niewyobrażalnej skali i mamy siedzieć cicho?
0
@Hadim Materace to Atletico
1
@Qaz123 Michel nie odejdzie w połowie sezonu, a szczerze wątpię żeby Xabi Alonso przeszedł do Barcelony jako madritista.
2
@Kazragore o stary, gdzie masz czapeczkę aluminiową?
0
Komentarz usunięty
0
@AxelF w tym klubie to ciężko błysnąć
0
@Magicc89PL @Roni988 no i ja nie mówię, że nie. Ale no gadanie, że nic się przez 2 lata nie zmieniło to manipulacja.
1
@barcanawieki no już bez przesady XD widocznie poprawił grę w pierwsze pół roku + zeszłym sezonie. W tym się posypało
2
@Patro98 Simons sam chciał odejść