6

@FATTOMY hehe bo wiecie czarni :-DDD

0

@busel004 to Xavi widział ich na treningu i uważam, że wiedział lepiej kto powinien grać a kto nie.

10

@busel004 Xavi to go wyciągnął z rezerw przecież

1

Fermin tak gra a my ściągamy piłkarza, przez którego będzie grzał ławkę

4

@Rsk94 niestety, Yamal nie może tam zagrać bo nie jest Baskiem

0

@Kubik23 tak samo jak z Ferranem?

0

@Death11 wy naprawde nadajecie do kibicowania tylko tym co wygrywają XD

4

@B4rtos No Roque widocznie odstaje na każdym polu

3

Pau Victor klasa

4

Czytać się nie da tych komentarzy "kibiców" Barcelony XD A Ci co piszą, że City wystawia pierwszy skład to chyba tylko dwa mecze w sezonie oglądają.

0

@Onlikox ludzkie pojęcie przechodzi jak czytam takie komentarze

0

@BORO_12 pełno klubów działa na zasadzie kredytów. Nikt nie ma kilkuset milionów / miliarda na koncie. Wyjątkiem jest PSG ? City i sytuacje jak transfery Neymara.

0

@BORO_12 oczywiście, że tak

2

@ArcziArtt Ty myślisz, że kluby inwestują bez kredytów?

0

@Korti1921 każdy kraj ma własne sposoby nadawania obywatelstwa. Nic nam do tego

0

@Krecinho
1. Villa zrobił swoje, dał Barcelonie LM w 2011 i do tego jeszcze odchodził po kontuzji.
2. Cou miał ustalony transfer przed drugim wypożyczeniem tak czy siak
3. Paco został sprzedany za 21 baniek, a wcześniej 2 miliony BVB dało za wypożyczenie. Czyli zapłacili nam 23 mln.
4. Griezmann został sprzedany za 23 + 10 za wypożyczenie.

0

@MaciejZ Może dlatego, że nie są dyskryminowani? A z tą asymilacją to dobrze? Że zatracają swoją tożsamość kulturową i drugie pokolenie już nie potrafi mówić po polsku?
@Korti1921 podaj mi swoje nazwisko i nazwisko panieńskie swojej matki. Do tego miejsce zamieszkania. Zaraz okaże się, że jesteś Polakiem ale od drugiego pokolenia, bo Twoi przodkowie byli Niemcami, Austriakami albo Rosjanami. I ot bańka pęka. A "porównanie" jest tak debilne, że mówi o Tobie bardzo dużo

0

@barcelonaLM Kounde jest bardzo inteligentnym człowiekiem z otwartą głową. Nie jest obojętny na problemy społeczne. Czego nie można powiedzieć o naszych "orłach"

0

@Korti1921 ale głupie porównanie XD

2

@DzizuSS ale oni nie są "farbowanymi lisami". Urodzili się we Francji

0

@Rivaldinho11 tylko ze większośc tych piłkarzy nie pochodzi z Afryki tylko urodziło się we Francji

11

Bardzo przykre jest to, że:
1. Ludzie wypominają korzenie afrykańskie Francuskim piłkarzom i wskazują to jako coś negatywnego
2. Uważają, że ta przyśpiewka jest w porządku
3. Takie zachowanie usprawiedliwiają to Polacy (jak mniemam), którzy są rozsiani po całym świecie, prawie 10 milionów poza granicami kraju i do tego po dwóch wojnach mieszkający w zlepku kraju pełnym osób z korzeniami Romów, Cyganów, Niemców, Czechów, Litwinów, Białorusinów, Ukraińców i Rosjan i Żydów. Hipokryci.

13

@xavi890 jak Carvajal był dla Ciebie niewidoczny to polecam zmienić hobby z oglądania piłki nożnej na coś innego

3

@Sylwinho2823 racja, mój błąd

2

@peetwithbarca 4 asysty :)

1

Komentarz usunięty

0

Naprawdę, brak słów

0

@revolution33 Nie naprawiłoby to budżetu, bo byłaby sytuacja jak z Neymarem. Kluby żądałyby od Barcelony 2x cen za byle placki

1

@vangoor zabłysnąłeś

11

@vangoor co to za porównanie z dupy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?