PietrasCoelho
Dołączył/a: maj 2019
Warszawa
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@FATTOMY hehe bo wiecie czarni :-DDD
0
@busel004 to Xavi widział ich na treningu i uważam, że wiedział lepiej kto powinien grać a kto nie.
10
@busel004 Xavi to go wyciągnął z rezerw przecież
1
Fermin tak gra a my ściągamy piłkarza, przez którego będzie grzał ławkę
4
@Rsk94 niestety, Yamal nie może tam zagrać bo nie jest Baskiem
0
@Kubik23 tak samo jak z Ferranem?
0
@Death11 wy naprawde nadajecie do kibicowania tylko tym co wygrywają XD
4
@B4rtos No Roque widocznie odstaje na każdym polu
3
Pau Victor klasa
4
Czytać się nie da tych komentarzy "kibiców" Barcelony XD A Ci co piszą, że City wystawia pierwszy skład to chyba tylko dwa mecze w sezonie oglądają.
0
@Onlikox ludzkie pojęcie przechodzi jak czytam takie komentarze
0
@BORO_12 pełno klubów działa na zasadzie kredytów. Nikt nie ma kilkuset milionów / miliarda na koncie. Wyjątkiem jest PSG ? City i sytuacje jak transfery Neymara.
0
@BORO_12 oczywiście, że tak
2
@ArcziArtt Ty myślisz, że kluby inwestują bez kredytów?
0
@Korti1921 każdy kraj ma własne sposoby nadawania obywatelstwa. Nic nam do tego
0
@Krecinho
1. Villa zrobił swoje, dał Barcelonie LM w 2011 i do tego jeszcze odchodził po kontuzji.
2. Cou miał ustalony transfer przed drugim wypożyczeniem tak czy siak
3. Paco został sprzedany za 21 baniek, a wcześniej 2 miliony BVB dało za wypożyczenie. Czyli zapłacili nam 23 mln.
4. Griezmann został sprzedany za 23 + 10 za wypożyczenie.
0
@MaciejZ Może dlatego, że nie są dyskryminowani? A z tą asymilacją to dobrze? Że zatracają swoją tożsamość kulturową i drugie pokolenie już nie potrafi mówić po polsku?
@Korti1921 podaj mi swoje nazwisko i nazwisko panieńskie swojej matki. Do tego miejsce zamieszkania. Zaraz okaże się, że jesteś Polakiem ale od drugiego pokolenia, bo Twoi przodkowie byli Niemcami, Austriakami albo Rosjanami. I ot bańka pęka. A "porównanie" jest tak debilne, że mówi o Tobie bardzo dużo
0
@barcelonaLM Kounde jest bardzo inteligentnym człowiekiem z otwartą głową. Nie jest obojętny na problemy społeczne. Czego nie można powiedzieć o naszych "orłach"
0
@Korti1921 ale głupie porównanie XD
2
@DzizuSS ale oni nie są "farbowanymi lisami". Urodzili się we Francji
0
@Rivaldinho11 tylko ze większośc tych piłkarzy nie pochodzi z Afryki tylko urodziło się we Francji
11
Bardzo przykre jest to, że:
1. Ludzie wypominają korzenie afrykańskie Francuskim piłkarzom i wskazują to jako coś negatywnego
2. Uważają, że ta przyśpiewka jest w porządku
3. Takie zachowanie usprawiedliwiają to Polacy (jak mniemam), którzy są rozsiani po całym świecie, prawie 10 milionów poza granicami kraju i do tego po dwóch wojnach mieszkający w zlepku kraju pełnym osób z korzeniami Romów, Cyganów, Niemców, Czechów, Litwinów, Białorusinów, Ukraińców i Rosjan i Żydów. Hipokryci.
13
@xavi890 jak Carvajal był dla Ciebie niewidoczny to polecam zmienić hobby z oglądania piłki nożnej na coś innego
3
@Sylwinho2823 racja, mój błąd
2
@peetwithbarca 4 asysty :)
1
Komentarz usunięty
0
Naprawdę, brak słów
0
@revolution33 Nie naprawiłoby to budżetu, bo byłaby sytuacja jak z Neymarem. Kluby żądałyby od Barcelony 2x cen za byle placki
1
@vangoor zabłysnąłeś
11
@vangoor co to za porównanie z dupy