1

@michal26 użytkownik o nicku Heros czy coś takiego dał wszystkim poza Robertem 5, a Polakowi 10 XD

4

@kanver_ Lewy mówił, że treningi Xaviego są tak samo ciężkie jak te w Bayernie

0

@JJ77 przeczytaj Trylogię to zrozumiesz jak używać tego wyrażenia :)

0

@gabrielos1899 oczywiście, że były. Chociażby 4 bramki Suareza i 3 bramki Messiego z Valencią, gdzie tam mogło być naprawdę grubo.

0

@J4no no a w połowie z tych meczów co wymieniłem mogliśmy też tyle wbić

0

@RivaldoVitorBorba nie pamiętam takiego

0

@Murazor z Betisem to graliśmy w pięknym stylu i bramki były ładniejsze niż wczoraj. No i Betis jest 2x mocniejszy od Valladioid

0

@MaFCB na tym etapie rok temu Barcelona ogrywała Betis 5-0 i też każdy się zachywcał

3

@gabrielos1899 jak tłukliśmy Real 5-0, 6-2, 5-1. Jak dostała od nas Valencia 7-1, PSG 6-1, Bayer Leverkusen jak sam Messi im 5 wbił bramek. Były mecze gdzie Suarez z Messim się bawili i obaj zdobywali po 2,3 bramki, a Ty coś gadasz, że nie było takich meczów XD
W samym 2015 było 8-0 z Cordobą, 6-0 z Granadą, 8-1 z Huescą, 6-0 z Elche, 6-1 z Rayo, 6-0 z Getafe

0

@kanver_ Valle nie ma w klubie ziomek

0

@Janas11224 nie ma co ukrywać, że miał olbrzymią pensję i w pressingu by nie pracował jak pozostali. Niemniej szkoda, bo straciliśmy topowego piłkarza

0

@Campeon87 moim zdaniem grał świetnie

0

@Cule w domyśle w jego czasach, a nie mając 14 lat. Czytaj między wierszami xd

0

Oby tylko nie było jak z Coutinho, który pierwsze pól roku zachywcał

0

@noface żaden z nich nie grał w wieku 17 lat w pierwszej 11. 3 mecze z rzędu w La Liga. To nie kwestia generacji, tylko tego, że Barcelona powinna wpuszczać 17-latków po 20/30 minut a nie grać nimi cały mecz. Ale kadra jest zbyt dziurawa, żeby to robić. Jakby Bernal wchodził do zespołu jeszcze za Busquetsa, to by takiej kontuzji pewnie nie odniósł.

1

@armin84 nie ma czym się chwalić

0

@BARCA1899Messi a przypadkiem Font nie zapowiadał kandydatury?

0

@Ziemny Valle, Fort, Olmo

3

@krzak90 tylko 3 kluby nie miały w zeszłym sezonie problemów z rejestracją. Bilbao, Real i Atlético.
Kiedyś nie było o tym głośno bo zasady La Liga były mniej skrupulatne a i też dziennikarstwo sportowe było inne.
Tebas zrobił swoje.

0

@BORO_12 Yamal, Gavi, Cubarsi, Balde, Fort - wszyscy byli wystawiani kosztem kolejno Ferrana/Raphinii, De Jonga/Romeu/Roberto, Martineza/Kounde/Christensena, Alby, Marcosa Alonso

0

@Kubsoleon obstawiam, że Casado będzie grał na licencji Barcy B

1

Dycha na plecach raczej definitywnie wyjaśnia sytuacje

0

@Derean jeżeli odejdzie, to takie zachowanie da mu tylko gwizdy w Bilbao

1

@norbo80 jasne, że tak. Lisandro Martinez też sobie radzi. Jasne, że lepiej mieć wieżę 190cm, ale to nie trzeba skreślać niższych obrońców.

0

@J4no no bez jaj XD Idąc tym tropem w wyborach w Polsce nie powinni ludzie z Polonii w Stanach albo UK

0

@Guti84 tak, imigrancka. Jeżeli ktoś wjeżdża do Twojego kraju to jest imigrantem, a jak z niego wyjeżdża to jest emigrantem. To chyba proste do zrozumienia, prawda?

7

@4Fabregas4 XDDD Roque nie miał jednego dobrego zagrania w presezonie, skreśla go drugi z rzędu trener, ale tutaj ludzie oczywiście wiedzą lepiej

0

@J4no a mnie się podoba to co napisał. I dziwię się, że można w ogóle popierać Le Pen i jej ksenofobiczne i rasistowskie skręty.
A co do @masik86 problemem nie jest "lewactwo" tylko nieumiejętna polityka imigrancka. Tak samo nieudolną miały wówczas prawicowe Niemcy i Włochy.

0

@norbo80 Puyol, Masche i Umtiti też mega wysocy nie byli

0

@JarekS zostawcie go

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?