7

@Rifek no a jaka XD?

0

@Elvisek to akurat prawda XD

0

@David_Martin ta a parę tygodni temu się spuszczałeś jak klepali Real i Bayern

0

@Elvisek ale nie jest bramkarzem na profil Barcy, nie gra dobrze nogami i na przedpolu. Zawala drugi mecz

4

A jak pisałem, że Szczęsny to nie profil na Barcę, i, że Peña nie daje podstaw, żeby go posadzić na ławkę, to mnie jechali tu z błotem.

0

@martool2 co? Dlatego właśnie podaję G/A, a nie ogólne staty jako wyznacznik. Padła teza że Kounde jest lepszy w ofensywie od Alvesa co jest bzdurą. A już o całokształcie nie wspomnę, bo Alves może bić się o top 1 w historii na tej pozycji

0

@Barcatroll Alves 408 meczów, 22 bramki i 105 asyst w Barcelonie - 0,31 G/A na mecz. Kounde w 117 meczach - 27 G/A czyli "tylko" 0,18. Póki co przepaść w ofensywie

0

@martool2 Ty sprawdź ile Alves nastukał bramek i asyst i dopiero porównuj. Na pewno Kounde nie jest lepszy w ofensywie od Alvesa

0

@bulo spalony to spalony. My też na takie łapaliśmy

0

@AxelF Kounde to wyjątek bo ma etykę pracy. Wątpię by ktokolwiek inny na świecie byłby tak w stanie dobrze się przebranżowić.

0

@Goralkov brazylijczycy mają to do siebie, że często się żenią w b młodym wieku. Tam kuleje wychowanie

0

@Lewangoooolsky do tego była bardzo ładna asysta do Lamina po golu ze spalonego (spalony nie był przy podaniu Holendra), nie ma co go za mecz z Betisem krytykować

0

@[Oli] Pau Victor i Martin wyraźnie odstawali

0

@Czarny_ck XDD no błagam

0

@Karomek w ostatni rok też nasz "kapitan" nie dostarczył powodów, żeby stać za nim murem

0

@addept nie napisałem, że chcę. Zadałem pytanie w ramach dyskusji / rozkminy a Ty już odpowiadasz passive agressive XD

0

@addept Kounde wraca na środek?

0

@MagdJanko miał jedną interwencję gdzie wyszedł do wrzutki i po rzucie roznym. Mecz z Bilbao o wiele lepszy

2

@Ibunk to samo było na Bernabeu, jak był niedosyt, że Lewy tylko 2 XD

0

@Yoshi94 trochę nieadekwatna sytuacja, bo wszedł nierozgrzany i to była pierwsza interwencja.

0

@vadner jakby był rozgrzany to pewnie by to wyjął. Tak jak pięknie obronił pod koniec meczu strzał Żółwia. Szczęsny zawinił przy 1 bramce, gdzie przepuścił strzał w środek nad sobą i przy czerwonej kartce. Moim zdaniem raczej zły mecz niż dobry Wojtka

9

@siara10 ale Wy naprawdę jestescie odklejeni

0

@Iniesta19820815 głupie i krótkowzroczne myślenie

0

@Marjando na tej stronie jest artykuł podliczający stratę - cena transferu, zaległa kwota wynagrodzenia + problem z amortyzacją. I nie, jeżeli odejdzie do innego klubu to Barcelona będzie musiała mu zapłacić cały kontrakt, który niezależnie od tego czy się dogadają na raty czy nie, będzie wpisany w finansowym fair play jako wydatek

0

@Litman no jak cała drużyna

1

@MOLESTA zaraz Cię zjadą bo nie idziesz z modną falą opinii

8

@Iniesta19820815 mmmm straty na poziomie 100 milionów ale uważasz siebie za kibica

1

@WhiteBearcub odejście Olmo byłoby stratą na ponad 100 milionów, więc wolę Laportę i brak strat

0

@Nightraider nie tylko Barcelona sprzedaje aktywa, loże itd. Po prostu o nas jest głośno

0

@Nightraider Wracamy po kilku latach do zasady 1:1, jeżeli nie będziemy zadłużać pensjami i brakiem wyników (tj. awansu do LM) to nie wypadniemy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?