PietrasCoelho
Dołączył/a: maj 2019
Warszawa
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Rifek no a jaka XD?
0
@Elvisek to akurat prawda XD
0
@David_Martin ta a parę tygodni temu się spuszczałeś jak klepali Real i Bayern
0
@Elvisek ale nie jest bramkarzem na profil Barcy, nie gra dobrze nogami i na przedpolu. Zawala drugi mecz
4
A jak pisałem, że Szczęsny to nie profil na Barcę, i, że Peña nie daje podstaw, żeby go posadzić na ławkę, to mnie jechali tu z błotem.
0
@martool2 co? Dlatego właśnie podaję G/A, a nie ogólne staty jako wyznacznik. Padła teza że Kounde jest lepszy w ofensywie od Alvesa co jest bzdurą. A już o całokształcie nie wspomnę, bo Alves może bić się o top 1 w historii na tej pozycji
0
@Barcatroll Alves 408 meczów, 22 bramki i 105 asyst w Barcelonie - 0,31 G/A na mecz. Kounde w 117 meczach - 27 G/A czyli "tylko" 0,18. Póki co przepaść w ofensywie
0
@martool2 Ty sprawdź ile Alves nastukał bramek i asyst i dopiero porównuj. Na pewno Kounde nie jest lepszy w ofensywie od Alvesa
0
@bulo spalony to spalony. My też na takie łapaliśmy
0
@AxelF Kounde to wyjątek bo ma etykę pracy. Wątpię by ktokolwiek inny na świecie byłby tak w stanie dobrze się przebranżowić.
0
@Goralkov brazylijczycy mają to do siebie, że często się żenią w b młodym wieku. Tam kuleje wychowanie
0
@Lewangoooolsky do tego była bardzo ładna asysta do Lamina po golu ze spalonego (spalony nie był przy podaniu Holendra), nie ma co go za mecz z Betisem krytykować
0
@[Oli] Pau Victor i Martin wyraźnie odstawali
0
@Czarny_ck XDD no błagam
0
@Karomek w ostatni rok też nasz "kapitan" nie dostarczył powodów, żeby stać za nim murem
0
@addept nie napisałem, że chcę. Zadałem pytanie w ramach dyskusji / rozkminy a Ty już odpowiadasz passive agressive XD
0
@addept Kounde wraca na środek?
0
@MagdJanko miał jedną interwencję gdzie wyszedł do wrzutki i po rzucie roznym. Mecz z Bilbao o wiele lepszy
2
@Ibunk to samo było na Bernabeu, jak był niedosyt, że Lewy tylko 2 XD
0
@Yoshi94 trochę nieadekwatna sytuacja, bo wszedł nierozgrzany i to była pierwsza interwencja.
0
@vadner jakby był rozgrzany to pewnie by to wyjął. Tak jak pięknie obronił pod koniec meczu strzał Żółwia. Szczęsny zawinił przy 1 bramce, gdzie przepuścił strzał w środek nad sobą i przy czerwonej kartce. Moim zdaniem raczej zły mecz niż dobry Wojtka
9
@siara10 ale Wy naprawdę jestescie odklejeni
0
@Iniesta19820815 głupie i krótkowzroczne myślenie
0
@Marjando na tej stronie jest artykuł podliczający stratę - cena transferu, zaległa kwota wynagrodzenia + problem z amortyzacją. I nie, jeżeli odejdzie do innego klubu to Barcelona będzie musiała mu zapłacić cały kontrakt, który niezależnie od tego czy się dogadają na raty czy nie, będzie wpisany w finansowym fair play jako wydatek
0
@Litman no jak cała drużyna
1
@MOLESTA zaraz Cię zjadą bo nie idziesz z modną falą opinii
8
@Iniesta19820815 mmmm straty na poziomie 100 milionów ale uważasz siebie za kibica
1
@WhiteBearcub odejście Olmo byłoby stratą na ponad 100 milionów, więc wolę Laportę i brak strat
0
@Nightraider nie tylko Barcelona sprzedaje aktywa, loże itd. Po prostu o nas jest głośno
0
@Nightraider Wracamy po kilku latach do zasady 1:1, jeżeli nie będziemy zadłużać pensjami i brakiem wyników (tj. awansu do LM) to nie wypadniemy