0

@seicel tak akurat robi Florentino bo jego biała telewizja robi nagonki na sędziów w sposób oszczerczy i poniżej jakiejkolwiek krytyki. Oni nie przedstawiają zmartwienia stanem sędziowania, tylko tworzą paskudną propagandę i szkodliwe materiały ż eby wywierać presję. Sędziowie są tragiczni, ale te materiały jeszcze nakręcają spiralę

0

@ini_barca la dziecinada to jest to, że nadal nie potrafią korzystać poprawnie z VAR, że popełniają błędy, których nie widzi się w reszczie top 7 w Europie, że sędziowie nie chronią drużyn technicznych przed rzeźnikami z Alaves czy Getafe, że nie ma goal line technology, nie nie potrafią poradzić sobie z czasem netto gry, który w przypadku niektórych drużyn wynosi mniej niż 45(!!!!) minut. To jest problem sędziowania w Hiszpanii, a nie to, że ktoś narzeka. Barcelonę już raz w 2014 roku oszukali na mistrza :)

1

@Pitinho Beckham, Zidane, Ibra, Pele

0

@ArturS to nie ten kaliber

1

Przestańcie pisać o Nico jako defensywnym pomocniku, bo to się już chore robi XD

0

@AntiVARdridista tylko, że wtedy Barca miała 4 pkt straty i 4 porażki w całym sezonie. Teraz mamy już 5, a pewnie ze dwa razy jeszcze przegrają

0

@jamesbond6 Nico i Todibo raczej pójdą za klauzule

0

@Kubsoleon Nico grał słabo, nie było wtedy dla niego miejsca. Potem nieudane wypożyczenie do Valencii

1

@TroY_PL najlepszym pomocnikiem był Gundogan

0

@Barcatroll oni mają tyle bo przychodzili za darmo. I mają tyle brutto, Yamal ma dostać tyle netto

1

@ObiwanKenobi Monaco do ogrania w 11., oby PSG nie utrzymało formy do marca

0

@Ja124477yr4 dalej nie rozumiesz,a mi sie nie chce już marnować na Ciebie czasu

0

mniej czytaj szmatławców a więcej rzetelnych informacji. Bo kupno Olmo i budowa CN to zasługa Laporty a nie błędy

0

@Ja124477yr4 no jak facet niszczy Ci klub finansowo jak buduje nowy stadion, przywraca do zasady 1:1 i sprzedał większość pasożytów typu Depay, Dembele itd?

0

@Ja124477yr4 XD wy naprawdę nie macie pojęcie o czym mówicie

2

@jacek905 XDDDDDDDDDD

1

Dziwi mnie branie w wygranym 7:1 meczu do oceny statystyk odbiorów czy przechwytów u obrońców. Sprawdźmy ile założyli spalonych, oglądając mecz jak odcinali możliwości podań, jak rozgrywali i czy musieli to robić, czy przeszły przez nich długie podania, ile mieli % celnych zagrań. Cubrasi grający koncert w obronie dostaje ocenę jakby wynik był 1:1. Ogólnie oceny za ten mecz są oparte na statystykach ale brak tutaj tekstu oka i głębszych danych. De Jong miał sporo progressive carries, Casado sporo odbiorów i kluczowa interwencja gdzie sprawdzali karnego. Ale to za mało żeby przebić 7-kę przy takiej deklasacji.

1

@michal26 +1, ocenanie obrońcy tylko po wslizgach i odbiorach w takim meczu to brak znajomości piłki nożnej

0

@Gronek i zawalił 3 bramki, Pena przez cały sezon moze tyle z własnej winy puścił

0

@CATALUNYA1308 ta, szczególnie, że na Valencię wyszedł De Jong, Fermin, Ferran i Garcia XD W chuj niezmieniony ten skład zwycięski

4

Ja trochę nie rozumiem dlaczego broni Wojtek

0

@Hindus na pewno mniej niż Araujo nie dostanie. Tutaj przynajmniej zgodzi się na klauzulę 1 mld

2

@KAROLC-10 Flick ma go chcieć, a to on powinien decydować

0

@kejdzi jak najbardziej. Póki co fajnie by było na tydzień się wstrzymać z ocenami. Chociaż te 65mln martwi

0

@kejdzi to nie jest potwierdzona kwota

0

Spodziewałem się jednak pensji na poziomie 12, a nie aż 15

0

@novy1899 Ćwiakala bardzo często wypowiada się o grze i legendach Barcelony w pozytywach. Nawet napisał książkę o Barcelonie. Wy wszędzie szukacie sympatii komentatorów i czy lubią klub któremu kibicujecie czy nie. Trochę to dziecinne

26

@Rarenzio nie widziałem dawno głupszego komentarza, naprawdę XD

0

@Rifek no dla mnie to wyjście to jest nieporozumienie. Na poziomie Peńi z poprzedniego sezonu

0

@Snickers96 no tak, a karny to nie jego wina?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?