2

@Bolton redaktor źle zrouzmiał przyśpiewkę. Oni Real obrażają "jesteście tylko gównianą Barceloną" - w rozumieniu, "jesteście gorszą Barcą".

0

@Antimadridista_WR wątpię żeby taki piłkarz z taką pensją chciał być rezerwowym

0

@Barca_Big_Moment nie "Barca to stan umysłu" tylko piłkarze, którzy nie grają, sa po prostu za słabi na grę

2

@Antimadridista_WR ten sam, co nam razem z Araujo zawalił ćwierćfinał rok temu?

1

@BORO_12 tylko niestety Frimpong jest ostatnio przeciętny w obronie, ale do przodu jest kozakiem. I to nie jest zawodnik na ławkę

0

@lukmrz to też prawda, zobaczymy jak będzie wyglądał i przede wszystkim czuł się Dani w najbliższych meczach i jaki będzie wynik w klasyku. Bo to może dać pozytywny lub negatywny wpływ na morale

0

@lukmrz dla mnie Fermin za Olmo i jazda. Pokazał to szczególnie w meczu z Bayernem i pierwszym ćwierć finale z BVB, że to on jest na ten moment "10" pod wysoki pressing i asysty. Olmo lepszy do kontrolowania meczu albo dociśnięcia pod koniec. Ale z resztą w pełni zgoda

1

W mojej opinii to jest już wielki sukces. Gratulacje dla zespołu

1

@CurryTheGoat30 gdybyśmy wygrywali mecze to byśmy wygrywali trofea, no popatrz

0

@Joe_Pesci ten co już Ter Stegena chce żegnać

0

@xavi890 z drużynami, które atakują to Barcelona ma najlepsze wyniki. A te ogóry co stawiały autobusy to właśnie nas zatrzymywały - Getafe, Leganes itd

1

@KmN moim zdaniem oprócz głowy to zabrakło pary w nogach

1

@jeonek z jego szybkości wychodzi póki co tyle, że jest pierwszy do wybicia piłki pod nogi albo groźnego faulu. XD

0

@comtedurgell @krystus48 tak jak przewidziałem. Mieliście swój spacerek

0

@Danny Gaucho jeżeli dołączyli do klubu i nie znaleźli się w kadrze - moim zdaniem nie powinni otrzymać medali. Nie mieli żadnego wpływu

0

@addept @ViscaBarca123 czyli rozumiem, że na ocenę wpływa gdybanie i zastanawianie się co by było gdyby, a nie wpływ na końcowy wynik?
To Lewy zamiast 4,5 powinien mieć 7+ za zwycięskiego gola, bo gdyby nie obrońca to by strzelił?

0

@Litman Baena to taka sama kwota jak Nico. Przepiłkarz ale nas nie stać

0

@bary Jest Lewy i odzyskany Ferran, nie ma sensu. w tym momencie nie ma skrzydłowych za Raphinię i Yamala, obrońcy z Kounde i ew za Balde. To są pozycje do obsadzenia

1

@Danny Gaucho Trofeum powinni dostawać wszyscy zawodnicy którzy spełniają następujące kryteria:
1. Grali w meczach o superpuchar (to oczywiste) lub są na ławce podczas tego meczu
lub/oraz
2. Grali w poprzednim sezonie w rozgrywkach, które dały im prawo do superpucharu ORAZ są w dalszym ciągu zawodnikami klubu, który wygrał te trofeum.

Co oznacza, że zawodnik który wygrał ligę z drużyną A, a następnie doznał kontuzji w ostatnich meczach, nadal jest liczony jako ten, kto do SP się przyczynił.
Zawodnik, który odszedł z drużyny A, nie jest w dalszym stopniu częścią tego zespołu, więc trofeum mu się nie należy.
Dzięki temu możemy mówić, że zostaje nagrodzony każdy, kto miał udział w trofeum, zarówno dzięki obecności w szatni jak i wkładzie ogólnym. Piłka nożna to sport zespołowy.

Moim zdaniem można by to nawet rozszerzyć do całej kadry zarejestrowanej pod warunkiem, że dalej są piłkarzami klubu.

0

ja naprawdę nie rozumiem czym kierują się czytelnicy i redaktorzy dając w takim meczu Inigo cokolwiek poniżej 8.

0

@comtedurgell to nadal jest mecz w Lidze Mistrzów na najgorętszym stadionie w Europie, nie mamy Balde i przemęczonych piłkarzy, to nie będzie spacerek

0

@comtedurgell nie wiem na jakiej podstawie to wywnioskowałeś, ale ok

2

@PerroHerro synek to sobie możesz mówić do kogoś jak sobie zrobisz to 1. Po 2 nie wiem skąd sobie tę Swift wymyśliłeś u mnie, po 3, we już z tymi Tupacami i Biggie boomerze nie wchodź bo to się nudne robi jak się spuszczacie do raperków co są 30 lat martwi

3

@Transu96 "czub" powiedziała osoba interesujące się werstlingiem XD

7

no i pięknie, 100 x lepiej niż Taylor

2

@PerroHerro jak się ma nie powiem co w uszach, to tak :)

5

@Misiek22 o tym właśnie mówię, żadnych konkretów tylko powielanie glupich formułek. Zapomniałeś tylko napisać czegoś o pochodzeniu jego nazwiska i powiązaniach z rosją :))

5

W Sezonie 11/12 trio Messi-Pedro-Alexis
lub Messi+Fabregas-Alexis to odpowiednio:
73+13+14 i 73+15+14, więc też tridente na miarę obecności na tych listach.
100 / 102 gole.

5

@MesQueUnClub_87 przeciętni ludzie nigdy nie będą zadowoleni ze swojego życia. Zresztą, tak naprawdę uzależnianie tego jak się żyje od partii, która rządzi to takie trochę prowadzenie się za rączkę. Masz możliwość niemal nieograniczonej edukacji czy to na uczelniach czy w intrenecie, podróży i rozwoju. A szukanie poprawy życia w alternatywnych partiach bez rzetelnych programów jak konfa czy razem to też śmiech na sali. Na koniec zawsze mnie najbardziej bawi, że dalej mówi się o PO/PIS i je utożsamia, a to skrajnie inaczej prowadzące się partie o zupełnie innych narracjach i metodach działania. PiS to najgorsze co spotkało ten kraj po komunizmie, ale symetryści dalej będą szczekać że to "jedno zło".

2

@Misiek22 Braun, który jest antysemitą, ksenofobem i nie wygłosił żadnego, dosłownie żadnego postulatu, który jest w jakikolwiek możliwy i rzetelny?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?