3

@clyde Sławomir Mentzen XD typ wywodzi się ze szkodliwego ugrupowania do tego kłamie na każdej debacie i manilipuluje przekazem. Jest w tej samej kategorii wiarygodności co Braun, Maciak i Nawrocki

7

@Zielony55 Jakie masz propozycje co do następnej prezydentury?
Bo fajnie jest gadać bez argumentów

0

@Maker0 Laporta walczył o Flicka, kiedy Motta i Marquez byli kandydatami części zarządu

0

@Who_you_mam Jakie masz propozycje co do następnej prezydentury?

0

@KibicBarcy84 Jakie masz propozycje co do następnej prezydentury?

2

@Pabtytu
Jakie masz propozycje co do następnej prezydentury?

21

Dlatego to co mówi Flick o rodzinnej amtosferze to prawda

0

@OskP 2009, 2011, 1992, 2015, 2006 był lepsze

0

@natanvip rok temu też nie miał być lepszy a tu przez 70% sezonu robił nam mecze z największymi

1

@JordiAlbion szkoda, że nie czepiacie się słów innych ludzi tak bardzo jak Trzaskowskiego.
Przypominam o słynnych postulatach Mentzena, które określił ostatnio jako "do wyborów parlamentarnych". Głupi hipokryci

1

Szkoda mi naprawdę słów na to co tutaj piszecie. A najbardziej mi szkoda głosujących w drugiej na Nawrockiego. Stonoga miał rację, nic się nie uczycie i 10 lat ***ebania was przez Dudę i 8 przez pis niczego was nie nauczyło.

0

@bsluszniak Atak to podstawa - w przypadku kontuzji Raphy lub Lamina na dłuzej niz 2 tygodnie jestesmy w dupie

0

@Lisek bomiał dobry sezon w drugiej drużynie i dobry pre-sezon. Już teraz pewnie na nim zarobimy lub po prostu nie stracimy. Moim zdaniem warto było zaryzykować

1

@Azi tylko ze Araujo dostaje zasłużoną krytykę, facet jest kapitanem i ma 26 lat

0

@4Fabregas4 naginasz fakty pod tezę niestety

2

@4Fabregas4 @Barca_Big_Moment jeżeli Barcelona wygra 4 pozostałe mecze będzie miała 91 punktów. Real rok temu miał 95. Więc różnica praktycznie marginalna.
Barcelona z Xavim jak zdobyła mistrza to miała 88 pkt, Real w 21/22 miał 86, Atleti w 20/21 86, Real w 19/20 87, Barca 18/19 87. Co oznacza, że to nie kwestia tego, że Real jest w dołku tylko Barcelona ma szansę na swój najlepszy wynik od sezonu 17/18 (93 pkt).

1

@sokot wiesz, że Kowal powiedział, że ten mecz był największym przekrętem od czasów Ovrebo?

1

@Atlas de Jong i Eric to jak najbardziej w obecnym stanie piłkarze na półfinał

24

szkoda mi bardzo Raphy, wczoraj nie dowiózł, ale miał prawdopodobnie sezon życia

2

@ACRAB95 mam nadzieję, że wyciągną go jak Pedriego.

2

@Alo_Vi nie no te strzały co Sommer wyciągał to jednak były dobre uderzenia

0

@y13 dajmy mu 2-3 lata, bo teraz on nie jest ukształtowanym piłkarzem

3

@Rupert_Haubica tobie sie nie nudzi te ciagle baitowanie?

0

@Erykosss nie tylko kibic - Flick też go nie wystawia jak ma Kounde i Balde. Christensen też pewnie byłby wyżej w hierarchii

0

@Coveta to prawda, ale zbieg sytuacji dalej - Martin i Araujo są twarzami tej ostaniej akcj - nie Yamal

0

@Ronaldinho10theking ja mam inne zdanie. Co do faulu na Martinie zdania są podzielone. Zarówno ze strony Archivo VAR jak i innych sędziów. Ja uważam, że jak już masz 3:2, to Araujo nie powinien 37-latka tak odpuścić. Araujo wszedł z ławki, miał siły i nie dojechał. To samo było z PSG. Nie wyprzedził Acerbiego go przez kilka metrów biegu.
Uważam ogólnie, że kilka osób nie dojechało, ale to Araujo ma twarz porażki.

0

@Ronaldinho10theking Problem jest taki, że to nie pierwszy raz kiedy Araujo jest tym, który zawala nam ważne bramki. Niestety, facet nie dojeżdża na poziom, na którym są przeciwnicy w takich meczach.

0

@Coveta egoizm, który nas trzymał w całym meczu pod grą bbo Raphinia i Ferran nie dojechali

0

@davidek1997 tak czy siak Sommer tam był. Strzał Lautaro na 1:0 też nie był ultra precyzyjny. Choć tak np zastrzeżenia mam do 1. meczu nie wczorajszego do Szczeny.

1

@RDM1899 di marco bez kartki też wstyd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?