PietrasCoelho
Dołączył/a: maj 2019
Warszawa
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coveta powołałem się na to, że Barcelona podjęła ten sam wysiłek z graczem i tyle. Skompromitował to się Nico, zostając na 10 lat w Bilbao. Tyle ode mnie.
0
@Coveta a co w tym złego że powołuję się na jeden z najlepiej zarządzanych klubów na świecie? Nie lubię Realu, ale ściągają kogo chcą i zarabiają kasę.
0
@Coveta nie skomentuję tego. Mbappe odmówił Realowi dwa razy i co? Też go skompromitował?
Naprawdę ośmieszacie się tylko takimi komentarzami. Cała ta "saga" mówi tylko i wyłącznie jaki jest Nico, a nie cokolwiek o Barcelonie czy Deco.
0
@jeonek ponieważ?
1
@OldMc84 kompromitacja, bo zawodnik ma mentalność piłkarza na 5. miejsce
0
@ViscaCataluna już Ci wyżej wyjaśnili. Jak mówiłem wyżej, dyletanctwo. Nie rozróżniasz transferu od rejestracji, nie masz pojęcia nt. warunków wypożyczenia, nie znasz nawet ogólnej sytuacji finansowej klubu. Wypowiadasz się za to z dużą dozą pewności siebie, dlatego nazwałem Cię dyletantem. Ad personam możesz stosować do woli, mam to gdzieś. Poza tym, patrząc po tym jak konstruujesz zdania i używasz znaków interpunkcyjnych, to Tobie by sie przydała nauka. :)
PS. Sprawdziłem hiostorię edycji Twojego komentarza. Do tego wszystkiego jesteś jeszcze analfabetą. Przykre.
0
@Stinger_ ja jestem nikim. Ale uważam, że osoby jak Raphinia, Klopp, Guardiola czy inni mają w tym temacie większy autorytet. Zresztą wystarczy posłuchać u nas jakiegoś Dudka czy Kowala. Tutaj nawet przeciętnie ogarniety kibic więcej kuma.
0
@Stinger_ to, że był wybitnym piłkarzem x lat temu nie znaczy, że rozumie realia obecnej piłki. Bo pewnie przychodził na kacu albo najebany na treningi
0
@ViscaCataluna co? przecież przy odejściu Fatiego i kogoś jeszcze stać nas na takich dwóch dyletnancie
0
@July_6_BcN po pierwsze to nie jest utrata tożsamości, ponieważ obecność ludzi zza granicy nie wpływa na postrzeganie narodowości Polaków.
https://pl.wikipedia.org/wiki/To%C5%BCsamo%C5%9B%C4%87_narodowa
Obecność obcokrajowców =/= utrata tożsamości narodowej.
Po drugie ludzie są świadomi różnorodności świata, wchodzą w interakcje z ludźmi spoza własnej bańki kulturowej.
Po trzecie, narodowość nie determinuje wartości innego człowieka. Twoje pochodzenie nie czyni Cię w żaden sposób lepszym od np. Ukraińca czy Niemca bo nie masz wpływu gdzie się urodzisz.
0
@Ghostface jedzenia jak najbardziej, przedmiotów to wymysł zaściankowy, tzw herezja, ale weszło nam w kulturę
0
@July_6_BcN Większość światowych stolic tak ma i uwaga - wbrew Twoim dziwnym uprzedzeniom to dobra rzecz.
0
@Ghostface chodziło mi o to, że w doktrynie chrześcijańskiej nie ma czegoś takiego jak święcenie przedmiotów a w shinto mogą one mieć duszę. Chodzi o nietrafione porównanie.
0
@Karol145 trzymanie się "twardo swoich poglądów" to największa cecha głupców, która jest postrzegana za przejaw inteligencji.
0
@partymaker Inne
0
@Kgorecki2500 jest trochę różnica w doktrynach tych religii, nie sądzisz?
W religii Shinto, duchy i dusze mogą zamieszkać w obiektach. W chrześcijaństwie Twój pies, który uratuje Ci życie albo kot, z którym spędzisz całą starość i da Ci uśmiech na koniec życia nie mają duszy.
Poza tym inna kultura szacunku do codzienności niż u nas.
0
@tom9001 adblock
1
Komentarz usunięty
1
@fenix1983 czsami trudno jest wyważyć granicę. Bo Messi dawał na boisku więcej niż jakikolwiek piłkarz w historii. Podnosiliśmy się po nim prawie 5 lat.
Są piłkarze bezcenni, dlatego nigdy Barcelona nie przyjęła ofert za Iniestę, Messiego i nie przyjmie za Yamala jednocześnie dając im ogromne pensje
1
@Pedri16Future dla mnie fani piłki nożnej są tak samo ogłupieni kupując koszulkę za ponad 500 zł :)
2
@Bananowysong nie widzisz różnicy w długu bankowym a w długu wynagrodzeń?
0
@fenix1983 Pedri i Yamal są nie do zastąpienia niestety
0
@Pedri16Future no i co w związku z tym? Kawałek "szmaty" made in china z herbem znanego klubu kosztuje 500+ zł.
0
@Faro zupełnie inny przypadek
8
@FC33 przecież na Emersonie dobrze się wszystko ułożyło
0
@T^L Barca a Bilbao to nie to samo co Real Barca. Nico też nie jest kapitanem Athleticu
0
@PJ777 no Bilbao nie kupi za tą kasę równego następcy
0
@Murazor właściwie to rok temu Barca go lekko mówiąc oszukała, bo nie mogłaby go zarejestrować, a on chciał gwarancji
1
@bartulek98 nie do końca nienawiść między klubami. Tutaj problemem jest to, że kibice i zarząd Bilbao uważają, że ich piłkarz powinien zostać z nimi na całą karierę. Wiedzą też, że jeżeli sobie nie wychowają nie będą mieli dobrych piłkarzy. Gdyby w Barcelonie grali sami katalończycy, też byśmy nie chcieli nigdy oddawać piłkarzy jak Sergi Roberto, Mingueza czy Pique
0
Komentarz usunięty przez użytkownika