0

@LinekMichal ja nigdzie frustracji nie wylałem

0

@LinekMichal XDDDDD ale wy jesteście odklejeni czasami

3

@Guillegavira skuteczność zawodzi? na podstawie sparingu i mając 3 gole?

0

@aarroo76 a czego spodziewasz się w takiej temp i wilgotności podczas sparingu?

0

@Bogan liczysz to jako stratę? Kilka milionów to było ryzyko, które trzeba czasami podjąć.

0

@Kismeth ale bzdura

0

@poskus Deco sprowadził Olmo, Garcię i sprzedał Torre, Victora i Roque bez strat.

0

@DJ6 pierwsza i tak ze spalonego

0

@bryzabity po prosto przyzwyczaiłem się do innego poziomu artykułów i ich tytułów.

0

@krzycho2809 mi pokazuje że dla wspierających

20

Skąd ostatnio na stronie tyle clickbaitów?
W poprzednich latach normalnie byłby nagłówek: Bernal nadal nie jest gotowy do gry.
A teraz jakieś dziwne "Jeden z piłkarzy".
Panie Dawidzie, proszę o szanowanie czytelników, ich czasu i inteligencji.

5

@Who_you_mam ale się dobraliście. Na ogół jest to od zysku, ale obie klauzule są praktykowane.

0

@FiscaelBarca to nie zmienia faktu, że "Nikogo wielkiego nie sprowadzili, nie poziom Barcelony" to nieprawda

1

@Kapitan9 Llorente nie jest obrońcą. Jak grał w ataku w 20/21 zaliczył double-double w La Lidze

1

@SirChuck my dopiero Messiego spłaciliśmy

0

@FiscaelBarca Baena to wybitny piłkarz

0

@CuleLbn i kanadyjski oddział też ją wydaje :) pracowałem dla EA

2

@CuleLbn kanadyjski oddział EA tworzy EA FC / Fifę

0

@Derean po prostu za mało wiedzy

1

@Pawlak1992 Rash potrafi wejśc na bardzo wysoki poziom, problem jest, że nie potrafi go utrzyamć długo.

Co do zawodników po United - nie martwię się, prawie każdy kto odchodził stamtąd gra lepiej - McTominay, Anthony chociazby

0

@Kleps0n w razie czzego szukaj pod tym samym nickiem

0

@Kleps0n właśnie wyszedł patch 4.2.1, chętnie któregoś dnia zagram wspólnie :)

0

Czy są tutaj gracze Star Citizen?

0

@Mroziu w momencie jak odchodził nie miał za bardzo szans na rozwój

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@herkin13 vipbox.lc

0

Komentarz usunięty

6

0

@Kazragore to jest po prostu starość i nostalgia. "kiedyś to było" weszło w krew

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?