PietrasCoelho
Dołączył/a: maj 2019
Warszawa
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LinekMichal ja nigdzie frustracji nie wylałem
0
@LinekMichal XDDDDD ale wy jesteście odklejeni czasami
3
@Guillegavira skuteczność zawodzi? na podstawie sparingu i mając 3 gole?
0
@aarroo76 a czego spodziewasz się w takiej temp i wilgotności podczas sparingu?
0
@Bogan liczysz to jako stratę? Kilka milionów to było ryzyko, które trzeba czasami podjąć.
0
@Kismeth ale bzdura
0
@poskus Deco sprowadził Olmo, Garcię i sprzedał Torre, Victora i Roque bez strat.
0
@DJ6 pierwsza i tak ze spalonego
0
@bryzabity po prosto przyzwyczaiłem się do innego poziomu artykułów i ich tytułów.
0
@krzycho2809 mi pokazuje że dla wspierających
20
Skąd ostatnio na stronie tyle clickbaitów?
W poprzednich latach normalnie byłby nagłówek: Bernal nadal nie jest gotowy do gry.
A teraz jakieś dziwne "Jeden z piłkarzy".
Panie Dawidzie, proszę o szanowanie czytelników, ich czasu i inteligencji.
5
@Who_you_mam ale się dobraliście. Na ogół jest to od zysku, ale obie klauzule są praktykowane.
0
@FiscaelBarca to nie zmienia faktu, że "Nikogo wielkiego nie sprowadzili, nie poziom Barcelony" to nieprawda
1
@Kapitan9 Llorente nie jest obrońcą. Jak grał w ataku w 20/21 zaliczył double-double w La Lidze
1
@SirChuck my dopiero Messiego spłaciliśmy
0
@FiscaelBarca Baena to wybitny piłkarz
0
@CuleLbn i kanadyjski oddział też ją wydaje :) pracowałem dla EA
2
@CuleLbn kanadyjski oddział EA tworzy EA FC / Fifę
0
@Derean po prostu za mało wiedzy
1
@Pawlak1992 Rash potrafi wejśc na bardzo wysoki poziom, problem jest, że nie potrafi go utrzyamć długo.
Co do zawodników po United - nie martwię się, prawie każdy kto odchodził stamtąd gra lepiej - McTominay, Anthony chociazby
0
@Kleps0n w razie czzego szukaj pod tym samym nickiem
0
@Kleps0n właśnie wyszedł patch 4.2.1, chętnie któregoś dnia zagram wspólnie :)
0
Czy są tutaj gracze Star Citizen?
0
@Mroziu w momencie jak odchodził nie miał za bardzo szans na rozwój
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@herkin13 vipbox.lc
0
Komentarz usunięty
6
@Kacpereczekdabus mnie
0
@Kazragore to jest po prostu starość i nostalgia. "kiedyś to było" weszło w krew