0

@Kapitan9 Pau niestety też jest kontuzjogenny + wolny. Ale same umiejetności ma ogromne, nie wiem czemu Barca nie chciała go brać z Villarrealu.

2

Czy ktoś wie jak z wyrejestrowaniem Christensena w tym wypadku? Albo zwolnienia części FFP w celu transferu?

0

@rogal478 w tym sezonie indywidualnie ma niestety szanse, tylko Haaland poki co mu dorownuje medialnoscia + osiagnieciami

25

Nieosiągalny transfer

0

@th@les Kounde znowu popełnił w defensywie parę dziwnych błędów. Przy straconym golu po faulu na bramkarzu, nie wiedział gdzie jest piłka. Było też to dziwne podanie do Joana. Nie na tym poziomie.

0

@yoli kojarzysz motyw, że stadion nie jest ukończony?

1

@Bernard777 jak ktoś tutaj pisał, spodziewałem się w 98' bramki Mekambe, gdzie byłoby doliczone 4.

4

Takiego obrotu spraw się nie spodziewałem

0

@Wossi61FCB przecież napisał pozostałe 9 repek skrótami

0

@Fake69 zagrał świetny sezon w Gironie, więc jak nie w Barcelonie to gdzieś indziej by grał.

0

@StevenGastonMartin99 spokojnie, dopiero gra 1,5 sezonu na wysokim poziomie.

3

@slayer już jest gwiazdą. Moim zdaniem to zawodnik na poziomie Ivana Rakiticia, ale w obronie.

0

@Guess przecież jest taka opcja za 49 zł /mies.

0

@dzemeras De Jong jest najlepszym naszym pomocnikiem.
Ferran jedynie umiejętnościami dzisiaj nie dojeżdża. A no i Araujo, ale to bardziej głowa.

0

@partymaker oglądam na bieżąco Inter Miami, jest po prostu "zwykłym" 38-latkiem.

0

@michal26 a no to na pewno będzie tak wyglądał bo ma 38 lat XD

1

To był półfinał i nie będzie drugiego meczu. Poprawcie to.

0

@michal26 w innych meczach notuje dobre liczby

2

Szkoda, że kolejny o tym samym profilu. Brakuje nam dobrych obrońców, napastników i bramkarzy w szkółce. Pełno za to jest skrzydłowych i pomocników.

0

@Karol145 pewnie nikt, ale to nie zmienia faktu, że nie osiągnął praktycznie nic. Więcej od niego osiągneli przeciętni piłkarze z top 5, jak np Tiago Djaló, Jose Fonte czy Sven Botman, choć ten ostatni zapowiada się na b. dobrego obrońcę.

1

@CPuyol Jako historyk - pełna zgoda.
Ostatnio miałem identyczną rozmowę z takimi samymi wnioskami z mamą i dzisiaj z przyjacielem podczas zwiedzania muzeum.

33

@mvnBasten jak zwykłym piłkarzykiem? Top 10 strzelców w historii, top 3 strzelców Ligi Mistrzów, ja naprawdę nie wiem skąd się w Polakach bierze ta tendencja do umniejszania Robertowi

1

@Karol145 całe 1 trofeum XD

0

@bulo to nie usprawiedliwa tego co robił z burofaxem np

12

Nie no jak na oczach Pana Gajdka to szacuneczek

1

A ludzie tutaj pisali dwa miesiące temu po kilku golach, że Barcelona popełniła błąd sprzedając go XD

0

@Krzyniu Fermin nie jest po prostu typowym dzieciakiem z La Masii, ale nie można mu odmówić niesamowitej skuteczności, liczby ma niesamowite

4

@adi7adi8 XDD ale bzdura

0

@ninja81 chyba nie jesteś najostrzejszą kredką w piórniku :)

0

@czescjohnny i tacy ludzie uważają się za kibiców xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?