11

@haunter21 ta a dwóch setek nie wyłożył kolegom?

2

@Barca_Big_Moment ale odklejony argument XD

1

@Ronaldinho10theking masz rację

0

@malypuzon co ma Pietuszewski, który zagrał kilkanaście spotkań w eklapie do reprezentanta Argentyny i gwiazdy tamtej ligi?
Zresztą, nie pamiętasz co robiła Barcelona z Neto i Pjanicem i ich transferami?

1

@prodigy no ludzie tutaj i ogólnie na stronach dużych klubów nie mają pojęcia o zawodnikach spoza top 3 każdej ligi z małymi wyjątkami.

1

@malypuzon Franco kosztował Real 45mln to 1.
2. - jest rok młoodszy od Roonego i ma papiery na duże granie. Każdy klub kombinuje jak może i akurat my, kibice Barcy powinniśmy zamknąć mordę XD

1

@nosiu95 Araujo nie dojedzie już głową, a przynajmniej nie w Barcelonie.

0

@Krzysiek723 nie, oceniam po jego dotychczasowej grze w Realu. To, że skomentowałem akurat przy jego golu, to przypadek, bo nie ma za bardzo okazji na tej stronce podyskutować o piłkarzach Realu.

Valverde to bardzo dobry pomocnik, byłby świetnym, fizycznym uzupełnieniem Pedriego + dałby strzały z dystansu. Ja wiem, że lubicie dyskredytować większość piłkarzy Realu, ale prawda jest taka, że to jego pierwszy gorszy sezon odkąd wszedł na top.

0

@zbyglu ja nie oceniam piłkarza przez pryzmat połowy sezonu : )

0

Ale taki Valverde by latał u nas z Pedrim w pomocy - czyściłby cały środek.

10

@Messiah10 Bilbao po madryciarzach (Getafe, Real i Atleti) i Espanyolu to najgorsze środowisko w hiszpanii i najbardziej antybarcelońskie

9

@addept to nie jest zachowanie introwertyka tylko asperger/ autyzm. Nie mylcie pojęć.

1

@MikiSmith 3 miechy +

0

@addept Cancelo grał najgorsze mecze w Barcelonie na lewej i najlepsze na prawej stronie

0

@Jamiro nie wygłupiam, plucie w twarz piłkarzowi, którego się przepraszam XD zaraz też pan redaktor będzie wrzucał artykuły generowane

1

@piJohn no i z całym szacunkiem (a raczej jego braku) do Nawrockiego czy tam innego polityka - jeżeli federacja ma za zadanie reprezentować kraj, to władze państwowe powinny mieć prawo wywalenia tych pajaców ze stanowisk. A tak to i tak wygrywają alkusy, koledzy i starzy mafiozi XD

0

@th@les akurat pan Jarek to jedyna osoba na tym portalu, która ma profesjonalną wiedzę o piłce. Więc nic dziwnego

2

"Taka ingerencja państwa w sprawy federacji może bowiem wejść w konflikt z przepisami FIFA dotyczącymi niezależności związków piłkarskich." ale to jest patologia, że FIFA chce sobie rościć prawo do stania ponad prawem krajowym XD

0

@PerroHerro wszystko ok z głową?

0

@TomekJastrzebski to nadal brak szacunku do Raphinii

1

@FanVictoraIbarbo bo go wrzuciliśmy w ramy następnego Neymara albo Dembele. A tu się okazało, że to zupełnie inny gracz

0

@TomekJastrzebski wybrałeś też AI mordę Raphinii ponad miliard jego zdjęć dostępnych w internecie

8

Wraz ze spadkiem jakości nagłówków, tematów artykułów to teraz jeszcze AI w zdjęciu w artykule? Panowie szanujcie swoich czytelników i odbiorców

1

@VinDiesel rzuciłem monetą i wypadło mi na Raphę, ale nie byłbym zły o Pedriego

1

@Puyol88 jak byś go wkomponował w zespół? Jako 10-tkę, która u nas jest kluczowa w pressingu?

0

@catalanian09 to nie czepianie się słówek. Martin zagrał w tym sezonie dopiero pierwszy słaby mecz.

0

@catalanian09 Martin popełnił dopiero pierwsze poważne błędy w tym sezonie

0

@hugz nie mylisz się, ale to są stosowane zamiennie terminy

0

@Kapitan9 zgadzam się

0

@hugz Częściowe zerwanie to to samo co naderwanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?