PietrasCoelho
Dołączył/a: maj 2019
Warszawa
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@rogal478 no to skoro są drugi sezon, to nie są beniaminkiem
0
@Awedi to nie jest wada.
0
@Pedri16Future bo kibicujesz klubowi, który wyznaje określone wartości i się z nimi utożsamia
0
@rogal478 Como nie jest beniaminkiem
0
@malypuzon nie, zapomniałem przeczytać Twojego nicku. Ciagle się nabieram na te idiotyczne baity
0
@SeWo77 to zupełnie jak ty
1
@malypuzon i ty o tym decydujesz? XD Poza tym Henry zawsze na 1. miejscu stawiał Arsenal
1
@turhiay i w 2014
1
@novy1899 tylko, że Araujo nie potrafi wyjść spod pressingu. Z Atleti wywalał głównie na auty
1
@elcaminodelsol Garcia chwilę wczesniej wyjął sam na sam chyba z Alvarezem. Jestem w 100% pewien, że nikt z rezerwowych by tego nie wyjął.
0
@jacek905 chyba nie pamietasz ostatnich dwóch sezonów Enrique.
4-0 w plecy od PSG. Okej, potem magiczna remontada i co? Jakie wnioski? 3-0 w dupe z bezzębnym, defensywnym Juve.
9
Za czerwień to może podziękować Ferranowi
0
@europejczyk a jednak :)
0
@VAMOS1899LaMasia był tam 2-3 lata, bez przesady z tym wychowaniem
1
@Guillegavira nie wiem ile masz lat, ale o transferze Neymara było głośno przez kilka tygodni i była duża saga.
0
@Guillegavira przecież sytuacja była zupełnie inna. Moriba odszedł w tym samym stylu
0
@ninja81 ale szczekasz XD
0
@czar007 jak dla Ciebie Benzema, Suarez i Haaland to ten sam typ 9 to pozdrawiam
0
@Tatazolwinia patrząc na to jak się potoczyła historia tych graczy - uważam, że jeżeli chcą, to powinni być sprowadzani do klubu.
0
@Emerald z tekstu wynika, że dostał kontrakt i go odrzucił / zdecydował się odejśc.
0
@sheyba no tak, ale nie każdy będzie wchodził do zespołu w ich wieku, Yamal, Cubarsi i Pedri to ewenementy.
Na pozycji Dro jest Fermin, Raphinia, Pedri, Olmo.
Na pozycji Roonego jest Rash, Ferran i Raphinia.
Na pozycji Bernala jest De Jong, Casado, Pedri, Eric
Na pozycji Jofre jest Eric, Martin i Balde.
Nikt z tej czwórki poza Roonym nie pokazał odpowiedniego poziomu w minutach, które dostawał.
0
@Tatazolwinia Fábregas, Olmo, Alba, Deulofeu - można wymieniać
1
@sheyba przecież w tym sezonie grał Torrents, Dro, Bardaghji czy Bernal. Ile tych rotacji ma robić?
0
@ninja81 ale się pogrążasz dalej
1
@Emerald przecież to wola piłkarza, że nie podpisał kontraktu
13
@RC28 przecież darli morde przy każdym golu Albacete
5
L'Equipe i wszystko jasne
0
@haunter21 nic więcej ni nie trzeba :)
0
@haunter21 i co? Z Neymara też "nic nie było"?
4
@blondasek pełna zgoda poza jednym - bardzo widać było irytację naszych piłkarzy sędziowaniem. Myślę, że byli bardzo niespokojni po 70 minucie