0

@rogal478 no to skoro są drugi sezon, to nie są beniaminkiem

0

@Awedi to nie jest wada.

0

@Pedri16Future bo kibicujesz klubowi, który wyznaje określone wartości i się z nimi utożsamia

0

@rogal478 Como nie jest beniaminkiem

0

@malypuzon nie, zapomniałem przeczytać Twojego nicku. Ciagle się nabieram na te idiotyczne baity

0

@SeWo77 to zupełnie jak ty

1

@malypuzon i ty o tym decydujesz? XD Poza tym Henry zawsze na 1. miejscu stawiał Arsenal

1

@turhiay i w 2014

1

@novy1899 tylko, że Araujo nie potrafi wyjść spod pressingu. Z Atleti wywalał głównie na auty

1

@elcaminodelsol Garcia chwilę wczesniej wyjął sam na sam chyba z Alvarezem. Jestem w 100% pewien, że nikt z rezerwowych by tego nie wyjął.

0

@jacek905 chyba nie pamietasz ostatnich dwóch sezonów Enrique.
4-0 w plecy od PSG. Okej, potem magiczna remontada i co? Jakie wnioski? 3-0 w dupe z bezzębnym, defensywnym Juve.

9

Za czerwień to może podziękować Ferranowi

0

@europejczyk a jednak :)

0

@VAMOS1899LaMasia był tam 2-3 lata, bez przesady z tym wychowaniem

1

@Guillegavira nie wiem ile masz lat, ale o transferze Neymara było głośno przez kilka tygodni i była duża saga.

0

@Guillegavira przecież sytuacja była zupełnie inna. Moriba odszedł w tym samym stylu

0

@ninja81 ale szczekasz XD

0

@czar007 jak dla Ciebie Benzema, Suarez i Haaland to ten sam typ 9 to pozdrawiam

0

@Tatazolwinia patrząc na to jak się potoczyła historia tych graczy - uważam, że jeżeli chcą, to powinni być sprowadzani do klubu.

0

@Emerald z tekstu wynika, że dostał kontrakt i go odrzucił / zdecydował się odejśc.

0

@sheyba no tak, ale nie każdy będzie wchodził do zespołu w ich wieku, Yamal, Cubarsi i Pedri to ewenementy.

Na pozycji Dro jest Fermin, Raphinia, Pedri, Olmo.
Na pozycji Roonego jest Rash, Ferran i Raphinia.
Na pozycji Bernala jest De Jong, Casado, Pedri, Eric
Na pozycji Jofre jest Eric, Martin i Balde.

Nikt z tej czwórki poza Roonym nie pokazał odpowiedniego poziomu w minutach, które dostawał.

0

@Tatazolwinia Fábregas, Olmo, Alba, Deulofeu - można wymieniać

1

@sheyba przecież w tym sezonie grał Torrents, Dro, Bardaghji czy Bernal. Ile tych rotacji ma robić?

0

@ninja81 ale się pogrążasz dalej

1

@Emerald przecież to wola piłkarza, że nie podpisał kontraktu

13

@RC28 przecież darli morde przy każdym golu Albacete

5

L'Equipe i wszystko jasne

0

@haunter21 nic więcej ni nie trzeba :)

0

@haunter21 i co? Z Neymara też "nic nie było"?

4

@blondasek pełna zgoda poza jednym - bardzo widać było irytację naszych piłkarzy sędziowaniem. Myślę, że byli bardzo niespokojni po 70 minucie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?