0

@mesulete
@Kaisuj
Wy naprawdę, nie potraficie przyswoić jednej informacji?
https://cadenaser.com/cataluna/2026/04/01/la-clausula-de-compra-per-30-milions-de-rashford-ha-expirat-aquest-mes-de-marc-sercat/

Czasami trzeba się umieć przyznać do błędu.

0

@RC28 Dariusz Maruszczak i wszystko jasne

1

@Kaisuj 28 grudnia – Día de los Santos Inocentes, w Hiszpanii to jest Dzień Niewiniątek i wtedy robi się żarty. Nie obchodzi się Prima Aprilis w Hiszpanii, to że Yamal sobie wrzucił to nie kwestia obchodzenia, tylko tego, że sobie wrzucił żart, bo połowa świata ten dzień obchodzi.

0

@Kaisuj w Hiszpanii nie ma prima aprillis

3

@Mati23 nie rozróżniacie problemów z rejestracją ze stanem konta klubu. I Wy się nazywacie kibicami XD

1

@Coveta Nie jestem zapatrzony w Yamala i nie bronię go w każdej sytuacji. Rzucasz populistyczne, łatwe hasło to pelikany jak Ty jeklikają, nie ma w tym nic dziwnego.
Zresztą, na tym portalu wystarczy napisać coś w stylu "jeba* Real" i to zbierze masę polubień. O niczym to nie świadczy.

Sytuacja, o której piszesz jest nakręcona przez media, szczególnie te, które są nieprzychylne wygrywającej Barcelonie. Tak samo jak media nakręcały afery w szatni Realu. Łykacie wszystko jak leci. Pewnie też wierzycie w transfery do Barcelony pokroju Haaland i Alvarez?

7

@Coveta Ale nakręcacie gówno z mediów, łykacie jak pelikany

4

@Marusek własnie tak się wyciąga sensacje z dupy. Przybił piątkę, po prostu był zły i grał słaby mecz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MajkiYB Pełna zgoda co do Alvareza. Odnosiłem się do Pana wyżej, który pisał o potencjale Juliana jakby miał chłopak ze 20 lat.

0

@Ghandi chodzi o to, że nie mamy lewego środkowego obrońcy. Tzn mamy, Gerarda Martina, ale nie można być go w 100% pewnym

2

@tarantino10 z Arsenalem mamy max równe szanse, a nie duże.

3

@KibicBarcy84 Nie zapominajmy, że Alvarez ma już 26 lat, więc też powinien wchodzić tak jak Torres w prime

1

@Cule1797 akurat Ćwiąkała to jeden z najbardziej rzetelnych dziennikarzy w Polsce od La Liga. Nie skupia się na efekciarstwie tylko na faktach

0

@MagdJanko rotowanie nie ma nic do tego, bo obaj napastnicy mieli kontuzje. Dodatkowo dochodzą do sytuacji tylko ich nie wykorzystują.

0

@malypuzon jak na ogół się z Tobą nie zgadzam to teraz +1. Bardzo dużo artykułów pt. "Piłkarz pierwszego zespołu z kontujzą"; "Rywal ma problem przed meczem z Barceloną". Uważam, że bardzo to zaniża poziom strony.

1

@norbi77 Enrique nie zrobił sextetu

0

@Limaker tbh co tutaj jest do kombinowania? Ma być czytelnie

1

@Uven Raphinia to też transfer Deco, jeszcze w roli agenta

0

@Ciuus transfer Lewego jest trochę zakłamaniem tego, jakich zawsze miała napastników Barcelona. Przyszedł jako wybawiciel, osoba, która poprawi standardy itd.
Eto'o, Suarez, Rivaldo, David Villa, Henry byli także co najmniej dobrymi rozgrywającymi i taki profil pasuje Barcelonie. Rzadko opierano się na klasycznej 9-tce.

Poza tym Lewy jest świetnym piłkarzem, bardzo niedocenianym w Polsce. Po prostu jest już po swoim prime.

1

@Marusek piłka go szuka, ma w większości meczów po 1-2 klarownych sytuacji. Tylko on ich nie wykorzystuje, kiksuje, nie trafia w piłkę.

0

@kpiarz Szprrotes

4

@brd42 nie w Barcelonie.

0

@kejdzi no jest w Chelsea i walczy o skład, gdzie w Barcelonie miałby więcej szans i tyle. Tylko, że tam wielu piłkarzy znika.
@Guillegavira wiem, ale też klub mu nie dał 100% zaufania

1

@Meskalina oddaliśmy Guiu bo wzięliśmy Roque

4

@AnalizaTV na tym poziomie jest może dwóch innych na świecie, więc nie ma szans, żeby mieć takich kilku w jednej drużynie. Ostatni raz coś takiego zdarzyło się jak był tercet Xavi, Busi i Iniesta

4

@Fffddddddx co? Na tym etapie sezonu to jest masakrycznie dużo

0

@Quechua obrażanie piłkarza swojego klubu na innej podstawie niż to co pokazuje na boisku to zachowanie bardziej pasujące do białych.

0

@Vurt to w tym dziwnego, że musiał kontakować się przed powrotem do Barcelony, wiedząć że jego kontrakt wygaśnie z innymi klubami. Trzeba być naiwnym żeby wierzyć w 100% w wersję zarówno Laporty jak i Messiego.

2

@Vurt z całym szacunkiem do Leo, wierzysz w to, że po ogłoszeniu, że nie będzie grał w Barcelonie nagle w 2 dni miał już gotowy kontrakt w PSG?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?